Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Guest wolfheart

hej hej ;)

 

jak tam na siecie wyglada ? :D bo juz chyba z 3 tygodnie na dworze nie byłam , poza wyjsciem ze szpitala i drogą z samochodu do domu :P

 

u nas pizga mrozem,ale śniegu ni ma  :nonono2:

Link to comment
Share on other sites

hejka laseczki ;) wreszcie dogo wróciło  :laugh2_2:

 

ciekawe co tu znowu nawywijali ze nie dzialało  :lmaa:

 

Chciałam nie miec czasu na nic to nie mam  :megagrin:  ale nie powiem zeby to było fajne bo znowu miałam nocke z głowy , Fabian dostał sapki i strasznie sie męczył , wczorj juz sie wystraszyłam bo sapał , dławił sie mlekiem i w ogóle byl płaczliwy wiec pojechalam z nim do lekarza , osłuchała go i mówi ze wszystko ok że to tylko sapka i ze mam nosek nawilżać i wietrzyc pokój , i nic mu nie robić nic nie ściagać z noska ,  a On w nocy biedny aż męczył sie oddychaniem , wiec dzisiaj wysłałam Sebka do bratowej po aspirator do noska , tyle co mu Sebek nim baboli nawyciągał to głowa mała , od razu sie uspokoił i teraz sobie śpiocha smacznie na brzuszku , już mogłam wczoraj tak zrobic i by sie w nocy nie męczył On i ja przy okazji bo co pisk to leciałam do łóżeczka no i budził sie co godzine z płaczem bo się męczył , no ale trudno  dzisiaj juz na noc bedzie miał czysty nosek  :loveu:

 

a co tam u was cikawego slychać ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdziwisz się za kilka miesięcy :eviltong:

 

 

Doberek :)

 

Ja mam dziś wolne :mdrmed:

 

Już chce sie zdziwić :P

 

dogo zrobiło Ci niespodzianke i sie naprawiło na Twoje wolne :D

 

Hejka A&F :loveu:

 

Hello ;)

 

siemka,przymusowy odwyk pod dogo był,a myślałam,że coś tu kombinują znów z grafiką czy coś

 

na pewno cos kombinowali ;)

 

No wreszcie działa :)

 

smutno tak bez dogo :/

Link to comment
Share on other sites

Pokaż prezent od ludzików z pracy 

Biedny Fabian się zagilił, dobrze że mu nochalek wyczyściłaś bo by się umęczył.

Prawie 3 kilo, kawał chłopa normalnie  

A poza tym jak tam się czujesz?

 

 

 

jak tylko znajde troche czasu to pokaże prezencik , najlepsze jest to że w ogóle nie mam pojcia które to ludziki sprawiły taki prezencik ....

 

co mu sciagniemy to kichnie z 3 razy i od nowa charczy , znowu czeka mnie super noc ;)

 

taaaaaa bardzo duzo :P ja juz che zeby miał chociaż 5 kg :P

 

czuje sie mega zmęczona i bezradna ....

 

witanko rodzinko

 

Hejka   ;)

 

Cześć Aguś

 

Hejka   ;)

3kg, co to jest   Theoś ważył 4.2kg jak się urodził

 

 

moja koleżanka z patologii urodzila kilka dni temu Julke , tez babka ważyła 4 ,100 , nie wiem jak Ona dokonała tego drogą naturalną ale czekam az sie ogarnie to mi "opowie " :D Julka wygląda jak małe sumo hehe a Ona taka drobniutka i w ogóle brzuszek miała malutki , ciekawe gdzie Ona to dziecko tam zmieściła hehe 

Link to comment
Share on other sites

jak tylko znajde troche czasu to pokaże prezencik , najlepsze jest to że w ogóle nie mam pojcia które to ludziki sprawiły taki prezencik ....

 

co mu sciagniemy to kichnie z 3 razy i od nowa charczy , znowu czeka mnie super noc ;)

 

taaaaaa bardzo duzo :P ja juz che zeby miał chociaż 5 kg :P

 

czuje sie mega zmęczona i bezradna ....

 

moja koleżanka z patologii urodzila kilka dni temu Julke , tez babka ważyła 4 ,100 , nie wiem jak Ona dokonała tego drogą naturalną ale czekam az sie ogarnie to mi "opowie " :D Julka wygląda jak małe sumo hehe a Ona taka drobniutka i w ogóle brzuszek miała malutki , ciekawe gdzie Ona to dziecko tam zmieściła hehe 

Anonimowi nadawcy  :mdrmed:

 

Musi się wyczyścić widocznie, pewnie niedługo przejdzie ;)

 

W poniedziałek nosiłam 4ro dniową siostrzenicę, pewnie jakoś ze 3,5 kg ważyła a taką kruszynką mi się wydawała że bałam się że ją połamię. W ogóle wszystko takie malutkie i chudziutkie ma. A Fabian jeszcze mniejszy okruszeczek.

