Jump to content
Dogomania

Petycja przeciw zabijaniu psów w Korei !!! podpisujcie się !!!


Nano
 Share

Recommended Posts

Ponad [I]2 miliony[/I] psów jest brutalnie zabijanych każdego roku w Korei Południowej.
To ponad 5,000 psów dziennie, które jest duszonych, podpalanych, rażonych prądem lub bitych na śmierć dla ich mięsa.


oto link to petycji [COLOR=#000000][FONT=Sans Serif][URL="http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/"]Stop Killing Dogs - the petition to stop brutal dog torture and dog meat consumption in South Korea[/URL]
potrzeba 1 000 000 podpisów....
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

[B][SIZE=5][COLOR=red]Palący problem wobec którego nie można zostać obojętnym ...[/COLOR][/SIZE][/B]
[IMG]http://www.koreananimals.or.kr/img/notice/mo1.jpg[/IMG]
[B]Ponad 2 miliony psów jest brutalnie zabijanych każdego roku w Korei Południowej. [/B]

[B]To ponad 5,000 psów dziennie, które jest duszonych, podpalanych, rażonych prądem lub bitych na śmierć dla ich mięsa.[/B]
Rząd Korei Południowej zaakceptował Prawa Ochrony Zwierząt które delegalizują torturowanie zwierząt, ale prawa te nigdy nie zostały odpowiednio rozpowszechnione w kraju. "Psi" przemysł kwitnie a rządzący są niechętni lub obojętni żeby go zabronić.
o, przepraszam, z wyjątkiem Olimpiady w Seulu w 1998 roku i Pucharze FIFA w 2002, kiedy to restauracje z psim mięsem były zmuszone tymczasowo zamknąć swoje drzwi w trosce o dobre wrażenie Korei Południowej.
Pomimo zakazu reklamowania się na głównych ulicach czy po angielsku, ponad 6,000 restauracji obecnie serwuje psie mięso w Korei Południowej.I nie są one zamykane.
[B]Możesz pomóc nam zmienić życie milionów psów.[/B]
Międzynarodowe wsparcie przeciwko torturowaniu psów i spożywaniu psiego mięsa jest jedyną drogą aby wymusić na rządzie Korei Południowej realne przestrzeganie praw zwierząt i zakazanie "psiego" przemysłu w każdej formie. Ta petycja zostanie przedstawiona przedstawicielom Koreańskiej administracji państwowej w Seulu przez Koreańskich Obrońców Praw Zwierząt kiedy zostanie zebranych co najmniej 1 milion podpisów.
Ta petycja jest inna od pozostałych zrobionych w obronie Koreańskich psów z powodu jej ogromnego zasięgu. Ludzie z całego świata widzą stronę "Powstrzymaj Zabijanie Psów" po angielsku i w wielu innych językach, i rozumieją , że to nie jest nieszkodliwa stara tradycja czy coś czego nie da się uniknąć.
[B][COLOR=red]PODPISZ PETYCJĘ[/COLOR][/B]
[url=http://uniteddogs.com/stopkillingdogs/]Stop Killing Dogs - the petition to stop brutal dog torture and dog meat consumption in South Korea[/url]
Strona dobrych Koreańczyków ukazująca skalę problemu (zdjęcia):
[url=http://www.koreananimals.or.kr/english/]KAPS(Korean Animal Protection Society[/url]
[IMG]http://www.koreananimals.or.kr/zboard/imgdata/3.jpg[/IMG]
ps. w miarę Waszych chęci rozsyłajcie info po znajomych mailami i przy pomocy portali towarzyskich typu N-K, Facebook, ect :serce: ja tak zrobiłam.
Dzisiaj, 20 września o godzinie 12:06 było 232 286 podpisów - aktualnie, czyli o godzinie 14:06 jest ich 232 667 - coś się ruszyłooo ale do 1 mln podpisów daleka droga......
[IMG]http://www.koreananimals.or.kr/zboard/imgdata/40.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...
 • 1 month later...
 • 1 month later...
 • 4 weeks later...

Fajnie , a Koreańczycy napiszą PETYCJĘ przeciw zabijaniu i zjadaniu psów w Polsce . Rzecznik Sądu Rejonowego w Krakowie dla TVN „Fakty” , mówi tak :

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=purple]"Jeżeli ktoś ma ochotę zabić psa , nie jest to nigdzie zabronione ,
żeby nie mógł tego czynić ,
jeżeli ma ochotę , dla celów kulinarnych to robić . "[/COLOR][/SIZE][/B]
[/CENTER]

