Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Ja też bym chciała mieć tak długie i tak zdrowe jak ma Paulina :(

 

piękne (tfu tfu ) ma te włosy i świra na ich punkcie ;)

Ja też mam świra na punkcie swoich włosów, strasznie o nie dbam :) Uważam, że zadbane (niekoniecznie długie) włosy są największym atutem kobiety :) 

Link to comment
Share on other sites

Tez widzialam obrazek z bobasem, aż na fb go dala sobie :D

 

sama to jeszcze nie dawno przerabiałaś :P

 

Ja też mam świra na punkcie swoich włosów, strasznie o nie dbam :) Uważam, że zadbane (niekoniecznie długie) włosy są największym atutem kobiety :)

 a ja nie moge ze swoimi włosami dojśc do ładu :( w niedziele ide je pofarbować i podciąć ;)

 

Macie śpiocha ;)

 

dzisiaj ma na sobie body od cioci Madzi , chciałam mu zrobić zdjęcie zanim ubralam mu na nie spiochy ale oczywiście byl taki ryk ( nie znosi się przebierać ) że nie chcialam go męczyć jeszcze aparatem ;(

 

DSC_0142.jpg

Link to comment
Share on other sites

To poszukaj tych wyników bioderek ;)

Ale skoro nikt Was nie straszył, to podejrzewam, że wynik jest jak najbardziej poprawny i nie ma się co martwić :)

 

Co do zdjęć, to są MEGA :loveu:

 

A odnośnie bodziaków od cioci Madzi, to ja już nie pamiętam co wysłałam Fabianowi :hmmmm:

Więc wierzę Ci na słowo, że miał je dziś ubrane :P

Link to comment
Share on other sites

To poszukaj tych wyników bioderek ;)

Ale skoro nikt Was nie straszył, to podejrzewam, że wynik jest jak najbardziej poprawny i nie ma się co martwić :)

 

Co do zdjęć, to są MEGA :loveu:

 

A odnośnie bodziaków od cioci Madzi, to ja już nie pamiętam co wysłałam Fabianowi :hmmmm:

Więc wierzę Ci na słowo, że miał je dziś ubrane :P

 

musze przeszukac calą ksiażeczke moze znajde bo na wypisie ze szpitala nic takiego nie ma ....

 

Też sie na taką sesje wybierzemy , ale to jak mały bedzie miał z 2 miesiące ;)

 

a ja pamietam doskonale :P juz nie moge sie doczekać kiedy spodenki beda mu dobre  :loveu:  za chwile chyba spiochy od Oli będą już dobre  :loveu:

 

ma nadal ubrane bo to na krótki rękawek wiec ma je pod spioszkami ;) 

Link to comment
Share on other sites

Spodenki, te niebieskie? Co wysłałam razem ze skarpetkami?

 

tak te niebieskie  :loveu:

 

Ja to myślałam, że te ubranko ode mnie to już po porodzie będzie dobre :D a tu psikus, Fabianek malusi :D

 

 

Na tym ubranku jest napisane ze to rozmiar 50-56 a jak przykładam te spiochy które mu są dobre wiec własnie 56 to są o wiele większe wiec na moje oko one mają rozmiar 62-68 ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale słodziak :loveu:

 

dziekuje  :loveu:

 

A jak w ręku trzymałam to takie malusie, ale nie mam doczynienia z takimi maluszkami :D

 

 

jutro pokaże Ci różnice między spiochmi 56 a spiochami 56 :D inna firma i z 56 robi sie 62 jak nie więcej :P

 

a tak zokazji zbliżającego sie mikołaja :P

 

64293_1513493182233328_41496841897838685

Link to comment
Share on other sites

Jak zatwierdzam posta którego napisze to wyskakuje mi ze napisałam takie szlaczki ....

 

dogo.png

Miałam to samo dopóki nie zmieniłam przeglądarki  :nonono2:

 

Oszukujesz że Fabian może płakać, przecież on tak słodziutko sobie śpi  :loveu:

 

 

nasz patent na przebieranie który działał jakiś czas (zdjęcie jak miała 3 tyg) https://lh4.googleusercontent.com/-KEHGb_xYhUQ/VH-C2ryOdCI/AAAAAAAABl0/Znbu_-EjK78/s512/DSC_1486.JPG

Link to comment
Share on other sites

Firma firmie nie równa  z ubraniami :lookarou:

Theoś np. teraz nosi rozm.98

Ale rajtuzki musi mieć 104, koszulki ma 98, ale już bluzki/sweterki 92

Więc moje dziecko tak naprawdę nosi 3 rozmiary :siara:

 

 

 

P.S.

Dzień dobry Aguś :D

Dzień dobry Fabian :loveu:

 

 

 

 

 

 

Aha, Sebkowi też powiedz dzień dobry ode mnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Miałam to samo dopóki nie zmieniłam przeglądarki 

 

Oszukujesz że Fabian może płakać, przecież on tak słodziutko sobie śpi 

 

 

nasz patent na przebieranie który działał jakiś czas (zdjęcie jak miała 3 tyg) https://lh4.googleusercontent.com/-KEHGb_xYhUQ/VH-C2ryOdCI/AAAAAAAABl0/Znbu_-EjK78/s512/DSC_1486.JPG

 

Kurcze ale ja nie lubie innej przeglądarki jak chroma :(

 

moge Ci nagrać akcje przewijania , wtedy zawsze jest wrzask :P

 

Ja go r\przewijam na przewijaku wiec chyba by to nie przeszło , poza tym On jak tylko mu odepne body zayka oczy i wrzeszczy wiec chyba by mało widział wtedy ....

