Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

przypomniało mi się, że maluchy mają słabsze krążenie i dlatego rączki i nóżki mają zimne. dlatego waśnie sprawdza się na karku czy są ciepłe czy zimne, bo raczki i stópki nie są dobrym wyznacznikiem. 

 

Dokładnie, ja też o tym zapomniałam :oops:

Kark jest wyznacznikiem czy dzieciątku jest ciepło czy zimno :)

Link to comment
Share on other sites

Aguś ma coś dla Ciebie :D

 

ce10f4ce522c3ec7800a6da271f938eb.jpg

Ojejku jejku :loveu: 

 

Cześć Aga :loveu: Jak się czujesz? :) 

 

https://lh6.googleusercontent.com/-azvSS83Zx5w/VG5Lip9IZ3I/AAAAAAAADkk/AfIonlculmU/w640-h426-no/DSC09573.JPG Jak zobaczyłam to zdjęcie to sobie przypomniałam, że ja tak spałam do ok 12 roku życia, wgl ja w dziwnych pozycjach spałam bo mi tak było wygodniej :roflt:

Link to comment
Share on other sites

To żebyś nie poczuła się odrzucona

 

Sama bym sobie taki lek zapodała, jakbym miała

 

Hehe odrzucona ? proszę Cię , znasz mnie bardzo dobrze i wiesz że w moim stanie baby blues czy jakoś tak murowany :P

 

a co też masz depresje ? :huh:

Ale to łatwo załatwić, do schronu i macie lekarstwo (tylko kto potem to utrzyma, to lekarstwo szybko rośnie )

 

To ja wolę iść , pokulać się z nimi i wrócić  :megagrin:

 

przypomniało mi się, że maluchy mają słabsze krążenie i dlatego rączki i nóżki mają zimne. dlatego waśnie sprawdza się na karku czy są ciepłe czy zimne, bo raczki i stópki nie są dobrym wyznacznikiem. 

 

karczek ma ciepluchny  :loveu:

 

Dokładnie, ja też o tym zapomniałam

Kark jest wyznacznikiem czy dzieciątku jest ciepło czy zimno

 czyli wszystko ok ;)

 

dobry

 

Hello ;)

 

Ojejku jejku 

 

Cześć Aga   Jak się czujesz? 

 

https://lh6.googleusercontent.com/-azvSS83Zx5w/VG5Lip9IZ3I/AAAAAAAADkk/AfIonlculmU/w640-h426-no/DSC09573.JPG Jak zobaczyłam to zdjęcie to sobie przypomniałam, że ja tak spałam do ok 12 roku życia, wgl ja w dziwnych pozycjach spałam bo mi tak było wygodniej 

 
Hejka ;)
 
czuję się jakaś taka do niczego i zmęczona , ale to minie ;) mam nadzieję ;)
 
Ja go tak specjalnie kłade żeby mu bioderka wskoczyly na swoje miejsce ale wiem że niektorzy tak lubią spać , jestes na to jak widać dobrym przykładem :D
Link to comment
Share on other sites

 

dokładnie , pokazał co o tym sądzi :D

 

Ty mi tu żadnego "baby blues'a" nie zapodawaj

 

Tak, z braku pracy

 

Staram się ale położna i powiedziała że będzie trzymała ręke na pulsie i jak zauważy że coś jest nie tak a wie jak to wygląda i nie ukryje tego przed nia to odstawi mi karmienie cyckiem i sama mnie zawiezie do lekarza :huh:

 

Ojjjjj :( aż tak ? ;(

Śliczny

 dziękuje  :loveu:

 

 No jak mogłaś  :lmaa:  :P

Link to comment
Share on other sites

 

czuję się jakaś taka do niczego i zmęczona , ale to minie ;) mam nadzieję ;)
 
Ja go tak specjalnie kłade żeby mu bioderka wskoczyly na swoje miejsce ale wiem że niektorzy tak lubią spać , jestes na to jak widać dobrym przykładem :D

 

 

Minie na pewno ;) 

 

Boże ile rzeczy można się na dogo dowiedzieć :p

 

 

DSC09582.JPG

Ale świetne skarpetki :loveu: Miałam podobne, były super milusie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dobra, ja kompletnie nie w temacie, ale co to ten baby blues? Depresja czy coś?

 

To taka dość silna depresja poporodowa , myślę że aż tak źle to nie będzie ale łatwo nie jest szczerze mówiąc ;)

 

Minie na pewno

 

Boże ile rzeczy można się na dogo dowiedzieć

Ale świetne skarpetki Miałam podobne, były super milusie

 

Najlepsze to jest to że musi mieć to zbadane jeszcze w tym roku , mam na to 4 tygodnie a w naszym popierdolo...ym kraju lekarze maja jakieś smieszne "punkty" i pediatrą się już one pokończyły więc nie przyjmują nowych pacjentów , będe musiała za to badanie zapłacić 100 zł , mam nadzieje ze w ogóle bedzie ok już za pierwszym razem bo np Staś był badany i wyszło że nie całkiem sie bioderka wstawiły i musieli iść z nim jeszcze raz , ale Staś jest złośnikiem i jak go tylko kładą na brzuszku to walczy jak lew zeby go na plecy położyć , a samo pieluszkowanie nic nie da bo dzidzia na początku leży na boczkach i mimo wszystko zaciska nóżki ;)

 

Mega milusie są  :loveu: w dotyku takie jakies jak by ze silikonu , nie umiem tego opisac :D

Ależ on jest słodki - do twarzy mu w niebieskim
Oj, Aga jeszcze raz gratuluję i trzymam kciuki za młodą Mamuśkę i Fabianka

