Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

https://lh4.googleusercontent.com/-5HV6pSz397M/VG3VI1l2yRI/AAAAAAAADkA/pivyZoTW_N4/w640-h480-no/DSC_0083.jpg

ale śliczny!

 

a wiesz, czapeczkę warto zakładać przez pierwsze tygodnie, nie tylko po kąpieli, bo takim maluszkom główki marzną.

 

Dziekujemy  :loveu:

 

Mnie najbardziej niepokoi to ze On ma wiecznie zimne nózki , zakładam mu body i skarpetki i nadal ma zimne takie jakieś :/

Zdania w tej kwestii są podzielone i jak leżałam jeszcze w szpitalu to co zmiana to inaczej, więc Maniula miała co chwilę zakładaną i zdejmowaną czapę. A mi było wszystko jedno, tylko przytakiwałam  :evil_lol:

 

 

Jaki on jest okruszeczek z gigasmokiem  :loveu: . Trudno uwierzyć że za moment będzie już śmigał sam.. Jak ostatnio wyjęłam ciuszki małe do prania żeby w końcu siostrze zawieźć to w szoku byłam że mi dziecię się w nie mieściło ;)

 

Ja mu w szpitalu zakładałam to mu ściagali , w ogóle Oni mieli tam tak gorąco że czasami musiała mi go wziąć w nocy przebrac bo aż mokry był tak się spocił ....

 

Jest maciupki to fakt , wszystko co mu zaloze to na nim wisi , juz chce zeby był duzy :D

 

No i chyba faktycznie ma żółtaczkę bo jest bardziej żółty teraz mi sie wydaje :/

 

.... i nie wiem jak ja mam go ubierać , zakłada mu długie spiochy , skarpetki ,zawijak go w rozek i przykrywam kocykiem a mi czasami chłodno i zakladam bluze wiec nie wiem co mam mu jeszcze na to założyć ....

Link to comment
Share on other sites

Aguś, Theodor też miał wręcz lodowate rączki :nonono2:

A ja przecież rodziłam w lato ;)

 

Pediatra mi powiedział, że tak sobie maluszek reguluje ciepłotę ciała :)

Póki co, to wszystko, co mi do tej pory mówił pediatra, sprawdza się w życiu, więc wierzę w to co mi wtedy powiedział :)

 

Pokazuj Fabiana w prezencie od cioci Magdy :mad:

Link to comment
Share on other sites

Ja ci niestety nie pomogę, bo się nie znam Musisz poczekać na dziewczyny

 

ja się znam tak samo jak Ty :D

 

 

O ja cie... ale on słodki jest 

dziekuje  :loveu:

 

Aguś, Theodor też miał wręcz lodowate rączki

A ja przecież rodziłam w lato

 

Pediatra mi powiedział, że tak sobie maluszek reguluje ciepłotę ciała

Póki co, to wszystko, co mi do tej pory mówił pediatra, sprawdza się w życiu, więc wierzę w to co mi wtedy powiedział

 

Pokazuj Fabiana w prezencie od cioci Magdy

 

Mi położna wczoraj powiedziała że rączki może mieć chłodne bo to takie jego "wentylatorki" ale nóżki powinien miec ciepłe , kazała mi nawet zakładać mu skarptki na to spiochy i na spiochy jeszcze jedne skarpetki ....

 

chciałam ubrać Fabianka w prezencik od cioci ale wyglądał jak w ciuszkach po starszym bracie :D normalnie wszystko mu jest za duże , ja już nie wiem co mu zakladać , na razie moge go pokazać w skarpetuszkach  :loveu:  przesłodziaste są  :loveu:

 

Mało tego że mam malutko spiochów które sa mu dobre to co go przebiore to sie usika po same pachy , to chyba jednak nie jest wina tego jak ma fifolka tylko tego ze pieluszka jest za luźna i leci bokami , tak że w szufladzie zostało mi niewiele co moge mu ubrać reszta schnie w łazience , a ja chciałam mu od razu 2jki pampersy kupić , dobrze ze jednak wziełam 1dynki hehe

Link to comment
Share on other sites

Czapek po domu nie uznaje i już:D Hance zakladalam tylko na dwor, latem czasem odpuszczalam jak byla tylko w wózku.

a nóżki zimne ma ciągle, w szpitalu kazali mi sie nie przejmować. TZ tez ma wiecznie zimne, mi zaś czasem plona- zespól niespokojnych nog mam.

ja po cc w 5dzien poszlam juz na spacer nawet :D potem chcialam tez z psem ale trochę bolalo jak czasem pociagnal wiec nieeee.

