Jump to content
Dogomania

SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sobie szłam z Lizą, a Broczek z [B]agamiką[/B]. Broczek na długiej lince - nota bene bardzo ładnie szedł. Scieżka wydeptana na szerokość dwóch butów, a po bokach głębooooooooooookie zaspy.
Nagle widzę - Broczek zawraca w moim kierunku - myślę sobie buziaka mi może chce dać. I czule do niego przemawiam.No i......... oczywiśćie - wskoczył mi na klatę, dał buziaka, ale zaraz potem - spaaaaaaaaaaaaaadaj, ja tu chcę przejść. I po prostu wepchnął mnie w zaspę, żeby mógł sobie przejść ścieżką :mad:

Link to comment
Share on other sites

nie nie - ja śpię z TZ :lol: Pepa nigdy nie śpi w łóżku - jej jest za gorąco, Luna czasem śpi z nami, ale częściej przychodzi rano i się wpycha na poduszkę, tylko dziś w nocy o dziwo spała caluśką noc ze mną na poduszce :lol: a Drops nie śpi z nami bo Luna go gryzie :lol kanapy są jej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']A ja nie mam TZ i SE śpię z kim zechcę (wygrałam wygrałam, wygrałam). Oczywiście znam Wasz tok myślenia, więc zaraz dodam, że SE śpię z kim zechcę, a właściwie kto chce ze mną, ale to się tyczy tylko czworołapków[/QUOTE]
Jasne :] Wyszło szydło z worka!

Ja tam mam kanapę, jak mi sie coś nie podoba, to zawsze towarzystwo mogę tam odesłać i spać z kim chcę, czyli sama ze sobą :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...