Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

dziekuje  :calus:

 

w sumie to Ono jest malutkie , jak Stas sie urodził to pewnie by już w to nie wszedł :D a ja pewnie je użyje dopiero za jakiś miesiąc ;)

 

A to ja bardzo chętnie Cię adoptuje , możesz przyjechać nawet dzisiaj  :loveu:

To ja już jadę ! :) Tylko samochód muszę zatankować :D 

Link to comment
Share on other sites

Aguś, chustowac mozna od pierwszych dni życia :)

Potwierdzam, tylko lepiej najpierw poćwiczyć bez dziecka żeby np. odwrotnie nie włożyć :P. U mnie w galerii akurat wrzuciłam przykład wiązania dla noworodka, na Maniuli już troszkę podrośniętej ;)

 

Aga, czego się depresjonujesz, w dupę chcesz kopa?  :lmaa:  Da się wszystko ogarnąć, tylko chwilkę schodzi zanim się rytm załapie. Dla małego człowieczka też wszystko jest nowe i potrzebuje razem z mamą spokojnie sobie po kolei wszystko układać. Mnie przez chwilę też dopadały różne nastroje, najtrudniej mi było z tym że musiałam sobie z większością rzeczy sama radzić, nie było kogo skopać z łóżka żeby dziecię nosił, ale po dwóch miesiącach i ostatecznym kryzysie istnienia porzuciłam hormony i wróciła ulepszona stara ja  :jumpie: . Tego i Tobie życzę ale dużo szybciej  :mdrmed:

 

 

A tak poza tym dzisiaj bym wolała 24 stopnie bo zamarzam i łeb mi pęka  :nonono2: .

 

Jak Fabianek? Słodziachny krasnalek  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

O kogoś adres to tutaj akurat bardzo ławo :D a jak nie tutaj to zawsze można wyszperać w katalogu wystawowym jak sie wie na jakiej wystawie byliśmy :D

 

Jeju jak ja bym sie gdześ na wystawe wybrała :huh:

 

Siemka Aguś

 

Dzień dobry Fabianku

 

Marta, nie każde dziecko ma problem z bioderkami

Theoś nie miał z nimi żadnych problemów.

A córka koleżanki, nosiła przez pół roku taką specjalną uprząż

 

hej ciociu  :loveu:

 

u nas odgórnie kaze sie dziecko pieluszkowac , czy ma problemy czy nie , bardzo to upierdliwe takie upychanie tetry w ciuszki , jedyny plus że dzidzi jest wtedy wiecej i lepiej się chwyta ;)

 

Hejka Aguś i Fabian

 

A, to już rozumiem Dzięki

 

(Jeszcze trochę to się tylu rzeczy nauczę że tylko dziecka będzie mi brakować )

 

Hej Marta ;)

 

Potwierdzam, tylko lepiej najpierw poćwiczyć bez dziecka żeby np. odwrotnie nie włożyć . U mnie w galerii akurat wrzuciłam przykład wiązania dla noworodka, na Maniuli już troszkę podrośniętej

 

Aga, czego się depresjonujesz, w dupę chcesz kopa?    Da się wszystko ogarnąć, tylko chwilkę schodzi zanim się rytm załapie. Dla małego człowieczka też wszystko jest nowe i potrzebuje razem z mamą spokojnie sobie po kolei wszystko układać. Mnie przez chwilę też dopadały różne nastroje, najtrudniej mi było z tym że musiałam sobie z większością rzeczy sama radzić, nie było kogo skopać z łóżka żeby dziecię nosił, ale po dwóch miesiącach i ostatecznym kryzysie istnienia porzuciłam hormony i wróciła ulepszona stara ja   . Tego i Tobie życzę ale dużo szybciej 

 

 

A tak poza tym dzisiaj bym wolała 24 stopnie bo zamarzam i łeb mi pęka  .

 

Jak Fabianek? Słodziachny krasnalek 

 

Staram sie z całyc sił żeby mnie nie chwyciło bardziej no ale , pożyjemy , zobaczymy ....

 

Ja mam kogo zwalić z łóżka ale co to daje , mały i tak chce wisieć na cycku wiec nikt mi w tym nie pomoże :P

 

no u nas całe 5 stopni jest , czyli szału nie ma ale i tak bym sie przeszła na spacer ;)

 

Fabianek sobie spiocha jak to zazwyczaj w dzień :D ale zaraz chyba go przeniose na tapczan niech sobie "pożabkuje" toszkę :D

Link to comment
Share on other sites

W to nie wątpię :D

 

Kiedyś w przyszłości kupie mu psa :D i juz nawet wiem jaka to będzie rasa , Sebek synkowi nie odmówi :D ale poczekam , sprawie mu go na roczek :D tylko kase musze skombinować bo chce importa :D

 

Dawaj na Katowice.

 

chętnie ale co mówie Sebastianowi o Katowicach to sie za głowe łapie widząc kilometry , ostatnio był w delegacji w katowicach , jak pojechał o 5tej rano tak wrócił o 23 :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...