Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

hej laski ;)

 

Dzisiaj była położna , Mały przybrał na wadze , waży 3110 , wiec jednak coś wypija mojego mleka ;) przepisała mu espumisan w zawiesinie , mam mu dawać 5x dzinnie po 8do 10 kropli przed każdym karminiem , Ona twierdzi że mały ma problem z prukaniem i w sumie moze miec racje bo jak pije to pod koniec picia sie strasznie pręży i płacze jak by sie wykupkac nie umiał i niby przez to może mu sie ulewać i mam go trzymac jak najwiecej na brzuszku wtedy też wzmocnią mu sie mięsnie brzuszka ;) 

Link to comment
Share on other sites

Siema

 

hejka ;)

 

dobry :)

 

 

hej ;) świetny masz ten nowy bannerek  :loveu:

 

Aga u nas było tak samo i pediatra zaleciła Bobotic (to samo co espumisan) plus Delicol. Tylko wydaje mi się jakoś dużo Ci kazała dawać, dopytaj jeszcze pediatry czy nie lepiej zacząć od mniejszych dawek.

 

Ja daje mu 8 kropelek , u nas w aptekach nie sprzedają Ci czegoś co nie jest "zgodne" z powinnością , Sebastian jak kupował kropelki to ta farmaceutka kazała mu dać kartkę i pytala kto to przepisał czy pediatra czy położna i powiedziała " ok mogę panu sprzedac te kropelki bo to mała dawka " i dodała " a jak katarek ?" heh zapamietała Sebka jak kupował maść majerankową którą użylam w sumie tylko raz bo to jednak była tylko sapka a nie przeziębienie ....

 

Wiem że to wątek zwierzęcy i niedługo sie ogarne i zaczne dodawac fotki zwierzaków ale mam jeszcze pytanie a propos ortopedy , okazuje sie ze w tym roku juz nie mają "punktów" na wizyty nfz i kazali przyjść zarejestrować małego około 15stego grudnia na styczeń , ale położna twierdzi że musze to załatwić w ciagu 4 tygodni i każe mi iść prywatnie , i teraz nie wiem kogo słuchać ....

Link to comment
Share on other sites

ale mnie telefon oszukuje :P , robie zdjęcia a jak podłączę telefon do kompa to ich nie widać , miałam fotkę jak Ibri pilnuje Fabiana i jej znaleźć nie mogę  :lmaa:  koniecznie musze zmienić telefon , wiem nawet jaki bym chciała ale funduszy chwilowo brak  :siara:

Link to comment
Share on other sites

Z bioderkami bym musiała sprawdzić żeby nie skłamać, ale na pewno byłyśmy później niż powinnyśmy bo takie były terminy. Znajomy poszedł prywatnie, zapłacił i nie zrobili usg tylko obejrzeli, a później dzwonił wkurzony żebym mu namiary dała na przychodnię nfz. Także lepiej tydzień czy 2 się spóźnić niż zapłacić i mieć byle jak. Chyba że coś się dzieje to wtedy każdy dzień się liczy bo im mniejszy bobas tym lepiej, ale chyba u Fabiana nic takiego nie stwierdzili.

Link to comment
Share on other sites

Aguś, ja z bioderkami nie pomogę.

Theoś miał robione usg bioder w szpitalu, a potem w 5 tyg. życia.

 

W szpitalu też miał robione ;)

 

Hejka Agua :)

 

Mój też fot nie zapisywał, weszłam w aplikacje-wszystkie-aparat-wyczyść zawartość i na razie działa :)

 

Ja chyba wyjmę kartę pamięci moze to coś da ;)

 

Z bioderkami bym musiała sprawdzić żeby nie skłamać, ale na pewno byłyśmy później niż powinnyśmy bo takie były terminy. Znajomy poszedł prywatnie, zapłacił i nie zrobili usg tylko obejrzeli, a później dzwonił wkurzony żebym mu namiary dała na przychodnię nfz. Także lepiej tydzień czy 2 się spóźnić niż zapłacić i mieć byle jak. Chyba że coś się dzieje to wtedy każdy dzień się liczy bo im mniejszy bobas tym lepiej, ale chyba u Fabiana nic takiego nie stwierdzili.

 

Nam położna powiedziała ze jak zapiszemy sie prywatnie do tego do którego chcemy isc na nfz to gwarantuje nam ze bedzie kazał nam przyjść 3 razy :/ 

 

Nic nie mówili żeby miał coś z bioderkami , to tylko profilaktyczna wizyta ;)

 

kawa_na_dzien_dobry_0.jpg

 

Dzień dobry  :loveu:

 

O, trafilam na kawe:D

 

Pyszna kawka  :loveu:

 

Hejka A&F :)

 

hello ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...