Jump to content
Dogomania

SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj zadzwonili Państwo z Częstochowy i tak jak przewidywałyśmy nie mogą podjąć sie opieki na Brokiem:shake: ... szkoda, bo oznacza to ze Brok zostaje w boksie, ale myślę ze w tym przypadku to mądra decyzja , szkoda ze nie mieszkają bliżej, bo wtedy byłby czas na większą ilośc spotkań i mieliby czas na poznanie jak Brok z małym się porozumiewają

Obiecali Broczkowi paczkę w zamian aaa, i zapomniałyśmy napisać ze Brok dostał smyczkę i hatler ( :roll: ) w prezencie juz podczas ich wizyty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grosziwo']A czemu to tak ?[/QUOTE]


juz chyba jestem z powrotem całkiem :lol: a nie było mnie bo - najpierw przez dobę niei mieliśmy pradu - czyli ciepłej wody, ogrzewania, o necie nie wspomnię - też nie.... potem prąd wrócił - w wersji okrojonej - nic z tego nie rozumiem, ale mówili, ze brakuje jednej fazy :roflt: a powinny być 3 czyli mieliśmy 2/3 prądu i niektóre rzeczy działały jak chciały, inne nie działały, ale już jest całość prądu :lol: potem nie było telefonu a więc i netu bo mamy z TP, ale TZ widział jak cierpię katusze i w trosce o moje zdrowie psychiczne i o swoją skórę :evil_lol: dokonał cudu i mamy net :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']juz chyba jestem z powrotem całkiem :lol: a nie było mnie bo - najpierw przez dobę niei mieliśmy pradu - czyli ciepłej wody, ogrzewania, o necie nie wspomnię - też nie.... potem prąd wrócił - w wersji okrojonej - nic z tego nie rozumiem, ale mówili, ze brakuje jednej fazy :roflt: a powinny być 3 czyli mieliśmy 2/3 prądu i niektóre rzeczy działały jak chciały, inne nie działały, ale już jest całość prądu :lol: potem nie było telefonu a więc i netu bo mamy z TP, ale TZ widział jak cierpię katusze i w trosce o moje zdrowie psychiczne i o swoją skórę :evil_lol: dokonał cudu i mamy net :)[/QUOTE]
Bo Ty kochana podczęstochowska jesteś a tam i pociągi "utknęły w akcji".
Super, że masz takiego TŻ-a "majsterkowicza;)
Smutno by tu było bez Ciebie :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grosziwo']Bo Ty kochana podczęstochowska jesteś a tam i pociągi "utknęły w akcji".
Super, że masz takiego TŻ-a "majsterkowicza;)
Smutno by tu było bez Ciebie :p[/QUOTE]

my i tak mamy wielkie szczescie ze już jest prąd - w okolicznych miejscowościach nie ma prądu już 4 dobę! kilkadziesiąt tysięcy gospodarstw - masakra! 4 doby!
a mój TZ to własnie wielkim majsterkowiczem nie jest i to była mega miła niespodzianka, że się tak zawziął dla dobra ogółu :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']bo ja walczę z tym co moja mama zrobiła z moim ojcem - kalekę z niego zrobiła co to umie sobie tylko wode na kawę zagotować - ooo nie nie mój TZ umie sobie sam robić papu a ja mogę mu robić od czasu do czasu :grins:[/QUOTE]
Waszka.... przestań zgapiać :P
Ale może dobrze mi to wróży, bede miała dom, wprawdzie bez prądu, ale może :D

Link to comment
Share on other sites

Zabiję, zamorduję, tylko nie wiem kogo.
Miałam dzisiaj telefon o 7 rano od Pana Tomka, że na złość do mnie tak wcześnie dzwoni, ale on tez przez Broka się nie wyspał. Podobno MOJ Brok przez całą noc szczekał jak najęty. Zresztą ja go też przez tel. słyszałam. :shock:
Ale byłam zbyt nieprzytomna, by obudzić jeszcze parę osób, których Brok jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...