Jump to content
Dogomania

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW


00000

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Rav']hej :)
ja nie wiem czy bede, ale jka cos to na pewno biore namiot , bo domek w zeszlym roku brale na jedna noc i sie okazlo ze byly tylko 3 osoby, [b]a w sumie bylo tak cieplo ze spalme na dworze pod spiworem[/b] :)[/quote]

a przypomnij w czyich objeciach :P oj szkoda ze mi nikt nie powiedział były by foty :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agatha']Hehe, kaszanka musi być obowiązkowo ;)

A mnie się wydawało, że to Kaja pomiatała Wilsonem dosyć brutalnie ;p Tyle, że on to lubi ;)[/quote]

mam nadzieje ze nie bedzie mial nic przeciwko temu jak moje misie beda tarmosily w przypywie milosci:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga']
a przypomnij w czyich objeciach :P oj szkoda ze mi nikt nie powiedział były by foty :lol:[/quote]
Ale ich nie ma :lol:
I faktycznie, pogodę mieliśmy niesamowitą - bardzo ciepło i wogóle nie padało ani razu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiekesa']no ba PIWKO musi byc i piekna pogoda tez bedzie :D

Kaszaka tylko pamietaj nie zaduzo napojow bo pozniej to nie umiesz :evilbat:[/quote]

Piwko jak najbardziej :)
W końcu trzeba się czyms wspomagać, żeby móc z Payem klaskac i śpiewać :P A że się później "nie umie" to już skutek uboczny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']żabcia niepełnoletnim nie wolno pic alkoholu :evilbat: ojoj :evilbat:[/quote]

HaHaha... ;)

w lipcu bede miała urodzinki czyli bede miała pełne 17 latek.. a piwko moge sie napić :P tyle że jak bede z osobą towarzysząca to jej bede musiała pilnowac :lol:

Link to comment
Share on other sites

oj sie nie umie po piwku :) na bym na pilnujacego wytypowal Paya a jak on byl by zbytnioniedysponowany z powodu romansu z sosenkami to zglaszam sie ja :D

a flagi pilnowal naprawde facec w czerwonym polarku :D i byl naprawde grozny :D naszczescie w tym roku juz zaopatrzylem sie w czerwony polarek wiec bede w stanie go pokonac :D :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

:o o qrczaki :modla: żeby mi się udało przyjechać w tym roku :multi:

[b]Olcia[/b] - na 100% jedziesz??? to ja jadę jako opiekunka do rusków cooo??? :grins: oczywiście bez Lunetty bo byłoby cokolwiek niewypoczynkowo :-? śpię w namiociq i jak pojadę to mogę kogoś zabrać do ałta z Zagłębia - co Ty na to Asik?? może to mamcię przekona? :hmmmm: tylko niby czemu miałoby przekonać? może musiałabym na przesłuchanie przyjechać najpierw?? i zdać egzamin z jazdy samochodem? :wink: qrde ale fajnie :angel: jak w tym roku nie przyjadę to możecie już nigdy w życiu mi w nic nie uwierzyć :-? i ja sama sobie też już nie będę wierzyć :roll:

ale bym chciała Lune zabrać ale ona by się żarła z sukami :evil: goopia maupa :-?

Link to comment
Share on other sites

Malawaszka,to bylaby na smyczy tak jak Manu i puszczana na zmiane z innymi sukami tylko w towarzystwie samcow :niewiem: Manu tez sie zarl z Malenstwem wiec byl spuszczany,tylko kiedy Malenstwo bylo na smyczy i vice versa.

Co do zlotu..Prosze o dopisanie jednej osoby dodatkowo,w czym bedzie mieszkac tego jeszcze nie wiemy.

I tu pytanie.Czy zaakceptujecie niewychowanego,wowczas 13m-cznego ONka podworzowego,ktorego chcielibysmy zabrac,w ramach odrobinki umilenia zycia ? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...