Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Nie ma to jak zdrowe odżywianie :evil_lol:

 

Biedna Kinga prawie tak ciężko przeżyła rozstanie z psiakiem jak psiak pobyt u Was ;)

 

Taaaaaaaaak ;D i tak się ograniczam , kiedyś to zupki chińskie pochłaniałam codziennie :D teraz nie pamietam kiedy ostatni raz jadłam ;)

 

Kinga tylko by łaziła z psami na spacer , zawsze biedny był Edek , co Ona go nameczyła , dzisiaj od rana go też czesała , a taka mała psia jej bardziej odpowiadała bo jej nie przewróci i w ogóle , ale ta kobieta , właścicielka tego małego psia jest powalona , wyprowadza sie do Wrocławia i mówi ze sobie nie poradzi w bloku z psem bo jest schorowana i komuś go tam odda :/

Link to comment
Share on other sites

Dlatego taka kluska :) przyjeli do szpitala 9go i tabletki i nic, potem kroplowka to przespalam i nic nie ruszyło i za droga kroplowka poszloooo, a pamietam padam wtedy deszcz i snieg o grad a potem slonce świeciło :D

 

 

to miałaś podobnie do mojej bratowej tez ją nic nie ruszało , dopiero któraś kroplówka z rzędu ją ruszyła hehe ale pamieć masz niezłą :D

moja siostra miała z Marysią termin na 5tego , 4rtego o 23 jej wody odeszły ( pamietam bo jak jechałam z popoludniowki to mijałam taksówke i sobie pomyślałam , pewnie Milena jedzie do szpitala , wchodze do domu i faktycznie :D ) a 5tego urodziła jak w pape strzelił ;) tylko że Ona akurat miała ciężki poród bo Marysia była owinięta pępowina i co ją wypychała to Ona się cofała , w końcu zrobili wakum i miała taką głowke wypukłą ale wszystko jej się ładnie szybko wchłonęło ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak dzidzia jest już w kanale rodnym to już nie ma szans na CC :/ dlatego ja sie boję że mi sie dzidzia owinie pępowiną i nie bedzie chciała wyjść a na CC będzie za późno , chociaz i tak wolała bym rodzić siłami natury , tyle sie złego o cesarce nasłuchałam że już za nią podziękuję ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...