Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Jaki jeszcze żółciutki :D :loveu:

 

vege* dzieci po urodzeniu mają żółtaczkę ;) słabszą, czasem mocniejszą i taki żółtawy kolor skóry utrzymuje się przez jakiś czas ;)

Dzięki, słyszałam coś o tym, ale nie wiedziałam, że każde dziecko tak ma ;)

 

Czego to się człowiek na dogo nauczy... Nawet nie wiedziałam o żółtaczce ;)

Co nie :D

Link to comment
Share on other sites

Theoś też wychodził do domu bardzo żółty ;)

Pewnie zależy od lekarza czy puszcza czy nie.

U nas, zrobili pomiar bilirubiny dzień przed wyjściem i ponownie w dniu wypisu ;)

Lekarz stwierdził, że mogę iść do domu, więc domyślam się, że spadała ;)

 

 

 

P.S

Hejka Rodzinko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Hejka wszystkim  :loveu:  :loveu:  :loveu:  :loveu:

 

lekarze stwierdzili że żółtaczka jest znikoma więc spokojnie możemy iść do domu , wydaje mi się że na tych zdjęciach tylko tak widać że jest mocno żółty bo w rzeczywistości to już jest różowiutki a po wczorajszej kąpieli to już w ogole ma taką ładną skorkę , tylko nie mogę sie doczekac aż będzie już wiekszy , żeby miał juz chociaż te 4500 bo za każdym razem jak mam go brac do karmienia to mam stracha ze go polamie , to pewnie dlatego ze to moje pierwsze dziecko i to takie malutkie , z czasem pewnie przywykne ;) położna w poniedziałek przyjdzie i bedzie go ważyła , juz jeste ciekawa ile waży ;) 

No i nie moge sobie znaleźć dogodnej pozycji do karmienia i przez to straszni puchną mi nogi , kazą karmic z wyprostowanymi plcami , ale jak On mi wisi na cycku większość czasu to ja ni daje rady z moim zwichrowanym kręgosłupem .... pozniej dam jakieś fotki ;)

I sorki ze was nie odwiedzam ale jeszcze sie całkiem nie ogarnęłam ;)

Link to comment
Share on other sites

U nas chyba zostaiwają zótaczkowe na naświetlania a jak mniej to na obserwacji, Hanka nie zżółkła ani troche wiec puscili nas normalnie. Znaczy dzien dluzej niz ja chcialam bo ja po cc bylam ok ale na 4 dobe nas puscili bo spadła Hanka na wadze za bardzo ( bo cyca juz tam nie chciała  nie jadła...)

Link to comment
Share on other sites

U nas chyba zostaiwają zótaczkowe na naświetlania a jak mniej to na obserwacji, Hanka nie zżółkła ani troche wiec puscili nas normalnie. Znaczy dzien dluzej niz ja chcialam bo ja po cc bylam ok ale na 4 dobe nas puscili bo spadła Hanka na wadze za bardzo ( bo cyca juz tam nie chciała  nie jadła...)

Link to comment
Share on other sites

No u nas od poczatku mowili że żóltaczka sladowa , nie brali go na naswietlania wiec takiej prawdziwej żóltaczki to nie miał , u nas w pokoju jest cimno i musze do fotek robić długi czas naświetlania moze dlatego taki żółty wychodzi na zdjęciach , wczoraj robiłam fotki telefonem , zgram je i zobacze moze tam wyszedł bardziej naturalny kolor ;)

 

Od dzisiaj Fabian jest już prawowity obywatelem miasta :D dałam mu dwa imiona i jest Fabian Tomasz ;)

Link to comment
Share on other sites

U nas chyba zostaiwają zótaczkowe na naświetlania a jak mniej to na obserwacji, Hanka nie zżółkła ani troche wiec puscili nas normalnie. Znaczy dzien dluzej niz ja chcialam bo ja po cc bylam ok ale na 4 dobe nas puscili bo spadła Hanka na wadze za bardzo ( bo cyca juz tam nie chciała  nie jadła...)

no właśnie, właśnie. u nas też brali żółte maluszki na solarium ;) moja lena ponoć też była żółta, choć ja tego nie widziałam, przez te zdaje sie byłyśmy w szpitalu 2 doby dłużej. 

możliwe, że światło na fotce przekłamuje. 

Link to comment
Share on other sites

no właśnie, właśnie. u nas też brali żółte maluszki na solarium ;) moja lena ponoć też była żółta, choć ja tego nie widziałam, przez te zdaje sie byłyśmy w szpitalu 2 doby dłużej. 

możliwe, że światło na fotce przekłamuje. 

 

Mi sie wlasnie wydawało w szpitalu że ma żółtaczke bo faktycznie był żółciutki ale przyszła pani pediatra i powiedziała w jeden dzien ze żółtaczki brak , na drugi że śladowe ilosci i nas wypisała ;)

 

na tych fotkach już taki żółty nie wyszedł ;)

 

DSC_0083.jpg

 

DSC_0086.jpg

 

tutaj jest świeżo po kąpieli więc w czapeczce :D

 

DSC_0089.jpg

 

DSC_0091.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

dziekuje  :loveu:

 

Większego smoczka nie było? :hmmmm: :evil_lol:

 

Tomasz: To masz, tego nie masz :eviltong:

 

Sama byłaś go zameldować czy Sebek pojechał?

 

to jest najmniejszy z możliwych :D nawet taki sam dostałam w tych kartonikach w szpitalu z próbkami :D

 

hehehehe :D

 

Sebek pojechał , i jeszcze do mnie dzwonił bo miało byc jedno imie ale cos mu sie kojarzyło ze ja chciałm dwa  :megagrin:  ja tak z dwa tygodnie sobie odpoczne w domu bez wycieczek , ewentualnie można jechac do mamy na kawe z przyszłym tygodniu jakoś ale to do samochodu tylko przejde ....

 

Kurcze tak mi gadali że mam juz malych ciuszkow nie kupowac bo za duzo a On jest taki malutki ze ja go nie mam w co ubrać , a jak mi go położna wczoraj przewinęła , badała go i przy okazji pieluszke mu zmienila to uooo matko , nie sprawdzila jak mały ma ułożonego fifola i ja za godzine go biore do karmienia a On usikany po samiutkie pachy  :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

 

a wiesz, czapeczkę warto zakładać przez pierwsze tygodnie, nie tylko po kąpieli, bo takim maluszkom główki marzną.

Zdania w tej kwestii są podzielone i jak leżałam jeszcze w szpitalu to co zmiana to inaczej, więc Maniula miała co chwilę zakładaną i zdejmowaną czapę. A mi było wszystko jedno, tylko przytakiwałam  :evil_lol:

 

 

Jaki on jest okruszeczek z gigasmokiem  :loveu: . Trudno uwierzyć że za moment będzie już śmigał sam.. Jak ostatnio wyjęłam ciuszki małe do prania żeby w końcu siostrze zawieźć to w szoku byłam że mi dziecię się w nie mieściło ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...