Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Kunie super ale co z tego jak się przejechać nie mogłam  :lmaa:

 

Chyba już dość się konno najeździłaś :diabloti:

 

filmik w mega beznadziejnej jakosci ale chciałam wam pokazac kawalek czułości Pepsiaka do Nerona :D

 

http://youtu.be/BOEOwcW3cfM

 

Mój Lumpek też się przymila czasem do Tory, ale nie aż tak nachalnie, jak robi to Pepsi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Chyba już dość się konno najeździłaś :diabloti:

 

 

Mój Lumpek też się przymila czasem do Tory, ale nie aż tak nachalnie, jak robi to Pepsi :evil_lol:

 

Oj tak , w tym sensie się najeździłam :P

 

Pepsi jest strasznie nachalna , tylko nic nie kumający Neron nie wie o co chodzi :D

 

Jeszcze sobie pojeździsz ;)

A filmik... Tyle napiszę- :loveu:

 

Mam nadzieję ;)

 

dziekuje  :loveu: moze kiedys uda mi się nagrać w dzień filmik , wtedy bedzie lepiej widać ;)

Link to comment
Share on other sites

Moja bratowa tez mowila wlasnie ze wszystko ją podczas skurczy wqurwiało więc ja chyba tam kogoś pobije :P

 

Mogłas poprosić księdza o cud zeby Cie nie bolało

 

Buhahaha chyba na miejscu Twojego wujka bym juz sie w tej szkole nie pokazała

 

Ja rożka bede używała tylko w domu , podobno dziecko śpi spokojniej jak jest takie ściśniete rożkiem bo czuje sie wtedy jak w łonie matki , Staś do dzisiaj śpi w rożku ale już prawie s niego wyrósł hehe

 

Niestety pobić nikogo nie da rady jak boli :eviltong: . A ksiądz mi działał na nerwy ale też dawał siły do zwiewania na jego widok :evil_lol:

 

Wujek to wujek, ale ciotka się w szkole nie chciała pokazywać :evil_lol:

 

Mi z rożkiem było niewygodnie. Zawsze można w koc zawinąć ;)

 

Chciała bym wrócic do wagi sprzed ciąży , i wlasnie tak mysle ze chyba jutro pojde sobie kupic ta bluze co mi sie tak podobała , i jeszcze sie czaje na taka świetną kurtkę , mysle że innego rozmiaru nie bede miała jak S , w M-ce były by mi za długie rękawy pewnie a dopiąc to się na pewno dopne , gorzej było by ze spodniami zeby sie moze w pasie dopiąć ale mysle ze kurtki i bluzy to bede miała te same co miałam

Z kurtek i bluz byś musiała się nieźle postarać żeby wyrosnąć. Ja całą ciążę śmigałam w kurtkach w których chodziłam normalnie, z czego jedna kupowana w dziale dziecięcym bo dla dorosłych kurtki narciarskie nie miały tak małej rozmiarówki :evil_lol:

Zakupoholiczka :eviltong:

 

Super koniki :loveu:

 

Kot i pies :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Niestety pobić nikogo nie da rady jak boli . A ksiądz mi działał na nerwy ale też dawał siły do zwiewania na jego widok

 

Wujek to wujek, ale ciotka się w szkole nie chciała pokazywać

 

Mi z rożkiem było niewygodnie. Zawsze można w koc zawinąć

 

Z kurtek i bluz byś musiała się nieźle postarać żeby wyrosnąć. Ja całą ciążę śmigałam w kurtkach w których chodziłam normalnie, z czego jedna kupowana w dziale dziecięcym bo dla dorosłych kurtki narciarskie nie miały tak małej rozmiarówki

Zakupoholiczka

 

Super koniki

 

Kot i pies 

 

Niby nie mozna ale moja bratowa zasadziła kopa położnej całkiem niechcący ale zabolało ją  :megagrin:

 

No ja też większość rzeczy kupuje jako rozmiar dziecięcy :D i wchodzę ogólnie we wszystko ale dopiąć się nie dopne :shake: nie ma szans :shake: ja lubie takie kurtki dopasowane , nie że obcisłe takie że tylko bluze pod to założe i więcej nie więc teraz  brzuchem to ja nic nie jestem w stanie dopiąć , ale bluzke dzisiaj kupiłam :P a co mi tam , bedzie leżała i czekała hehe ale kurtki nie wzięłam bo kosztowała 99 zł a gdyby pozniej sie okazało ze sie nie dopne to by mi było szkoda tej 100wki ;)

 

 

 

Ja kiedys tez czesto byłam na stadninie i troche tam posiadywałam na konikach ale teraz niestety nie mogę ehhh

 

Hejka Aga I Fabian oczywiście

Hejka ;)

 

 

 

Dzisiaj byłam u ginekologa , pielęgnierka niezle mnie nastraszyła bo robiła mi ktg a dzidzia spała i za cholere nie chciała się obudzić , cząsła mi tym brzuchem i trzasła i mowi ze trzeba go jakos obudzić bo jak lekarz zobaczy ten wykres to na 100% skieruje mnie do szpitala na 3 dni , no to jak pielegniarka wyszła jak wygniotłam brzuch to od razu się obudził i chociaż chwile na wykresie było że sie rusza , przed nastepnym ktg musze zjeść batona albo czekolade , wtedy raczej na pewno bedzie miał sliczny wykres , ogólnie znowu nic sie nie dowiedziałam poza tym że macica mi ładnie urosła i że hemoglobina mi spadła przez co musze jeść żelazo w tabletkach , jakiś tardeferon czy coś mi przepisał takie ładne różowiutkie tabletki hehe no i że kregosłup moze mnie jak najbardziej boleć a na noge mi promieniuje przez to że mi gdzieś na nerw uciska heh no i tak ogólnie że wszystko jest ok ale żadnych szczegółów typu płeć , waga się nie dowiedziałam ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja dziś też szalałam na zakupach :siara:

 

 

Aga, ja 2x na ktg miałam książkowy wykres, to następnego dnia jechałam znowu na ktg, bo było zbyt idealne :evil_lol:

 

Ooo a co takiego kupiłaś ?? :D

 

Buahahaha kurcze ile to sie trzeba nastresowac , rusza sie za mało , rusza sie a dużo hehe ale ten mój lekarz podobno od razu wysyła do szpitala na kilka dni co mnie przeraziło hehe ;)

Link to comment
Share on other sites

Niebieskie, to jak już, to dla Sebka

 

 

Kupiłam młodemu papcie, adidiasy, kąpielówki, 2 apaszki, rękawiczki i autko

 

Sebek niech se sam kupuje :P 

 

ale ja w sumie połykam niebieskie tabletki i to po 2 trzy razy dziennie :D ........................ urosept :D

 

 

o jeju ale Ty go rozpieszczasz  :loveu: oczywiscie chetnie u Ciebie pooglądamy zakupy na fotkach :D

 

Ale to jutro , dzisiaj juz ide spać , znowu jutro trzeba wczesnie wstac i naginać z L4  :look3:  a w środe do położnej bo przełożyła mi wizyte z piątku na środe  :look3:  plus że mi sie dzien nie dłuzy , minus że nogi mi w doope włażą  :lmaa: no ale coś za coś ;)

 

 

 

Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mam ani jednego takiego "normalnego" musiała bym się w koncu zebrac i sobie jakieś na pamiątke zrobić  , ale jak pomyśle o tym to mi sie odechciewa ;)

 

Miała któras z was wizyte u poloznej przed porode  ? bo ja mam jutro i nie wiem czego sie mam po nim spodziewać , i w ogole ile to trwa ?;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...