Zrastaj się tam wiec szybko :* i ucaluj Fabianno!!!

Link to comment
Share on other sites

Ale ma dupsko do góry :roflt:

Ani się nie obejrzysz, a to wszystko będzie za małe na niego :eviltong:

 

Na szczescie lubi tak leżeć bo Stasiu to ryczy jak go tak kładą :)

 

chciała bym :P 

 

a z tymi falbankami to rzeczywiscie pamietam ze Paulina Stasiowi co nie poprawiła to się ulał :D

 

 

Hihihi, teraz zauważyłam, że to kocyk od Theosia :grins:

 taaak  :loveu:  wczoraj byl po kąpieli w ręczniczku od Theosia ale nie mialam jak fotki zrobić bo się tak trząsł że szybko go ubieralam , a zmiany ieluszek i przebierania to On nienawidzi , drze sie wtedy w niebogłosy hehe

 

lubi na nim leżeć , jutro bedzie robił za rożek bo musze go  wyprac , oczywiscie jest przesikany :huh:

 

Ślicznotek Napatrzeć się nie mogę

 

dziękuję  :loveu:  teraz czekamy na Ciebie :D

Link to comment
Share on other sites

Czapek po domu nie uznaje i już :D Hance zakladalam tylko na dwor, latem czasem odpuszczalam jak byla tylko w wózku.

a nóżki zimne ma ciągle, w szpitalu kazali mi sie nie przejmować. TZ tez ma wiecznie zimne, mi zaś czasem plona- zespól niespokojnych nog mam.

ja po cc w 5dzien poszlam juz na spacer nawet :D potem chcialam tez z psem ale trochę bolalo jak czasem pociagnal wiec nieeee.

Zrastaj się tam wiec szybko :* i ucaluj Fabianno!!!

 

 

Ja tylko po kapieli mu zakładam czapeczkę ;)

 

ja tez mam zimne i popuchniete bo podobno zle pozycje do karmienia przybieram ale mnie tak kregosłup łupie ze inaczej nie umiem ;)

 

to niezla jestes mnie do dzisiaj rwie , moze dlatego ze nie leze tylko siedze :hmmm: moze nie powinnam siedziec zgieta .... 

 

ucałuje jak tyko sie obudzi  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

 

Mnie najbardziej niepokoi to ze On ma wiecznie zimne nózki , zakładam mu body i skarpetki i nadal ma zimne takie jakieś :/

 

Ja mu w szpitalu zakładałam to mu ściagali , w ogóle Oni mieli tam tak gorąco że czasami musiała mi go wziąć w nocy przebrac bo aż mokry był tak się spocił ....

 

Jest maciupki to fakt , wszystko co mu zaloze to na nim wisi , juz chce zeby był duzy :D

 

No i chyba faktycznie ma żółtaczkę bo jest bardziej żółty teraz mi sie wydaje :/

 

.... i nie wiem jak ja mam go ubierać , zakłada mu długie spiochy , skarpetki ,zawijak go w rozek i przykrywam kocykiem a mi czasami chłodno i zakladam bluze wiec nie wiem co mam mu jeszcze na to założyć ....

Maniula do tej pory miewa zimne paluchy, a innym razem gorące aż parzą ;)

 

Też miałam w szpitalu gorąco, mimo że największe mrozy akurat były. Dla takich maluchów lepiej, później w domu już może być chłodniej.

