Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

gdyby jadły w domu to też Nerona porcja była by zabierana ale na dworze nie chce mi sie sterczec i patrzec czy łaskawie zjadł , a On do tego robi to zlośliwie bo nie kazemy mu karmy wywalać z miski a on z miski nie lubi jesc suchej karmy , jak sobie wysypie to wtedy zjada heh głupol jeden ;)

Link to comment
Share on other sites

Pepsi i Neron :loveu:

 

:loveu:

 

Neron juz został wypędzony z legowiska , Pepsi stwierdziła że ma za malo miejsca :D

Neron jest słodki :loveu:

Nie no, mojej zabieram bo mi mięsa szkoda :P Bo mały lubi też ukraść i zakopać, a potem takie capiące jedzą :D No i mięso w domu gdzie ciepło na dłużej to kiepski pomysł :D

 

chyba jak śpi i nie mymla :D

 

Nie no "mokre" żarcie to Neron zjada , on tylko suchą gardzi :D

Link to comment
Share on other sites

Qwendi tez nie narzeka , a fajny Brit jest bo ma dość spore kawałki i przy okazji psy sobie zęby czyszczą no a Neron to jest takie rozpieszczone dziecko że jak mu coś tesciowa daje to najpierw to wypluje a pozniej podchodzi do tego jak do czegos czego by się bał , bo pewnie go chce otruć sobie myśli :D

Link to comment
Share on other sites

Neron by przeżył pewnie ale Qwendi juz nie , sama bylam swiadkiem jak podjechała smieciara pod nasz płot , Qwendi oczywiscie darła papę a pan wysiadł wyciagnal z reklamowi dwie parówki i jej podał przez płot , od razu umilkła zjadła razem z flakiem i se poszła heh taka nieodpowiedzialna z niej bestia ;)

Link to comment
Share on other sites

Qwendi jest przekupna :D

(W sumie nawet mnie nie zdziwiłaś, jak jest zdolna chusteczki jeść :P)

 

Ona jest wszystkożerna :P

 

Pff, co to za tybetan, który biere żarło od obcego?  :siara:

 

 

Ona jest tybkiem tylko wtedy kiedy chce nim byc tzn tylko wtedy kiedy pokazuje jaka to Ona terytorialna jest  :lmaa: i jak śpi , wtedy tybek jest z niej jak malowany ....

 

 

A teraz uciekam spać ;) dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

gdyby jadły w domu to też Nerona porcja była by zabierana ale na dworze nie chce mi sie sterczec i patrzec czy łaskawie zjadł , a On do tego robi to zlośliwie bo nie kazemy mu karmy wywalać z miski a on z miski nie lubi jesc suchej karmy , jak sobie wysypie to wtedy zjada heh głupol jeden ;)

A to zależy czy miska jest metalowa czy plastikowa?

e tam, z miski jak wywala suche to nie problem, u mnie Ciap roznosi surowe mięsko, czasem z którego kapnie jakaś krew czy coś :P

 

Nie no, mojej zabieram bo mi mięsa szkoda :P Bo mały lubi też ukraść i zakopać, a potem takie capiące jedzą :D No i mięso w domu gdzie ciepło na dłużej to kiepski pomysł :D

hahaha to ja tak szybko zbieram jedzenie przed Sonią, kiedyś przez szczebelki z kojca Gandzika podwędziła mu, potem jej to weszło w nawyk.

Mistrzostwo to u nas kurza łapka leżała tak długo na dywanie, aż się mrowisko zrobiło :loveu:

 

Qwendi tez nie narzeka , a fajny Brit jest bo ma dość spore kawałki i przy okazji psy sobie zęby czyszczą no a Neron to jest takie rozpieszczone dziecko że jak mu coś tesciowa daje to najpierw to wypluje a pozniej podchodzi do tego jak do czegos czego by się bał , bo pewnie go chce otruć sobie myśli :D

Hahaha Gandziocha to samo robi jak dostanie jakąś nowość. Bierze do pyska, na koniuszek jęzorka, wypluje, powącha, popajacuje i w końcu zje, potem już każde następne kawałki wcina, aż mu się uczy trzęsą.

Link to comment
Share on other sites

A to zależy czy miska jest metalowa czy plastikowa?

e tam, z miski jak wywala suche to nie problem, u mnie Ciap roznosi surowe mięsko, czasem z którego kapnie jakaś krew czy coś :P

 

hahaha to ja tak szybko zbieram jedzenie przed Sonią, kiedyś przez szczebelki z kojca Gandzika podwędziła mu, potem jej to weszło w nawyk.

Mistrzostwo to u nas kurza łapka leżała tak długo na dywanie, aż się mrowisko zrobiło :loveu:

 

Hahaha Gandziocha to samo robi jak dostanie jakąś nowość. Bierze do pyska, na koniuszek jęzorka, wypluje, powącha, popajacuje i w końcu zje, potem już każde następne kawałki wcina, aż mu się uczy trzęsą.

Hejka ;)

 

miska jest plastikowa , coś w tym rodzaju 

 

f-hilton-miska-pojedyncza-plastikowa-poj

 

tylko że niebieska ale kolor to nie ma znaczenia chyba :D

 

a feeee , My i tak surowego im nie dajemy ;)

 

Hahahahaha z tym mrowiskiem to mieliście pewnie zabawnie :D

 

A Neron albo to potem zjada albo zakopuje albo Qwendi mu kradnie ;)

 

Dobry Aga :)

 

Hejka Madziu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...