Jump to content
Dogomania

Piękny, rudy, duży Golin ZNALAZŁ SWÓJ WYMARZONY DOM!


pietrucha204

Recommended Posts

[quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Żmudna, acz bardzo skuteczna, jak się okazało już w przypadku kilku innych psiaków bez deklaracji, metoda zbierania kasy.
Wysyła się prośbę o wsparcie do wszystkich użytkowników dogo. I tak literka po literce ;-)
Można zwiększyć szanse na sukces wybierając tylko tych, którzy byli ostatnio aktywni.
Konsekwentne zbieranie nawet niedużych deklaracji, ziarnko do ziarnka, może być rozwiązaniem dla Golina.

[B]Tylko trzeba na to poświęcić trochę czasu. Robimy?:-)[/B][/QUOTE]

No jasne!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisałam tekst do wysyłki:

Golin, to pies który nie ma szczęścia. Mimo, że jest młody, piękny i przyjazny, właściciel przywiązał go do drzewa. Być może ze względu na swoją wielkość - Golin przypomina z wyglądu wilczarza. Odwiązany od drzewa trafił do schroniska, w którym na przemian choruje i wraca do małego, zimnego kojca. Wczorajszą noc, w temperaturze -15C, Golin spędził w nieogrzewanej budzie bez siana.

Ile czasu minie, zanim znów zacznie kaszleć i wróci do izolatki? Ile razy jeszcze będzie chory zanim jego organizm się podda? Nie czekajmy! Właśnie teraz jest moment, kiedy można go zabrać. Niedługo będzie miał miejsce w hoteliku, jedyny problem to pieniądze.

Jeśli możesz pomóc Golinowi - deklarując chociażby 5, 10 złotych - możesz odmienić jego los. Każda złotówka jest na wagę złota!
Pomóżmy mu zanim będzie za późno!

Wątek Golina: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Proponuję zacząć od tyłu alfabetu (ostatnio uczestniczyłam w takiej wysyłce, która szła od przodu, doszliśmy do L) i wybierać osoby, które były aktywne w ostatnim tygodniu. Najlepiej sobie wyszukać takie osoby po aktywności (w zaawansowanym wyszukiwaniu można zdefiniować), skopiować listę nicków do pliku i kopiować i wysyłać jeden po drugim.
Ja biorę Z.
Komu Y?
Pietrucha, na pewno dla Ciebie starczy, tych ludzi jest wielu;-)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli uważasz, że ten tekst jest ok, to skorzystaj. Może jest trochę za długi. Do tego dałam tytuł: "osłabiony chorobą wilczarz Golin wciąż na mrozie :("

A co do wyszukiwania, wejdź w menu Społeczność -> lista użytkowników. W prawym górnym rogu, pod alfabetem będziesz miała link "szukaj użytkowników", wybierz "zaawansowane wyszukiwanie". Pojawi Ci się strona z formularzem wyszukiwania, w którym gdzieś na dole trzeba zdefiniować aktywność, ja wpisałam, że ostatni post powinien być po 2009-12-10 00:00:00 - dzięki temu pokażą się nicki tylko tych, którzy coś pisali w ostatnim tygodniu. Teraz możesz z górnej listy wybrać interesującą Cię literkę i już masz listę, do której można słać.

Link to comment
Share on other sites

WITAM!!! PILNIE POTRZEBUJE WOLONTARIUSZA, KTÓRY SPRAWDZI DOM W KĘDZIERZYNIE - KOŹLU. RODZINA CHCE WZIĄŚĆ WYŻŁA, KTÓREGO WYCIĄGNELIŚMY ZE SCHRONU W CIESZYNIE I AKTUALNIE JEST W TARNOWSKICH GÓRACH W HOTELIKU U AGNIESZKI. MUSI KTOŚ ODBYĆ WIZYTĘ PRZEDADOPCYJNĄ- BARDZO PROSZE O POMOC. MÓJ ADRES MAILOWY : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel 508-063-271

Link to comment
Share on other sites

To ja mam taki nieśmiały pomysł.
Zróbmy Golinowi prezent na święta... Mogę dopłacić za pierwszy miesiąc to czego będzie brakowało, a potem zwiększyć miesięczną deklarację do 50zł (właśnie mi się zwolniła jedna deklaracja, wielki kudłacz Remik znalazł super dom!).
Wiem, że to trochę ryzykowne, ale tak samo było z Borysem z mojej sygnatury - ale pies był szybciej bezpieczny, deklaracje udało się dozbierać "w locie", resztę dopakowuje się bazarkami.
Daleko jest do Agi z KK? Jeśli się zgodzicie na takie rozwiązanie, to trzeba by było tylko transport zorganizować.

Link to comment
Share on other sites

Nie jest to bardzo daleko, tylko Golin jest rozmiarowo spory. Pietrucha go w aucie nie upcha. Nie wiem, czy Golin się zmieści do mojego kundlowozu? Pietrucha, jak myślisz? Tylko ja mogłabym jechać dopiero jak śnieg stopnieje, bo nie mam zimowych kółek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bazylowa']Gos ratuj!
Normalnie nie mogę się połapać na tym nowym forum.
Jak tu się pw wysyła?? :placz:
Już obacziłam jak wyłuskać ostatnio aktywnych użytkowników, to teraz nie umiem wyslac wiadomości do nich :angryy: tępa dzida grrrrrr.....[/QUOTE]

Wejdź w górne menu prywatne wiadomości i wybierz z lewego menu wyślij wiadomość, tutaj w odbiorcy wklej sobie nick (mi się najszybciej szło wycinanie kolejnych nicków ctrl+x z pliku tekstowego, w którym miałam skopiowaną listę i wklejanie ctrl+v). Jedyny minus, to to, że nie można wysyłać pw częściej niż co 60 sekund, więc trzeba odczekać chwilę.

Jakbym mogła jakoś pomóc - dawaj znaki!

A, mam zamówienie na akwarelkę (miałam kiedyś bazarek akwarelowy) - i 30 zł z malunku będzie dla Golina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...