 

 

Firma firmie nie równa  z ubraniami

Theoś np. teraz nosi rozm.98

Ale rajtuzki musi mieć 104, koszulki ma 98, ale już bluzki/sweterki 92

Więc moje dziecko tak naprawdę nosi 3 rozmiary

 

 

 

P.S.

Dzień dobry Aguś

Dzień dobry Fabian

 

 

 

 

 

 

Aha, Sebkowi też powiedz dzień dobry ode mnie

 

I teraz bądz mądra i wiedz jakie co kupić .... ja jak sie ogarne juz tak całkiem musze sie na Theosiowe zakupy wybrać  , chciałam mu coś sprawić na gwiazdkę ale chyba już nie zdąże ;(

 

Dzień dobry Madziu  :loveu:

 

Sebkowi powiem dobry wieczór jak z pracy wróci :P

 

Hello

 

hejka ;)

 

Ah, te rozmiary

A jak Aga juz oswoilas się całkowicie z nową sytuacją w domu? 

Buziaki dla Wszystkich

 

 

Te rozmiary są bardzo wkurzajace bo czlowiek idzie i nie wie w zasadzie jaki rozmiar wziąć ....

 

Tak średnio , juz jest lepiej ale calkiem ogarnieta to ja na pewno nie jestem ;)

 

:calus:

 

fotka słaba alepokazuje jaka kolejka jest u nas do wodopoju  :laugh2_2:

 

DSC_0143.jpg

 

i porównanie , te spiochy po lewej są Fabianowi akurat a te po prawej to od Oli  :loveu: ale metka oczywiście pokazuje ten sam rozmiar :P

 

DSC_0146.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kurcze ale ja nie lubie innej przeglądarki jak chroma :(

 

moge Ci nagrać akcje przewijania , wtedy zawsze jest wrzask :P

 

Ja go r\przewijam na przewijaku wiec chyba by to nie przeszło , poza tym On jak tylko mu odepne body zayka oczy i wrzeszczy wiec chyba by mało widział wtedy ....

 

i porównanie , te spiochy po lewej są Fabianowi akurat a te po prawej to od Oli  :loveu: ale metka oczywiście pokazuje ten sam rozmiar :P

To mi tylko w chromie (do którego Ty mnie przekonałaś ;)) mi działa dobrze dogo.

 

O nie, już się nasłuchałam, i nadal czasem słucham wycia przy przebieraniu  :nonono2:

 

Zapomniałam że nie każdy rzuca podkład na łóżko i przewija  :evil_lol: . My od całkiem niedawna dopiero używamy przewijaka.

 

Jak dużo narobi w pampera to i te drugie śpiochy będą dobre  :mdrmed: . Między innymi dlatego już body i śpiochów nie kupuję przez neta.

Link to comment
Share on other sites

 

I teraz bądz mądra i wiedz jakie co kupić .... ja jak sie ogarne juz tak całkiem musze sie na Theosiowe zakupy wybrać  , chciałam mu coś sprawić na gwiazdkę ale chyba już nie zdąże ;(

 

Sebkowi powiem dobry wieczór jak z pracy wróci :P

 

Nie wiem czy on zasługuje na jakikolwiek prezent :eviltong:

Więc nic nie musisz mu sprawiać na gwiazdkę ;) Miło jednak, że o nim pamiętasz :loveu:

 

Może być też "dobry wieczór" :grins:

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie, niezła różnica

 

myśle z jak bdzie miał okolo 5kg to w to wejdzie ;)

 

To mi tylko w chromie (do którego Ty mnie przekonałaś ) mi działa dobrze dogo.

 

O nie, już się nasłuchałam, i nadal czasem słucham wycia przy przebieraniu 

 

Zapomniałam że nie każdy rzuca podkład na łóżko i przewija  . My od całkiem niedawna dopiero używamy przewijaka.

 

Jak dużo narobi w pampera to i te drugie śpiochy będą dobre  . Między innymi dlatego już body i śpiochów nie kupuję przez neta.

 

ja nie sprawdzalam nawet innej przeglądarki ....

 

hehe a ja musze go przebierac z 10 razy na dzien tak ulewa , dzisiaj przeszedł samego siebie , najadł sie , wzielam go na rami do odbicia jak mu poszło z buzi to cała ja byłam mokra , caly On i połowa łóżka :/ wykoncze sie chyba z tym jego chlustaniem ....

 

Ja czasami tez przebieram go na lozku na podkladzie tylko na przewijaku mi wygodniej bo mam wszystko pod ręką ;)

 

Piluch to ja zużywam z 10 dzienie wiec jak przewine go z 3 razy to pilucha powinna być pełna :D

 

Nie wiem czy on zasługuje na jakikolwiek prezent :eviltong:

Więc nic nie musisz mu sprawiać na gwiazdkę ;) Miło jednak, że o nim pamiętasz :loveu:

 

Może być też "dobry wieczór" :grins:

 

Pewnie ze pamietam  :loveu:  i na pewno zasługuje ! :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...