Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

OMG co ta Twoja bratowa jadła :evil_lol: . Mania tak ma podczas większości przewijań, przyzwyczaiłam się :grins:

 

Stasio czarnulek :loveu:

 

Widzę że budowa kojca na serio ruszyła ;)

No własnie ona poza zwykłymi chrupkami i biszkoptami to mało co je ;)

 

Tak , powiedziałam Sebastianowi ze jak kojec do porodu nie powstanie to po porodzie nie wracam do domu tylko jade do mamy i bede siedziała tam tak długo aż położna nie przestanie przychodzić bo ja z psami się użerać nie będe żeby kobiete do domu wpuścić ;) i poskutkowało :)

Link to comment
Share on other sites

No własnie ona poza zwykłymi chrupkami i biszkoptami to mało co je ;)

 

Tak , powiedziałam Sebastianowi ze jak kojec do porodu nie powstanie to po porodzie nie wracam do domu tylko jade do mamy i bede siedziała tam tak długo aż położna nie przestanie przychodzić bo ja z psami się użerać nie będe żeby kobiete do domu wpuścić ;) i poskutkowało :)

Też tak jadłam, plus zmiksowane zupy warzywne, mięcho z indyka i kanapki z dżemem brzoskwiniowym/morelowym. A, i ciasto drożdżowe w ilościach ogromnych ;)

 

Grunt to mieć dobre argumenty :klacz:

 

To Staś swojej fury się nie dorobił że z Fabianowej korzysta? ;) Dobrze że przetestowana bo wiadomo że wygodna :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Mój mózg nie dał się oszukać niestety :P

 

Słabo go przekonywalas :P

 

Też tak jadłam, plus zmiksowane zupy warzywne, mięcho z indyka i kanapki z dżemem brzoskwiniowym/morelowym. A, i ciasto drożdżowe w ilościach ogromnych ;)

 

Grunt to mieć dobre argumenty :klacz:

 

To Staś swojej fury się nie dorobił że z Fabianowej korzysta? ;) Dobrze że przetestowana bo wiadomo że wygodna :mdrmed:

No to Ona też bułki z parówkami wcina i klopsiki w białym sobie ale takie jałowe te klopsy bo bez przypraw i jakieś rosołki jej moja mama gotuje i inne takie , ja pewnie tak dobrze miała nie będe , dobrze ze ciasto drożdzowe i ogólnie pieczywo uwielbiam to dotkam tym :D

 

No ba , jakos trzeba było go przekonać do roboty ;)

 

Staś ma piękną furę ale w piwnicy , Oni mieszkają na 4rtym pietrze i nie chciało bym im sie codziennie tej gondoli targać w tą i z powrotem , a mój mama wtargała bo ja kupowałam wózek od znajomych siostry i chciała sprawdzić czy by go odświeżyć nie trzeba ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór :)

 

Staś się postarał :evil_lol: 

 

Jak byście to zdanie przetłumaczyły na polski ?

 

"Yes:)) under the blanket.."

 

w tlumaczu wyszło mi " tak , pod kocem" ale to na bank nie o to chodziło :P

 

Chcąc, nie chcąc, to tłumacz przetłumaczył Ci bardzo dokładnie ;)

Yes-tak

Under-pod /pod spodem

blanket-koc/derka

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór :)

 

Staś się postarał :evil_lol:

 

 

Chcąc, nie chcąc, to tłumacz przetłumaczył Ci bardzo dokładnie ;)

Yes-tak

Under-pod /pod spodem

blanket-koc/derka

 

Hmmm a no to może jednak miało być że pod kocem , skomentowałam "koledze " zdjęcie pająka po polsku brzmiało " przerażająco piękny " bo wykonał takie makro tego pająka że masakra a On mi odpisał własnie " Tak , pod kocem " moze miało znaczyć ze piekny ale jak jest pod kocem buahaha

Parówki to zło, nie jem mimo że potrafiłam zajadać się nimi codziennie ;)

 

To się Twoja mama zawzięła że wtargała ten wózek :)

 

Ja uwielbiam parówki (cienkie) i nie ważne czy sa najlepszego gatunku czy wykonane z "papieru toaletowego" ja je i tak uwielbiam i chyba zawsze bede uwielbiała :D

 

Mojej mamie dwa razy nie trzeba mówić jak sobie cos postanowi tak zrobi  :lmaa:  plecy jej nawaliły , dysk jej wyskoczył z łózka wstawała 2 godziny , tydzien na zastrzykach antybiotykach itd a po tygodniu co ? kupiła sobie pas usztywniający plecy i heja wyplewić cały ogródek a teraz jeszcze wózek wstargała , normalnie loć ją to mało  :lmaa:  a weź coś za nia zrób to Cie tak opierdzieli że od razu usiądziesz na doopie i sie nie ruszysz haha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...