Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Guest wolfheart

Co ten Neron taki...moja Luna by mu wszystko wyjadała,jak karmimy trzy psy na spacerze to chłopaki czekają ,aż Luna się nasyci :jumpie: inaczej by dostali po łbie :evilgrin:

Link to comment
Share on other sites

że też jeszcze Ci się nie "przejadły" duże psy , ja po moich mam już dosyć :P dzisiaj jak listonosz przyjechał z przesyłką to sobie mysle "qurwa jak ja mu teraz furtke otworze jak te dwa sie drą i skaczą na brame" wiec mowie ze nie wiem czy uda mi sie do niego wyjść na co pan z ulga powiedział " niech pani nie wychodzi podam pani wszystko przez płot " , sam chyba miał stracha zeby psy mi nie uciekły , a one jak widzą listonosza to jak by wścieklizny dostały reagują  :lmaa:

Link to comment
Share on other sites

ja kocham wszystkie zwierzątka,każde chętnie przytulę,pomiziam,ale moje osobiste musi być psem i to dużym :loveu:

i że niby te kryteria spełnia onek? ;)

 

Do mnie niby też nie przemawiają ale łatwiej było by mi nad mniejszym psem zapanowac , nie jestem typem człowika którego zwierzęta słuchają , mam za słaba psychike o one niestety to wyczuwają :shake:

 

Aga to nie kwestia wielkosci a charakteru

nam się dużo łatwiej panuje nad kaukazem niż nad tybetanem

fakt nie są to psy dla ludzi o słabej psychice

bo samo przebywanie z nimi tylko by tę słabośc pogłębiło 

mają cięzkie i trudne charaktry to fakt

 

ale jak się w weekend wkurwiłam i zjebałam zjeba parokrotnie to do końca weekendu chodził jak aniołek ;)

Link to comment
Share on other sites

ja kocham wszystkie zwierzątka,każde chętnie przytulę,pomiziam,ale moje osobiste musi być psem i to dużym :loveu:

i że niby te kryteria spełnia onek? ;)

 

Do mnie niby też nie przemawiają ale łatwiej było by mi nad mniejszym psem zapanowac , nie jestem typem człowika którego zwierzęta słuchają , mam za słaba psychike o one niestety to wyczuwają :shake:

 

Aga to nie kwestia wielkosci a charakteru

nam się dużo łatwiej panuje nad kaukazem niż nad tybetanem

fakt nie są to psy dla ludzi o słabej psychice

bo samo przebywanie z nimi tylko by tę słabośc pogłębiło 

mają cięzkie i trudne charaktry to fakt

 

ale jak się w weekend wkurwiłam i zjebałam zjeba parokrotnie to do końca weekendu chodził jak aniołek ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

i że niby te kryteria spełnia onek? ;)

 

dla mnie tak :) 

ale dla mnie istnieją tylko ONki :loveu:

 

owszem jest wiele bardzo dużych psów,ale ja mam słabość do stojących uszu,sportowej sylwetki i lubię jak pies jest bardzo aktywny,moja sunia taka jest co mnie bardzo uszczęśliwia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

i że niby te kryteria spełnia onek? ;)

 

 

Aga to nie kwestia wielkosci a charakteru

nam się dużo łatwiej panuje nad kaukazem niż nad tybetanem

fakt nie są to psy dla ludzi o słabej psychice

bo samo przebywanie z nimi tylko by tę słabośc pogłębiło 

mają cięzkie i trudne charaktry to fakt

 

ale jak się w weekend wkurwiłam i zjebałam zjeba parokrotnie to do końca weekendu chodził jak aniołek ;)

 

Tybek ma tak trudny charakter że gdybym była całkiem słaba to chyba bym dzien w dzien przez Qwendi wyła do księzyca ;) na szczęście Qwendi większośc dnia śpi a nie broi to idzie to jakoś przełknąć ;)

 

To musiałaś go bardzo dobitnie zjebać :D

 

dla mnie tak :)

ale dla mnie istnieją tylko ONki :loveu:

 

owszem jest wiele bardzo dużych psów,ale ja mam słabość do stojących uszu,sportowej sylwetki i lubię jak pies jest bardzo aktywny,moja sunia taka jest co mnie bardzo uszczęśliwia :loveu:

 

Jak chodzi i stojące uszy to CC jeszcze są śliczne  :loveu:  ale czarne ;)

Link to comment
Share on other sites

hej Aga:)

 

Jak się czujesz,w listopazie będzie już mamą ? :)

 

Hejka ;)

 

a dziękuje , najgorzej nie jest :) dokładnie , mam termin na listopada ale czuje sie już zmeczona , wiecznie bym tylko spała , chodzić za bardzo nie idzie bo brzuch przeszkadza i ciągle biegam do kibelka hehe mimo wszystko mam nadzieje ze jednak donoszę dzidzię do terminu , żeby jak najwięcej urosła , chociaż gdybym urodziła w 38 tygodniu to też bym się nie obraziła ;)

Link to comment
Share on other sites

ale masz telefon :jumpie:

 

w sumie to mam :P ale obecnie Sebek oglada jakis mecz , jak sie skonczy to może mi zrobi fotke ;)

 

a teraz musi wam Stasiu wystarczyć  :loveu:

 

Dzisiaj była położna , ważyła go i kabanik waży już 6 kg  :blink:

 

DSC09244.JPG

 

DSC09261.JPG

 

DSC09295.JPG

 

DSC09302.JPG

 

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

fe, niech on już będzie miał z 6 miesięcy  :jumpie:

 

teraz juz jest fajny ale za marudny , w sobote brat z bratową byli na weselu a wczoraj na poprawinach , no i moja mama dostała popalić , tak nauczyli Stasia do cycka i do noszenia że miała z nim problem , nie szło go uspokoić :shake: 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...