Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

hejka dziewczyny ;)

również życzę wesołych świąt !

Taaak Fabian kocha te progi zwalniające , potrafi przez nie przechodzić w tą i z powrotem nawet godzine :P

Dzisiaj biegał po placu zabaw i oczywiście najwięcej czasu spędził na chodzeniu pod górkę w jedną i drugą stronę , chyba z 2 godziny tak biegał hehe

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, *Magda* napisał:

No kurcze, Sebek się nie wyprze Fabiana, tak jak Bogdan swoich synów funny.gif

Ja dziś wizualnie odmłodziłam Theodora, bo mu włosy opitoliłam ;) A jak ma krótkie, to wygląda na młodszego :)

Tylko żeby jeszcze Sebek był tak pogodny jak synuś a nie taki fochacz :P dzisiaj się na mnie fochnął bo młody mu wariował przy śniadaniu i Sebek go opieprzyl , Fabian się wystraszył ( nigdy nikt na niego nie krzyknął ) i zaczął tak płakać że aż szlochał i go przytuliłam , dostałam zjebe że podważam jego autorytet i się obraził hehehehe

Koniecznie musisz pokazać Theodora !

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, *Magda* napisał:

Jeszcze nie raz będziesz podważać jego autorytet :P

Jutro fotnę chłopaków, to pooglądacie sobie ;)

Pewnie tak ale Sebek sie focha za to ale jak On podważa mój autorytet to ja musze na to normalnie zareagowac bo On ma racje ! ehhh te chłopy 

Super :D

3 minuty temu, Aleksa. napisał:

hahahah, chodzi jak luzak :D

Taaa On chodzi jak luzak a ja zawału dostaje bo co chwile w coś przypierdzieli :P

 

Posiedziała bym jeszcze ale niestety zjadłam sałatke z selera ( dla mnie alergen ) , zapiłam piwem i zdycham :/ łakomswo nie popłaca , brzuch mnie boli i oddychac nie mogę więc ide sie wykąpać i przespać ten stan ;) 

Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...