Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Wczoraj polazłam spac tak szybo bo dzisiaj musiałam wstac o 6stej , masakra , normalnie ciemno jak w nocy było o tej godzinie a ziewam cały dzień :D

majtki poporodowe mam własnie z Canpol-a i mysle nad tymi wkladami , chciałam kupić ale bratowa mi powiedziała ze mam nie kupowac bo w szpitalu mi daja takie mega duze podpaski , ale chyba i tak z paczkę kupię a staniki do karminia mam dwa , kupiłysmy z bratowa z jendej aukcji i wyszło nas 26 zł za 2 szt więc mega tanio ;)

 

Położna mi już mówiła po co przyjdzie , pamietam tylko ze nastepne spotkanie chce mi zrobić o laktacji , dalej nie pamietam , ale to ja sobie mogłam w ulotkach poczytac jakie mi dała nie musi mi tu przylazić , gdybym ja potrzebowala to sama bym ją poprosiła o spotkanie ....

A z zabawkami to ja robię tak że ide do sklepu obejrze a pozniej kupie na allegro :D

 

Kurcze Wy mnie nie straszcie ze ja będe z pieluchom dwa miesiace smigać haha 

 

a zabawi z fisherprice sa super ale cenami zabijają co niektórymi , ale wytrzymałe i solidne to one są trzeba im to oddać , Marysia miała bujaczek z fiskerprice i teraz ma go Stasiu , wygląda jak nówka a wcale jakos specjalnie Marysia sie z nim nie obchodziła bo korzystała z niego jeszcze do nie dawna bo tam jest opcja ze można z niego krzesełko takie jak by zrobić i siadać normalnie przy stoliku ....

 

3x hahahahahhaha Prodziak chyba zaczyna już Qwendi przerastać w swoich poczynaniach :D jeszcze troche i będziecie musieli "nianke" wynając zeby spokojnie isc do pracy i nie bac sie tego co zastaniecie w domu po powrocie a raczej czego już nie zastaniecie w całości :D a Sebek nie pisał o bramie bo nie chce mu się szukac hasła do forum , ostatnio korciło go żeby pojechac pewnej osobie która tybetanów chińskiego pochodzenia nia uznaje a teraz robi krycie  pół chińczykiem ale stwierdził że dla tej osoby specjalnie nie bedzie sie bawił w znajdywanie hasła ....

 

A Qwendi niszczy jak niszczyła , ostatnio próbuję do konca zjeść brame , ale kojec juz stoi , tylko trzeba podokańczać co nie co i skończy się dzień dziecka dla niej :P i przy okazji dla nic nie winnego Nerona .... no ale nie można zamknąć tylko jej a jego nie bo by ten kojec rozniosła z nerwow ....

 

A tak poza tym to cąły dzien spedziłam u Stasia  :loveu: mam duzo jego zdjęć , nawet jedno jak sie uśmiecha ale nie chce mi sie pomniejszać , moze dam tylko jedno albo dwa na zachętę :D a w lumpku znowu bida , kupiłam tylko jedne spodenki i ogrodniczki , jak moja bratowa usłyszała o ogrodniczkach to powiedziała " o ja pierdole , zlituj się :D " bo ja mam świra na punkcie ogrodniczek i mamy ich już chyba z 30 par w rozmiarze 0-3 miesiąca :D 

Link to comment
Share on other sites

Aga, ja po cesarce krwawiłam coś ponad tydzień i słabo, bo tak fajnie mnie wyczyścili ;) Więc te wielkie wkłady co kupiłam, to użyłam aż 2 jak mi wody odeszły i jechaliśmy do szpitala. Resztę oddałam siostrze mojej bratowej, bo ona rodziła pół roku po mnie ;)

 

Co do FP, to Theoś też miał (ma nadal na strychu) bujaczek z tej firmy. Odkupiłam go od babki, która dwoje dzieci w nim wychowała i nie było tego w ogóle widać :)

A teraz bawi się Theoś telefonem, który dostał Samuel, a po nim bawił się nim Kamil. Telefon ma 9 lat i ciągle te same baterie od nowości :)