Sami zobaczcie . Rzecz dzieje się w Polsce , w XXI wieku .
[URL="http://www.tvn24.pl/2274079,28377,0,0,1,wideo.html"]http://www.tvn24.pl/2274079,28377,0,0,1,wideo.html
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tabaluga1']Fajnie , a Koreańczycy napiszą PETYCJĘ przeciw zabijaniu i zjadaniu psów w Polsce . Rzecznik Sądu Rejonowego w Krakowie dla TVN „Fakty” , mówi tak :

[CENTER][B][SIZE=3][COLOR=purple]"Jeżeli ktoś ma ochotę zabić psa , nie jest to nigdzie zabronione , [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=purple]żeby nie mógł tego czynić , [/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=purple]jeżeli ma ochotę , dla celów kulinarnych to robić . "[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]


Sami zobaczcie . Rzecz dzieje się w Polsce , w XXI wieku .
[URL="http://www.tvn24.pl/2274079,28377,0,0,1,wideo.html"]http://www.tvn24.pl/2274079,28377,0,0,1,wideo.html
[/URL][/QUOTE]

[B]Ten wyrok, to zachęcanie do okrucieństwa i popełniania dalszych przestępstw[/B], a uzasadnienie niezgodne z literą prawa i absurdalne. Pies - zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt- to zwierze domowe utrzymywane w charkterze towarzysza, a nie do celów kulinarnych, choć przyznaję, że należałoby koniecznie dookreślić status "zwierzęcia domowego" w ustawie. Natomiast to w żaden sposób nie usprawiedliwia takiej kretyńskiej interpretacji. To co z tego, że "w niektórych kręgach kulturowych jest to akceptowalne"? Czy to znaczy, że mamy się wzorować na tych kręgach? Powiem więcej: "w niektórych kręgach kulturowych" zabijanie ludzi dla celów kulinarnych było/jest akceptowalne. Czy w świetle tego pożałowania godnego wyroku możemy się cofać do czynów barbarzyńskich?
"W niektórych kręgach kulturowych" pedofilia jest też akceptowalna. I co z tego dla nas wynika?
Powiedziałbym więcej, ale brakuje mi słów, które w sposób dostatecznie obelżywy określiłyby osobę sędziego, który wydał taki wyrok i jego rzecznika, który to powtarza. :shake:

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...
 • 2 weeks later...

Oczywiście hodowla psów na mięso jest dla mnie trudna do wyobrażenia, ale....co byście powiedzieli na to, gdyby do rządu polskiego wpłynęła petycja np.Hindusów, protestujących przeciwko zabijaniu krów w Polsce oraz nieludzkiemu ich traktowaniu podczas ich nazbyt krótkiego życia? My jemy (i męczymy) krowy, uważane przez Hindusów za święte zwierzęta, dawczynie życia i pokarmu, a inny naród zjada psy i nie wpadł na ten pomysł ostatnio, tylko zapewne już tysiące lat temu.
A nie żal Wam świń? Są uważane za równie inteligentne, co pies, jeśli nawet nie bardziej. Patrzyliście kiedyś w oczy świni? Ma naprawdę myślące spojrzenie... Też mogłaby być zwierzęciem towarzyszącym, ale tak się złożyło, że jest zwierzęciem rzeźnym... Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Link to comment
Share on other sites

 • 6 months later...

[SIZE="3"][B][CENTER][COLOR="#000080"]Zapraszamy na manifestację w sprawie mordowni w Dyminach. Przyłączcie się, pokażmy kieleckim urzędasom,
ilu nas jest![/COLOR][/CENTER][/B][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196014-Walka-o-schron-kielce-dyminy-organizujemy-manifestację-przyłącz-się-do-nas!!!"]http://www.dogomania.pl/threads/196014-Walka-o-schron-kielce-dyminy-organizujemy-manifestację-przyłącz-się-do-nas!!![/URL]

[SIZE="2"][B]Wspomóż nas podpisując petycję [url]http://www.petycje.pl/petycja/5853/p...ch_dyminy.html[/url][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

 • 8 months later...

Chciałam przypomniec o petycji dotyczącej zakazu torturowania psów w Korei i Chinach. Obie petycje krążą już od dwóch lat po świecie i nadal brakuje prawie 500 tys głosów, a w tym czasie każdego dnia w sposób najbardziej okrutny ginie kilka tysięcy zwierząt...
Liczy się każdy głos - a najlepiej jeśli jeszcze zdobędziemy czyjeś poparcie dla tych petycji. W ten sposób szybciej zostanie zdobyte 1 mln podpisów.

Tak łatwo jest pomóc - podpisanie petycji to minuta - to byc może życie jakiegoś psa lub kota w Korei i Chinach...
Chiny:

[url]http://www.ptroa.co.il/petitionmovie/petition-English.php[/url]

Korea:

[url]http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/[/url]

Link to comment
Share on other sites

 • 4 weeks later...
 • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
 • Create New...