Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Byłam w Bornem 3 razy o różnych porach dnia chciałam zobaczyć, co się dzieje, jednak nikogo na posesji nie zastałam, a pies wychylił z budy jedynie głowę, mimo wołań nie chciał wyjść, przekazałam to marimc, miała tam zadzwonić, ale z tego co wiem nikt nie odbiera telefonu...nie wiem, czy się dodzwoniła w końcu. Obiecała, że podeśle tam kogoś z Bornego, kto jest na miejscu i może zajrzeć częściej niż ja, jest większe prawdopodobieństwo zastania kogoś.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zrobiło się ciepło, więc znowu wyruszyłam do Goliśka. Tym razem spotkałam go na podwórku, wygrzewał się na tarasie na słońcu. Właściciela nie było, tylko jego zięć, więc niewiele sie dowiedziałam, natomiast poprosiłam o nr telefonu, który przekazuję mariamc.
Pies nie wyglada źle, jest grubiutki, sierść może wymagałaby czesania. Goliś pokasłuje, był wet u niego dawał zastrzyki, chyba nie pomogło. Mariamc zadzwoni do pana i dowie się pewnie więcej.
Wklejam fotkę, bo w tym słońcu tylko jedna wyszła mi.
NO i chyba nie wkleję, bo nie działa mi imageshack do kogo mogę wysłać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']To super, że ci się udało czegoś dowiedzieć! Wygląda faktycznie na grubaska. Wygląda na to, że nie siedzi w kojcu cały czas.[/QUOTE]
On nie ma kojca, po prostu porusza się luzem po całym dużym terenie podwórka, który jest ogrodzony. Buda jest ocieplona i nawet ma dobudowany przedsionek zadaszony, gdzie stoją miski.
Pewnie, najlepiej jak każdy pies jest w domu, ale ja nie uczestniczyłam w jego adopcji, więc nie wiem, do jakich warunków miał być wydany, czy do domu , czy na podwórko...opisuję tylko jak jest.

Link to comment
Share on other sites

Inez,
Wielkie dzięki za sprawdzenie sytuacji i zdjęcie.
Psiak jest, żyje i wygląda nieźle. Może się przeziębił, a może po prostu jest stary (może mieć nawet 10-kilkanaście lat).
Ogromnie się cieszę, że udało się wziąć telefon do pana.
Myślę o tym, żeby ew. zaproponować panu pomoc w diagnostyce, gdyby okazała się kosztowna, bo kasłanie może być objawem bardzo wielu rzeczy.
Zadzwonię do Danusi w poniedziałek, żeby ew wysondowała, czy państwo potrzebują takiego wsparcia.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...