 

dziekuje bardzo  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Staram się ale położna i powiedziała że będzie trzymała ręke na pulsie i jak zauważy że coś jest nie tak a wie jak to wygląda i nie ukryje tego przed nia to odstawi mi karmienie cyckiem i sama mnie zawiezie do lekarza :huh:

 

Ojjjjj :( aż tak ? ;(

 

No jak mogłaś  :lmaa:   :P

 

Ja miałam chwilową depresję poporodową, ale raczej to nie była ten tzw, "baby blues" ;)

Ja najzwyczajniej w świecie byłam przemęczona i nie potrafiłam wszystkiego ogarnąć :/

Ale to było słaba deprecha i kilkudniowa ;)

 

Pracowałam w tym tygodniu 11h, więc tyle co nic :(

 

Przepraszam, wybaczysz mi? :D

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny dobra, ja kompletnie nie w temacie, ale co to ten baby blues? Depresja czy coś? :niewiem:

 

Lepiej, żebyś nigdy nie musiała tego doświadczyć Marta ;)

 

 

 

Co do skarpetek, to one są właśnie takie milutki, a zarazem właśnie śliskie, jakby pokryte woskiem :D

A kiedy pokarzesz go w tych drugich? :siara:

Link to comment
Share on other sites

To taka dość silna depresja poporodowa , myślę że aż tak źle to nie będzie ale łatwo nie jest szczerze mówiąc ;)

 

 

Najlepsze to jest to że musi mieć to zbadane jeszcze w tym roku , mam na to 4 tygodnie a w naszym popierdolo...ym kraju lekarze maja jakieś smieszne "punkty" i pediatrą się już one pokończyły więc nie przyjmują nowych pacjentów , będe musiała za to badanie zapłacić 100 zł , mam nadzieje ze w ogóle bedzie ok już za pierwszym razem bo np Staś był badany i wyszło że nie całkiem sie bioderka wstawiły i musieli iść z nim jeszcze raz , ale Staś jest złośnikiem i jak go tylko kładą na brzuszku to walczy jak lew zeby go na plecy położyć , a samo pieluszkowanie nic nie da bo dzidzia na początku leży na boczkach i mimo wszystko zaciska nóżki ;)

 

Mega milusie są  :loveu: w dotyku takie jakies jak by ze silikonu , nie umiem tego opisac :D

 

 

No nie wątpię, małe dziecko to na prawdę bardzo dużo obowiązków, a każdy sobie myśli, że to tylko śpi i nic robić nie trzeba :p 

 

Na serio nie wiedziałam o tym wszystkim, myślałam, że biodra są normalne tak jak powinny być :P 

 

Wiem o jakie ci chodzi, są świetne :D

Link to comment
Share on other sites

Chusta zastępuje szerokie pieluchowanie

ja po porodzie tez nie czulam psychicznie sie najlepiej, mysle ze to lekka depresja byla ale dalam rade

 

Tylko że takie maleństwa sie jeszcze nie chustuje a ja mam miesiac na wskoczenie bioderek : p

Może to już tak musi być....

 

Ja miałam chwilową depresję poporodową, ale raczej to nie była ten tzw, "baby blues"

Ja najzwyczajniej w świecie byłam przemęczona i nie potrafiłam wszystkiego ogarnąć :/

Ale to było słaba deprecha i kilkudniowa

 

Pracowałam w tym tygodniu 11h, więc tyle co nic

 

Przepraszam, wybaczysz mi?

 

Ja jak na razie też pewnie jestem przemęczona i bardzo nieogarnięta .... podziwiam Cię że sama sobie dałaś z tym wszystkim rade ....

 

Oj to faktycznie bardzo malutko ;(

 

wybaczam  :loveu:

 

Lepiej, żebyś nigdy nie musiała tego doświadczyć Marta

 

 

 

 

Co do skarpetek, to one są właśnie takie milutki, a zarazem właśnie śliskie, jakby pokryte woskiem

 

A kiedy pokarzesz go w tych drugich?

 

 

świete słowa ;)

 

dokładnie tak , takie śliskie , fajniusie  :loveu:

 

postaram się jutro  :loveu:

 

No nie wątpię, małe dziecko to na prawdę bardzo dużo obowiązków, a każdy sobie myśli, że to tylko śpi i nic robić nie trzeba

 

Na serio nie wiedziałam o tym wszystkim, myślałam, że biodra są normalne tak jak powinny być

 

Wiem o jakie ci chodzi, są świetne 

 

Ja tez tak myślałam że posiadanie dziecka to sielanka , a to całkowicie odmieny  swiat ;)

 

Siema mamo

 

Hello  :loveu:

 

Noooo, ale synek to Wam sie udał  Słodki jest 

 

 

Też  myślałam, że te ubranko co kupiłam, to malusie 

 

Ja też chce być Twoją córką Będę pomagać przy Fabiankuuuuu 

 

dziekuje  :calus:

 

w sumie to Ono jest malutkie , jak Stas sie urodził to pewnie by już w to nie wszedł :D a ja pewnie je użyje dopiero za jakiś miesiąc ;)

 

A to ja bardzo chętnie Cię adoptuje , możesz przyjechać nawet dzisiaj  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie Aguś, wszystko powoli ogarniesz :)

Nie długo Ty nauczysz się Fabiana, Fabian nauczy się Ciebie, wpadniecie w swój rytm i będzie dużo łatwiej :D

 

W poniedziałek idę do pracy :bigcool:

 

 

Mam taką nadzieję ;)

 

Ooo super  :laugh2_2: i oby tak było cały tydzień  :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...