Jump to content
Dogomania

**Pabianice-Maskotka wyrzucona na bruk po śmierci pana-ODESZŁA ZA TM w swoim DS


piechcia15

Recommended Posts

Piechcia maila Ci pisałam. Może zadzwoń do TOZu. Albo do fundacji że pies po śmierci pana błąka się. Zuza z Tomaszowa z pomocą TOZu uratowała psa w tragicznym stanie. Zbierac kasę trzeba ale nie ma ma co czekac. W nocy jest już bardzo zimno. Może pod skrzydłami jakieś organizacji ma chociaż szanse na ciepłe noce.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agnest']Piechcia maila Ci pisałam. Może zadzwoń do TOZu. Albo do fundacji że pies po śmierci pana błąka się. Zuza z Tomaszowa z pomocą TOZu uratowała psa w tragicznym stanie. Zbierac kasę trzeba ale nie ma ma co czekac. W nocy jest już bardzo zimno. Może pod skrzydłami jakieś organizacji ma chociaż szanse na ciepłe noce.[/quote]

jakie organizacje czy fundacje masz na mysli???
wszystkie fundacje z Łodzi maja zapchane domy tymczasowe, a o łodzkim TOZie wole sie nie wypowiadac...

Link to comment
Share on other sites

Jestem z Wami i z Maskotką, Rany , litości co w tych Pabianicach tacy źli ludzie :placz::placz::placz:

Gdzie jest sunia teraz? Nadal w koszyczku na ulicy?
Czy macie Klinikę gdiz mozna ją zoperować i przetrzymać aż do momentu znalezienia hoteliku nlub DT?

:-(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o Hotelik to z wielkim bólem serca wczoraj odszedł od nas za TM nasz Kajetanek ukochany :-(:-(:-( u Morii w Elblągu. Ja uwielbiam Morie i jej Hotelik. Mogę zapytać czy znalazło by się miejsce tylko transport z Pabiuanic do Elbląga trzebaby znaleźć.

pa


Juz napisałam do Morii , nie ma co czekać.

Link to comment
Share on other sites

no co ja poradzę że w Pabianicach PRAWIE sami źli ludzie są :(

ania z poznania ma jakiś hotelik upatrzony w szczecinku za 200zł/mies jeśli któraś z was ma tańszą opcję to pisać

nie wiem własnie czy ona będzie mogła być wysterylizowana, ze względu na wiek. Musiałby ją lekarz obejrzeć, ale ja kasy nie mam narazie. Boje się że lada chwila dostanie cieczkę:( bo skoro 3 miesiące minęły i nie miała to teraz może dostać. Musimy coś z nią zrobić na już!!:-(

wiadomo że wybierzemy najtańszą opcję ze względu na fundusze:(

dziękuję że mi pomagacie. Niechce sama decydować. Decydujmy razem:)jak rodzina ;p

Link to comment
Share on other sites

Nie ma w Pabianicach lecznicy ze szpitalem... Tzn może jedna by się znalazła ale ceny z kosmosu.

A skąd brac na to kasę? operacja, szpital, hotelik...
nie mam pojęcia, mamy już tyle psów wymagających comiesięcznej gotówki - Misiek, Marcel w hotelu, szczeniaki, suka na śmieciowisku, psy w Ksawerowie, Krówek na dozywotnim hotelu u Murki i pewnie jeszcze by się kilka znalazło....

a w Pabianicach myślę, że złych ludzi tyle co wszędzie, tylko kilka takich wariatek co im takie przypadki pod oczy wchodzą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']W hotelu w Szczecinku jest wet, nowoczesna sala operacyjna, tam mogłaby też być zoperowana.[/quote]

no wlasnie, nie trzeba na siłe ją operować tutaj
można zaczekać aż będzie juz w bezpiecznym miejscu


w lecznicy pana K myslę że cena za dobę nie zejdzie poniżej 30zł - takie ceny są też w Łodzi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']
w Pabianicach myślę, że złych ludzi tyle co wszędzie, tylko kilka takich wariatek co im takie przypadki pod oczy wchodzą ;)[/quote]

Też tak myślę;) Osobiście uważam, że to nie takie złe miasto i drastycznych przypadków nie ma aż tak dużo...

Link to comment
Share on other sites

no raczej pojedzie do Szczecinka bo taniej jest a tu o koszta chodzi
czyli ogłaszam zbiórkę:

[SIZE=4][COLOR=Red]PROSIMY O DEKLARACJE FINANSOWE [/COLOR][/SIZE]:*


[SIZE=1]kurcze,banerek niechce mi sie zainstalować:( coś tam z tym BBcodem jest nie tak,za długi czy coś:(co mam zrobić?może link jest za długi?

[SIZE=2]ania a co masz na myśli że za pobyt już ma kasę?jeszcze nie uzbieraliśmy całej kwoty:([/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Kurcze...200 zł za hotelik to nie jest duzo naparwde...niestety chwilowo musze sie wstrzymac z deklaracjami,bo mam poczatek roku szkolnego i trojke dzieci:roll:a sunia jest śliczna naparwde..ufna mordeczka ktora da mnostwo radosci..prawdziwa Maskotka...:lol:

[B]CIAPULINKO- TO JUZ 12 DNI BEZ CIEBIE- TĘSKNIĘ BARDZO:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

a już myślałam, ze poprostu znalazła się jakas wspaniała cioteczka która będzie opłacała hotelik :eviltong::p

tylko mnie martwi jedno, że zanim my uzbieramy całe fundusze to maskocia dostanie już cieczki :( kurcze a poje się dac starszej suni antykoncepcję . Musze zagadać z wetem

jestem po rozmowie z wetem...nie można jej nic podać na wstrzymanie cieczki, przez tego guza ;( taki zastrzyk hormonalny spowodowałby ż eten guz by "eksplodował" :( gwałtownie przyspieszyłby jego wzrost ;( czyli spieszmy się z zabraniem jej :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']95zł:( (jest w pierwszym wątku podliczone):p zupełnie nie wiem co z nią zrobić, jak ja uchornic teraz od cieczki, zanim my się zrzucimy na DT troche czasu minie a jej zegar biologiczny nie poczeka na lepsze czasy :([/quote]


hejka, miałam ciężki dzień, teraz leje i burza za oknami, głowa mi pęka:-(
Nie mam juz jak myśleć. Ile potrzebujemy kasy aby mała pojechała i kiedy może pojechać? Konkretnie, ile brakuje na teraz?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

ania miała porozmawiać z odpowiednimi osobami w sobotę,czyli czekamy do weekendu, a transport hmmm trzeba szukać, może na wątku napiszę narazie tak orientacyjnie zapytanko:p

aniu potrzebujemy koszt operacji,leków i jej przetrzymania w szpitalu,aby wiedzieć ile jeszcze zbierać. Karmę można wziąść jakąś ze schroniska jakby była potrzebna tylko ciii:eviltong::p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...