Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

Z góry przepraszam za offa ale zapraszam na wątek [url=http://www.dogomania.pl/threads/178466-Szczecin-Vincet-prosi-o-wsparcie-na-dalsze-leczenie?p=13964281#post13964281]kociaka[/url], który doświadczył bardzo wiele złego.
Jednak po mimo tego wszystkiego nadal chce żyć. [url=http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=898192988]Pomóż sfinansować jego leczenie.[/url]
Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to przejdźmy do konkretów.

1. Tekst do ogłoszeń.
2. Kontakt (telefon, mail) do osoby, która będzie mogla odbierać i koordynować adopcję.
3. Ogłaszać na woj. opolskie, czy większe województwa ościenne? Jeśli tak, to czy ewentualnie możemy pomóc w transporcie do domu?
4. Zdjęcia bez krat (ale to chyba mrzonki...)
5. Pietrucha, potrzebujemy twojego aktywnego zaangażowania w sprawę, bo pies popada w depresję...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie...
Nie będzie prosto.

Pietrucha ma problemy teraz : badania -> szpital i nie wiadomo co dalej.

W schronisku jest u nas masakra, dzieją się tam jakieś kosmiczne rzeczy, typu wywożenie psów na giełdę... Wolontariat nie działa, zdjęć robić nie można, psów z boksów wyprowadzać nie można. Jednym słowem cuda na kiju.

Wg mnie jedyny sposób to psa zabrać ze schronu, umieścić w DT i wtedy można zabrać się za szukanie domu. Tylko wtedy czegoś się o psie dowiemy i będzie pewność, że mu się krzywda nie dzieje.

Pietrucha ma kontakt z jedynym normalnym pracownikiem schronu, więc jakieś szczątkowe informacje ma. Ale z tego co się orientuję to tylko ona.
Dodatkowym utrudnieniem jest teraz pogoda i te tony śniegu. Schronisko jest na końcu świata. O dojazdowej drodze asfaltowej można zapomnieć...

Obiecałam pomóc [B]gos[/B] w akcji literkowej, nie zabrałam się za to... mea culpa... :flaming: Na szczęście właśnie zaczynają mi się w pracy ferie więc obiecuję poprawę.

Link to comment
Share on other sites

Pietrucha, zastanów się i powiedz, co mamy robić.
Ja się nie obrażam, nie wycofuję, po prostu potrzebujemy kierunku wyznaczonego przez kogoś, kto wie, co będzie najlepsze - czyli Ciebie lub bazylową.

I cieszę się, że już jesteś z powrotem. Mam nadzieję, że czujesz się dobrze.

Link to comment
Share on other sites

agata już uzupełnione :) serwer coś szwankował przez łikend ;) myślałam dużo o tej sytuacji i wg mnie najlepszy byłby hotel ale z zastrzeżeniem, że pies może nie tolerować innych psów i żeby była możliwość osobnego kojca w razie w. niektóre DT mają taką możliwość np Jamor :) a Agi zapytać czy jak nazbieramy deklaracji miałaby również mogłaby coś wydzielić. Inaczej niczego więcej się o nim nie dowiemy. Prawdopodobnie we wtorek będę w schronie po interwencji prezesowej Tozu na 99% będę miała zezwolenie na zrobienie fot pewnym 3 psom to i jemu zrobię :)

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [SIZE=3][COLOR=Green][COLOR=RoyalBlue]z góry przepraszam za offa[/COLOR]
kochani zapraszam[/COLOR] [COLOR=Blue]na[/COLOR] [I][U][COLOR=Red]PSIE BAZARKI[/COLOR][/U][/I] [COLOR=Magenta]z przeróżnymi[/COLOR] [COLOR=Purple]nowymi akcesoriami[/COLOR].[/SIZE] [B][COLOR=DarkRed]Zbieramy pieniążki na psiaki z Pabianic w DT. Link do bazarku jest w podpisie bo za dużo tego jest[/COLOR][/B][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...