Jump to content
Dogomania

SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a w takiej aurze spacrowaliśmy w sobotę

[img]http://lh5.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S1Naxo9nE-I/AAAAAAAABEE/daeUAx8-hGo/640_DSCN6132.JPG[/img]

[img]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S1NW7us-5-I/AAAAAAAABDw/Ul8zVj69CbY/640_DSCN6114.JPG[/img]


[img]http://lh3.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S1NaxX4SafI/AAAAAAAABEA/GZ699Udb0IQ/640_DSCN6131.JPG[/img]

[img]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S1NaxxqlndI/AAAAAAAABEM/rYFAXdQU0Z8/640_DSCN6117.JPG[/img]

[img]http://lh4.ggpht.com/_QmXXP0qyzww/S1NaygMqpUI/AAAAAAAABEg/7RJhRcjUP4A/640_DSCN6122.JPG[/img]

Link to comment
Share on other sites

agamika dostałam Twoje maile z adopcjipsa.pl - jeden bez maila poszedł do spamu, drugi normalnie z mailem - opisałam :lol:

a dostałam też innego maila - od pana z willi pod reglami - pamiętacie? aura mu nie odpowiadała:
[QUOTE]Serce mi peka,jak widzę go nadal w sierocińcu.A mogł miec godne i kochane
miejsce. Zrobiliscie z niego "Janosika" nieosiągalnego.Pozdrawiam[/QUOTE]

odpisałam... :

[QUOTE]Z tego co się orientuję to Pan zrezygnował - nasze warunki nie są wygórowane i wiele ludzi już od nas psa adoptowało. Przykro mi, że tak trudno zrozumieć, że nie możemy oddać psa "na gębę" - psa za którego bierzemy odpowiedzialność. Brok nie jest w schronisku, a w hotelu dla psów.
Nie podobały się Panu nasze pytania o ogrodzenie - to duży pies i z łatwością może przeskoczyć zbyt niski płot - czy jest w porządku jak taki pies będzie biegał samopas po okolicy? A jesli nie miałby takiej mozliwosci to dlaczego Pan nie powiedział po prostu, ze ogrodzenie jest wystarczające, że pies będzie pilnowany? To aż tak ogromny wysiłek?

Pozdrawiam i proszę spróbować chociaż zrozumieć nas - osoby odpowiedzialne za psa i za to co ten pies może zrobić biegając samopas po okolicy domu nowego opiekuna, ew może zostać zastrzelony przez bezkarnych myśliwych...[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']agamika dostałam Twoje maile z adopcjipsa.pl - jeden bez maila poszedł do spamu, drugi normalnie z mailem - opisałam :lol:

a dostałam też innego maila - od pana z willi pod reglami - pamiętacie? aura mu nie odpowiadała:


odpisałam... :[/QUOTE]
:evil_lol: i b.dobrze odpisałas ... ehh, Pan chyba myslał, ze to jak schronisko jest .. przyjezdza i ma

Link to comment
Share on other sites

dostałam odpowiedź spod regli

[QUOTE][SIZE=2][I][FONT=Arial][COLOR=#000080]Drodzy Przyjaciele ! To cieszy,że tak dbacie o swoich podopiecznych. Nie trudno było wywnioskowac z mojej kotrespondencji,że od szczeniaka prawie przez 14 lat miałem i wychowałem schnaucera i znam warunki jakie powinny towarzyszyc jego wychowaniu.[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial][COLOR=#000080] Plot jest i był dostatecznie wysoki,a ogranicza jego wyskość i dodtatkowa trudnośc ,to krzewy ktore go otaczaja.Taki pies i w tym wieku do 2 lat musi byc pod nadzorem i wiele,wiele sie uczyc.Zapamietałem jego 2 letni okres nauczania,a i siłę jego woli tez znam. Mimo to kocham te rasę psow i będę nadal zabiegał o takiego Przyjaciela. Może nawet od szczeniaka.[/COLOR][/FONT][/I]
[I][FONT=Arial][COLOR=#000080]Pozdrawiam serdecznie.Topor[/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]
[/QUOTE]

no i już nie wiem co odpisać, czy w ogóle jest sens bo takie przepychanki, zawoalowane uszczypliwości mnie nie bawią...

Link to comment
Share on other sites

ale gdzieś tam mi kropla niepewności drąży czy nie przepadł dobry dom - dobry dla psa bo nie musi być dla nas dobry - ja juz miałam tak, że najpierw wymiana niezbyt miłych maili z gościem bo niezrozumienie potrzeb sterylizacji - ale dom dobry, kochający - suńkę dostali po sterylce i to jest jeden z fajniejszych domków - stały kontakt już od chyba 3 lat i nawet do mnie dzwonią z zyczeniami świątecznymi - a początki były bardzo kontrowersyjne

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, mi się wydaje, ze on się trochę drażni... bo chyba nie chce już Broka. Gdyby teraz wyraził chęć, to jasne, sprawdzić nie zaszkodzi. Ale czy on taka chęć wyraża, czy chce tylko Cię wkrwić ;)
A to co ja bym mu napisała, nie zamyka mu przecież drogi do wyrażenia takiej chęci.

Link to comment
Share on other sites

[B]Malawaszko[/B], ale to przecież nie my mu odmówiłyśmy Broczka. Pan się zniechęcił jak usłyszał że czeka go wizyta przedadopcyjna. A po drugie pamiętajmy, że pan meszka w takim regionie, gdzie ogrodzenie nie może być wyższe niż 1,40 i strasznie go zniesmaczylo to, ze sugerowałyśmy, że na początku pies nie będzie mógł być samopas wypuszczany, bo ma tendencje do ucieczek. A takie ogrodzenie pokona jednym susem.
To pan z Broka zrezygnował.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']i to mu własnie napisałam, ale no on twierdził, że zrobiłysmy z niego janosika :evil_lol: z Broka nie z Pana ;) odpisałam mu jeszcze raz ale póki co nie odpisał więc chyba dał spokój[/QUOTE]

mój ostatni meil do Pana był specjalnie napisany tak . zeby Pan wiedzial z e "drzwi" mu sie nie zamyka. Napisłam ze wysokosc ogrodzenia w przypadku Broka jets niepokojąco niska i szczególnie w początkowym okresie nie powinien przebywać sam na ogrodzie . No i o wizycie (nawet osobe do wizyty bym miała ... )

Panem sie nie przejmuj - na koniec zapewne dostaniesz wytwór z photoshopa z wklejonym Brokiem ;) i pożegnaniem . PAn lubi gierki i chyba sie mu nudzi :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...