Link to comment
Share on other sites

Aga, ja po cesarce krwawiłam coś ponad tydzień i słabo, bo tak fajnie mnie wyczyścili ;) Więc te wielkie wkłady co kupiłam, to użyłam aż 2 jak mi wody odeszły i jechaliśmy do szpitala. Resztę oddałam siostrze mojej bratowej, bo ona rodziła pół roku po mnie ;)

 

Co do FP, to Theoś też miał (ma nadal na strychu) bujaczek z tej firmy. Odkupiłam go od babki, która dwoje dzieci w nim wychowała i nie było tego w ogóle widać :)

A teraz bawi się Theoś telefonem, który dostał Samuel, a po nim bawił się nim Kamil. Telefon ma 9 lat i ciągle te same baterie od nowości :)

 

A to może faktycznie nie bede tych wkładek kupowała , jak mi braknie tych ze szpitala to zawsze mogę dokupić ;)

 

No dokładnie to jest bardzo porządna firma ale ma też bardzo porządne ceny ....

 

a teraz łapcie grubasa  :loveu: dzisiaj jest na butli ale w środku ma mleko z cycka , starzy bawią się na weselu :D

 

DSC09298.JPG

 

DSC09308.JPG

 

i Marysieńka  :loveu: wreszcie zdrowa po dawce antybiotyków ;) Ona ma jakiś "uraz" do leków i coś moze smakować jak truskaweczka ale Ona wie ze to lekarstwo to momentalnie ma odruch wymiotny , siostra ma w szafce wydane 300 zł na leki a kazdy z leków Marysia zwymiotowała , więc dostała w koncu antybiotyk i miala powiedziane ze jak zwymiotuje bedzie musiala iść na zastrzyki , pierwsza dawka wylądowała na połowie kuchni hehe i na mojej siostrze ale nastepne na szczescie juz jakoś wypiła ;)

 

DSC09292.JPG

 

DSC09293.JPG

Link to comment
Share on other sites

No wiesz Neron niewinny, u mnie kary są pojedynczo :P

 

No tak tylko Ty nie wiesz do czego jest zdolna wquwiona Qwendi , ona by ten kojec rozwaliła w drobny mak gdyby Neron był na zewnątrz a ona nie , poza tym połona moze sie bac duzego psa mimo że z niego sierotka jest ;)

Link to comment
Share on other sites

Uwielbiam, jak bobas się wpatruje w osobę przed sobą

 

Theoś jam miał antybiotyk te kilka tygodni temu, to też nie chciał pić

Ale jego wystarczy nastraszyć, że nie będzie jeździł na quadzie i wypije i zje wszystko

 

Stas juz zaczyna patrzeć na wszystko co kolorowe a babcia miała na głowie kolorowy turban :D

 

Ale ten antybiotyk smakował jak te gumy orbit różowe dla dzieci a mimo to połknęła i momentalnie wszystko łącznie z obiadem z dnia poprzeniego wylądowało na podłodze , lizaka tez nie zjadła mimo ze był pyszny bo siostra nieopatrznie powiedziała jej że to na gardło  :look3:

To masz na Theosia chociaż jakiegokolwiek haka , na Marysie nie działa nic kompletnie :shake:

Spodziewam się że się może bać

A Qwendi mi nie szkoda Sama sobie nagrabiła

Mi tez jej nie szkoda ale szkoda było by mi nowego kojca  :laugh2_2:

 

A teraz ide juz spać , nawet nie dlatego ze juz 21wsza ale normalnie padam na papę ;)

 

 

więc dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Mój ostatnio jest mega grzeczny i kochany  :loveu: 
Nic nie rozwalił, nikogo nie zjadł, a na mój widok cieszy się jak nigdy  :loveu:  :loveu:

Prodziu jak się ostatnio ucieszył na mój widok to z radości nie mógł usiedzieć w miejscu 

w związku z czym przez kilka dni bolała mnie kość policzkowa 

bo dośc mocnego buziaka na przywitanie mi zapodał ;)

 

Podlizuje się, bo wie, że czeka go kastracja  :megagrin:

bedziecia kastrowac Jetsa?

moje niespełnione marzenie dnia dzisiejszego ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...