 

Zmęczenie jeszcze będzie Ci towarzyszyć jakiś czas, ale kiedyś w końcu się wyśpisz ;)

 

Niezły wynik i dzielna dziewucha że dała radę :). Moja siostra urodziła dzidzię 3890 naturalnie bez znieczulenia  :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Sumo :evil_lol:

 

Nooo nie dosyć że 4100 ponad wagi to 60 cm długosci :D

 

Anonimowi nadawcy  :mdrmed:

 

Musi się wyczyścić widocznie, pewnie niedługo przejdzie ;)

 

W poniedziałek nosiłam 4ro dniową siostrzenicę, pewnie jakoś ze 3,5 kg ważyła a taką kruszynką mi się wydawała że bałam się że ją połamię. W ogóle wszystko takie malutkie i chudziutkie ma. A Fabian jeszcze mniejszy okruszeczek.

 

Zmęczenie jeszcze będzie Ci towarzyszyć jakiś czas, ale kiedyś w końcu się wyśpisz ;)

 

Niezły wynik i dzielna dziewucha że dała radę :). Moja siostra urodziła dzidzię 3890 naturalnie bez znieczulenia  :mdleje:

 

Nie tacy anonimowi ale napisane jest koleżanki koledzy z ..... ( pracy ) ale jak sie dowiaduje kto jest za to odpowiedzialny to nikt sie nie przyznaje ....

 

Dzisiaj w nocy było już lepiej miałam tylko dwie pobudki i tak nie charczał , a rano jak mu wkropiłam disnemar i kichnął to samo wyleciało nic nie trzeba było ściagać ;)

 

3500 to duza dziewczynka :D mi sie teraz nawet głowa Nerona wydaje olbrzymia a koty jakieś mutanty :P

 

pewnie nie za prędko sie wyśpie ;)bo spie tak płytko co coś puknie czy głosniej oddychnie to ja sie budze ....

 

Ona też naturanie bez znieczulenia , u nas nie dają znieczuleń , tylko po porodzie faszeruja człowieka ketanolem w końskiej dawce ....

Link to comment
Share on other sites

 

Nie tacy anonimowi ale napisane jest koleżanki koledzy z ..... ( pracy ) ale jak sie dowiaduje kto jest za to odpowiedzialny to nikt sie nie przyznaje ....

 

Dzisiaj w nocy było już lepiej miałam tylko dwie pobudki i tak nie charczał , a rano jak mu wkropiłam disnemar i kichnął to samo wyleciało nic nie trzeba było ściagać 

 

3500 to duza dziewczynka :D mi sie teraz nawet głowa Nerona wydaje olbrzymia a koty jakieś mutanty 

 

pewnie nie za prędko sie wyśpie ;)bo spie tak płytko co coś puknie czy głosniej oddychnie to ja sie budze ....

 

Ona też naturanie bez znieczulenia , u nas nie dają znieczuleń , tylko po porodzie faszeruja człowieka ketanolem w końskiej dawce ....

To wyślij kartkę z podziękowaniami  :mdrmed:

 

Kichnął i się obsmarkał  :evil_lol:

 

Mi się przy Mani Hexa wydawała jakaś duża, teraz już nie aż tak. A zawsze uważałam ją za małego pieska ;)

 

Mówiłam że na pewno będziesz się budzić do malucha :P

 

OMG, masakra  :mdleje:  :mdleje: . Ale z drugiej strony zależy od tego jak poród przebiegał, bo moja ciotka urodziła córę też około 4kg w 15 minut prawie bezboleśnie i wspomina poród miło. Skurcze przeleżała w wannie z ciepłą wodą a po wyjściu musiała biegiem lecieć na fotel żeby nie urodziła na stojąco na podłodze  :megagrin: . Za to pozostałe dwa jej porody już takie fajne nie były.

 

 

Może jakieś fotki  :siara:

Link to comment
Share on other sites

i My też się cieszymy :)

 

:loveu:

 

Właśni mi koleżanka od Julki ( waga 4110) napisała relację z porodu  :mdleje: masakra i rzeźnia w jednym  :look3: jak będziecie chciały to wam ją wkleje ale może nie będe straszyła przyszłych mam , jedno jest pewne , zaczynam sie cieszyć że jednak miałam cesarkę mimo iż do dzisiaj czuje jej skutki ....

 

a teraz kila zdjęć , są w marnej jakości ale u nas w pokoju nie ma światła do focenia ;) 

 

prezencik z pracy ;)

 

WP_20141128_003.jpg

 

WP_20141128_001.jpg

 

w skarpetkach od cioci Madzi  :loveu:

 

n.jpg

 

DSC_0114.jpg

 

DSC_0112.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...