Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

 

ja bym chyba nie umiała nie jeść miesa  :nonono2:

 

a w lidlu ogólnie maja dobre jedzenie z łakoci , czekolady maja pyszne  :loveu:

 

I te ciastka wypiekane na miejscu przy których tracę głowę i zawsze jak jestem to muszę wziąć 3 ulubione i je zjeść  :wub:  Migdałowiec, pasztecik grzybowy i te nowe kokosowe  :D 

Link to comment
Share on other sites

Podczas skurczy miałam ochotę nawet położne wywalić bo irytowało mnie wszystko, nie zdzierżyła bym obecności nikogo. A jeszcze na korytarzu co wyszłam połazić to na księdza się natykałam, masakra 

 

Po porodzie zapewne za kilka miesięcy wrócisz do wagi sprzed ciąży . Mój tata ostatnio jak rozmawialiśmy o ciuchach że muszę sobie spodnie jakieś kupić do chodzenia stwierdził że po co jak mam ze 20 par i chyba nie jestem grubsza niż przed ciążą. Na co mama sprostowała że przecież jestem chudsza

 

No to już prawie kojec jest a Ty miałaś dzień odpoczynku od codzienności

 

Dzieci są świetne z tą prawdomównością, też taka byłam . Mój chrześniak kiedyś w szatni w szkole do swojego taty na cały głos powiedział "... a mama wczoraj tak śmierdząco pierdziała że nie dało rady wytrzymać". Wujek nie wiedział gdzie się ma schować

 

Moja bratowa tez mowila wlasnie ze wszystko ją podczas skurczy wqurwiało więc ja chyba tam kogoś pobije :P

 

Mogłas poprosić księdza o cud zeby Cie nie bolało :D

 

Buhahaha chyba na miejscu Twojego wujka bym juz sie w tej szkole nie pokazała :D

 

 

Przypomniało mi się że jeszcze o rożku miałam napisać. Mi bardzo krótko rożek służył, kupiłam nawet 2 i w sumie używałam później tylko żeby Manię na nich kłaść a nie zawijać. Bez sensu kupować za nie wiadomo ile jak ma kilka razy posłużyć. Maluch szybko rośnie i chwila moment przestanie się w rożku mieścić, tym bardziej w zimę jak pozakładasz warstwy. Chyba że tylko w domu. Ja szybko z rożka przerzuciłam się na przykrywanie kocem, kilka nocy spała też w takim zasuwanym śpiworku jak mi się rozkopywać zaczęła. Lepszy ten kocyk do fotelika który Magda pokazała, bardziej wielofunkcyjny

 

Ja rożka bede używała tylko w domu , podobno dziecko śpi spokojniej jak jest takie ściśniete rożkiem bo czuje sie wtedy jak w łonie matki , Staś do dzisiaj śpi w rożku ale już prawie s niego wyrósł hehe

 

 

Poczekaj aż Lenka podrośnie  :megagrin:

 

dziękuję  :loveu:

 

 

 

Hejka Agulencja

 

Hejka ;)

 

Hej, dzieci są urocze. Moje siostrzenice też są szczere, aż do bólu. I do tego błyskotliwe, szybko rozumują, umieją spowodować buraka na twarzy, gdy te 4 i 5latki zadają pytania :D

 

Są urocze i denerwujące czasami , KInga u nas jest tydzien a ja mam dosyc jej ględzenia bo nie dosyć że mówi tak że jej nie idzie zrozumieć to jak zada pytanie i jej się odpowie to co chwile mówi "cio?" , ja juz udaje ze jej nie słysze bo na prawde nie chce mi sie 100 razy odpowiadac na to samo pytanie hehe 

Link to comment
Share on other sites

I te ciastka wypiekane na miejscu przy których tracę głowę i zawsze jak jestem to muszę wziąć 3 ulubione i je zjeść  :wub:  Migdałowiec, pasztecik grzybowy i te nowe kokosowe  :D

 

Ojjj to bysmy sie nie zgadały smakowo bo żądnych z tych smaków nie lubie poza migdałowym , i to też nie we wszystkim :D ja tam wole zwykla sucha ale gorącą bułkę :D

Link to comment
Share on other sites

 

Po porodzie zapewne za kilka miesięcy wrócisz do wagi sprzed ciąży ;). Mój tata ostatnio jak rozmawialiśmy o ciuchach że muszę sobie spodnie jakieś kupić do chodzenia stwierdził że po co jak mam ze 20 par i chyba nie jestem grubsza niż przed ciążą. Na co mama sprostowała że przecież jestem chudsza :niedowia:

 

 

 

 

Chciała bym wrócic do wagi sprzed ciąży , i wlasnie tak mysle ze chyba jutro pojde sobie kupic ta bluze co mi sie tak podobała , i jeszcze sie czaje na taka świetną kurtkę , mysle że innego rozmiaru nie bede miała jak S , w M-ce były by mi za długie rękawy pewnie a dopiąc to się na pewno dopne , gorzej było by ze spodniami zeby sie moze w pasie dopiąć ale mysle ze kurtki i bluzy to bede miała te same co miałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Ojjj to bysmy sie nie zgadały smakowo bo żądnych z tych smaków nie lubie poza migdałowym , i to też nie we wszystkim :D ja tam wole zwykla sucha ale gorącą bułkę :D

Migdałowiec to się tak tylko nazywa, na wierzchu ma migdały, a w środku budyń :loveu:  Gorącą zwykłą też lubię, ale te ciasta z lidla są mega :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Migdałowiec to się tak tylko nazywa, na wierzchu ma migdały, a w środku budyń :loveu:  Gorącą zwykłą też lubię, ale te ciasta z lidla są mega :loveu:

 

A to taki bym lubiła , uwielbiam pieczywo z budyniem , jakies drożdzówki , placki , babeczki  :loveu:

Dawaj foty! :grins:

 

 

zaro dam ;)

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaa konisie :loveu:

Co do pytań, najlepsze jest gdy 4latka zadaje Ci pytania takie, które zagną. Leci do mojej mamy, która wróciła ze wsi, z wizyty u swoich rodziców i z pretensją pyta:

- Gdzie byłaś?
- U mamy.
- To ty tu nie mieszkasz?

- Mieszkam, ale mam swoją mamę gdzie indziej.
- A którym samochodem byłaś?
- Tym, wujka.
- A czemu nie swoim? Zepsułaś go?

:megagrin:

I żeby to były pytania po długim namyśle... nie, na odp od razu kolejne pytanie  :mdrmed:  Mądrala.
 

Link to comment
Share on other sites

Aaaaaa konisie

Co do pytań, najlepsze jest gdy 4latka zadaje Ci pytania takie, które zagną. Leci do mojej mamy, która wróciła ze wsi, z wizyty u swoich rodziców i z pretensją pyta:

- Gdzie byłaś?
- U mamy.
- To ty tu nie mieszkasz?

- Mieszkam, ale mam swoją mamę gdzie indziej.
- A którym samochodem byłaś?
- Tym, wujka.
- A czemu nie swoim? Zepsułaś go?


I żeby to były pytania po długim namyśle... nie, na odp od razu kolejne pytanie  :mdrmed:  Mądrala.
 

:megagrin:  :megagrin:  :megagrin:  :megagrin:

 

Mnie takie pytania bez konca wyprowadzają z równowagi :D ale czasami idzie się pośmiać :D

 

:siara:

 

gramy w jaka to melodia ? :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...