 

Aga ma haluny i widzi na żółto :P

 

Śpiochy i skarpetki wystarczą jak zawijasz w koc/becik. Jak karmisz też możesz mu na nóżki kocyk narzucać. W domu nie zamarznie ;). I piszę to ja, zmarźluch który zakłada dziecku czapeczkę po kąpieli. Czapeczka po 10 minutach (czyli po wydojeniu cyca) jest zamaszystym ruchem zdejmowana, ale na tą chwilę przejścia jest na głowie żeby włoski doschły. Mając 20-20,5 stopni w domu trzeba się jednak cieplej ubierać niż w blokowych 24 stopniach ;) (chociaż w tej temperaturze i ja u babci wymiękam i po godzinie wychodzę)

 

 

Duuuża pupa zapampersiona  :jumpie:

Grzeczny chłopak zassał smoka, przynajmniej możesz się ruszyć a nie siedzieć pół dnia i większość nocy z cycem na wierzchu ;)

Link to comment
Share on other sites

24'C w domu :crazyeye:  Nie ma mowy :lookarou:

U mnie standard to 20-21'C. A w pokojach gdzie śpimy, to 16-18'C.

I młody też w takich temperaturach śpi, od urodzenia ;)

 

 

Cześć Fabian :loveu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i Aga też "cześć" :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

"dziękuję   teraz czekamy na Ciebie "

 

a jak już o nogach to też coś powiem, co by się wplasowć w temat Ja też mam zawsze zimne, podobno od małego I zazwyczaj chodzę boso

:P

 

Ja chodze w skarpetkach ale raczej nogi mam cieple ....

 

A po co dziecku smoczek pff

Te ubranko ode mnie malusie było

 

Przy smoczku sie jako tako uspokaja , bez niego wisiał by mi cały czas przy cycku ....

 

Takie malusie że jest mu dużo za duże , jak je zobaczyłam to też mówie " ale malutkie" a teraz jak je oglądam ( dzisiaj nawet je miałam w ręce bo myślałam że bedzie dobre ) to wydaje mi się ogromne :/

 

Maniula do tej pory miewa zimne paluchy, a innym razem gorące aż parzą

 

Też miałam w szpitalu gorąco, mimo że największe mrozy akurat były. Dla takich maluchów lepiej, później w domu już może być chłodniej.

 

Aga ma haluny i widzi na żółto

 

Śpiochy i skarpetki wystarczą jak zawijasz w koc/becik. Jak karmisz też możesz mu na nóżki kocyk narzucać. W domu nie zamarznie . I piszę to ja, zmarźluch który zakłada dziecku czapeczkę po kąpieli. Czapeczka po 10 minutach (czyli po wydojeniu cyca) jest zamaszystym ruchem zdejmowana, ale na tą chwilę przejścia jest na głowie żeby włoski doschły. Mając 20-20,5 stopni w domu trzeba się jednak cieplej ubierać niż w blokowych 24 stopniach (chociaż w tej temperaturze i ja u babci wymiękam i po godzinie wychodzę)

 

 

Duuuża pupa zapampersiona 

Grzeczny chłopak zassał smoka, przynajmniej możesz się ruszyć a nie siedzieć pół dnia i większość nocy z cycem na wierzchu

 

No ja mam własnie w domu 24 stopnie :P tzn tutaj w pokoju bo w innych jest chłodniej i powiem wam ze ja teraz siedze np w grube bluzie :P

 

wkurza mnie to pieluszkowanie bo dzieciak wygląda jak taka mrówka z wielkim odwłokiem :D

 

w nocy smokol nie pomaga, wtedy tylko cycek daje rade ....

24'C w domu   Nie ma mowy

U mnie standard to 20-21'C. A w pokojach gdzie śpimy, to 16-18'C.

I młody też w takich temperaturach śpi, od urodzenia

 

 

Cześć Fabian

 

i Aga też "cześć"

 

Jak bedzie troszke wiekszy to też myse ze 21 wystarczy ale teraz jakos tak mam wrazenie ze m zimno , zwłaszcza przez to że te rączki i nóżki ma wiecznie zimne .... 

 

jak miło że o mnie tez wspomniałaś  :megagrin:

 

Hejka Aga i Fabianno

 

 

A ja to zmarźluch jestem, od małego na blokach a tam zawsze 24 stopnie, więc teraz w domu przy 20 stopniach mi zimno

 

Hello ;)

 

w domu jest duzo chłodniej niż na blokach

Aguś ma coś dla Ciebie

 

ce10f4ce522c3ec7800a6da271f938eb.jpg

 

:loveu:

 

musisz mi podesłac taki lek :D

 

Słooodki Fabianek i ten smok taki wielki na małej buźce :loveu:

 

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...