Jump to content
Dogomania

SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']cicho!!!!! u mnie nic nie jeździ więc nie wiem :lol:[/QUOTE]
A ja byłam z moją Żabonią na spacerku o 6-tej i śnieg miał lodową skorupkę, auta całe pokryte były lodowym, centymetrowym "lukrem" i padał deszcz ....brrr...
Też mam dziś zasiąść za kierownicą ale ... no nie wiem .
A tego Twojego odludzia to zazdroszczę Ci jak cholera !!!

Link to comment
Share on other sites

nie wytrzymałam i zadzwoniłam - najpierw do [B]AMIGI[/B] - nie odbierała więc już stan przedzawałowy miałam :lol: i zadzwoniłam do [B]agamiki [/B]- no i tak - państwo byli, wszyscy bezpiecznie dojechali - tam nie ma takich historii jak u mnie :lol: poznali się z Broczkiem, obyło się bez ekscesów, ale mamy trzymać :kciuki: ale się nie napalać bo Państwo dość się boją o małego i nie wiadomo czy sie zdecydują - we wtorek mają dać odpowiedź

mam nadzieję, że będzie relacja szczegółowa jak dziewczyny wrócą :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę zdać częściową relację, bo doczłapałam się już po ogólnych powitaniach i pod konec ich spacerku. Bo państwo dojechali wcześniej niż przewidywali.
Dokładniej więc opowie wszystko [B]agamika[/B].
Ja zastalam całą malowniczą grupkę jak wracała ze spacerku. Brok szedł przykładnie z agamiką, maly sznupek Sznurek szedł ze swoją Panią. Ale jak tylko B.
Broczek zapraszał małego do zabawy (a nie był przy tym zbyt delikatny) to maluszek bardzo się bał.
Państwo muszą całą sytuację przetrawić, przespać. Wydają się być bardzo rozsądni, z dobrym podejściem do psiaczków. Czv\cą, jeśli się zdecydują na Broka, wybrać taki termin, żeby najpierw przez jeden tydzień pan był na urlopie, a przez drugi pani, żeby psy na początku nie zostawały same.
Nie ma innego wyjścia, tylko trzeba ściskać kciuki do wtorku

Link to comment
Share on other sites

Wpierw z samochodu wysiadła Pani , Brok sie wyskakał więc po Niej :evil_lol: . Pierwsze zetknięcie ze Szczotkiem (nie Sznurkiem :lol: ) było troszkę nerwowe , obaj na sztywno, lekko zjeżeni ;) ... Brok trochę zaczął urządzać swoje histerie , bo nie chciałam zeby na wstepie małego zmasakrował ale szybko mu przeszły i spokojnie mogliśmy udać się na spacer. Po drodze wzajemne obwąchiwania , podsikiwania okolicy na zmianę . Brok był w miare grzeczny, pieknie pokazał jak to NIE SŁUCHA co sie do niego mówi, jeśli nie ma sie smakołyku w ręce :diabloti: .
Zaczepek do zabawy z małym było kilka prób , Brok nie kontroluje jednak za bardzo swojej siły ,raz łapą zrobił placka ze Szczotka . Mały początkowo reagował ucieczką i powarkiwaniem, ale pod koniec, sam czasem stawał słupka i tymi maciupkimi łapkami w pysk Brokowi chciał dawać :lol: , Brok prawie ze mu sie do góry brzuchem wywalił (tylko okoliczności terenu na tomu nie pozwoliły) zeby mały mógł go w gardło ugryźć :lol: - niestety jednocześnie małemu wtedy na smycz nadepnął co wywołało przestrach z nowu , ale chwilowy tylko (wiekszy przestrach zawsze towarzyszył właścicielom niz małemu ;) ) .

Szczotek jest wyraźnie oczkiem w głowie Państwa i wydaje mi sie ze docieranie sie psów moze byc zbyt stresujace dla nich .
Sytuacją konfliktową miedzy małym a Brokiem na pewno mogłaby być zazdrośc o względy . Gdy Brok widział ze Szczotek podchodził do mnie, i go głaskałam, zaraz się "wbijał" miedzy nas . Natomiast tak poza tym to powinni sie dogadać

Państwo bardzo mili i rozsądni , i gdyby Brok miałby być u nich jedynakiem to bez obaw by mógł tam zamieszkać (czy jakis inny pies) .. a tak, to sama nie wiem ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...