Jump to content
Dogomania

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW


00000

Recommended Posts

[quote name='Agga'][quote name='carragan'][quote name='Olcia']
spanie??, nie bede obcinac psow wiec[b] koldre mam przenosna[/b] ze soba:)[/quote]

Ha ! Fajnie,ze nie bede osamotniona w objuczeniu,bo w ub.r smiali sie z kolderki,wiaderka i Pluta od Malenstwa :( :lol: :lol: :lol:[/quote]

u uuuuu beda dwie kołederki....hihihi.....[/quote]

3 kolderki:) bo u mnie liczone x2:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='carragan'][quote name='Olcia']
spanie??, nie bede obcinac psow wiec[b] koldre mam przenosna[/b] ze soba:)[/quote]

Ha ! Fajnie,ze nie bede osamotniona w objuczeniu,bo w ub.r smiali sie z kolderki,wiaderka i Pluta od Malenstwa :( :lol: :lol: :lol:[/quote]

wiaderka do picia x2, sciery do brody x2:)

z namiotem chyba nie bede ryzykowac bo w tamtym roku greta nie chciala spac w namiocie wiec spala poza przywiazana linka do patyka, i kazda noc konczyla sie przemieszczeniem namiotu bo caly czas krecila sie i sprawdzala czy jestem w srodku, a jak sparawdzala to zawsze nagle cos ciekawego bylo na zewnatrz i szybko trzeba bylo wybiec z namiotem na plecach, ale za to opanwalam sztuke ponownego szybkiero rozstawiania namiotu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'][quote name='Agga'][quote name='carragan'][quote name='Olcia']
spanie??, nie bede obcinac psow wiec[b] koldre mam przenosna[/b] ze soba:)[/quote]

Ha ! Fajnie,ze nie bede osamotniona w objuczeniu,bo w ub.r smiali sie z kolderki,wiaderka i Pluta od Malenstwa :( :lol: :lol: :lol:[/quote]

u uuuuu beda dwie kołederki....hihihi.....[/quote]

3 kolderki:) bo u mnie liczone x2:)[/quote]

no to 3 hihihi....

agacia no ba koniki one troszke smierdziały hihihih

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agga'][quote name='Olcia'][quote name='Agga'][quote name='carragan'][quote name='Olcia']
spanie??, nie bede obcinac psow wiec[b] koldre mam przenosna[/b] ze soba:)[/quote]

Ha ! Fajnie,ze nie bede osamotniona w objuczeniu,bo w ub.r smiali sie z kolderki,wiaderka i Pluta od Malenstwa :( :lol: :lol: :lol:[/quote]

u uuuuu beda dwie kołederki....hihihi.....[/quote]

3 kolderki:) bo u mnie liczone x2:)[/quote]

no to 3 hihihi....

agacia no ba koniki one troszke smierdziały hihihih[/quote]

jesli ktos by reflektowal zawsze jedna moze wypozyczyc, tylko nie biore za nie odpowiedzialnosci bo troszku sie wierca w nocy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agacia']Koniki nie smierdza tylko maja bardzo przyjemny zapach.A przynajmniej ja go lubie :wink:[/quote]

hehe no ja bym tego zapachem nie nazwal :evilbat: to byl raczje niezly smrodek :P jezdzilem na konikach ktore byly pozbawione tego smrodka :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agacia']Moze uda mi sie i na wasz zlocik wpasc poza weekendem na konikach pojezdzic jak w zeszlym roku :lol:[/quote]
SUPER!!!!!!!!!!!! :angel:
Bardzo się ciesze, że będę Cię mogła znów zobaczyć :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Agacia,bez przesady z tym zapachem...Takze lubie konski zapach,ale to byl smrod,smrod koni nie do konca wypielegnowanych :wink:


Co do zlotu....Coraz bardziej jednak mysle o domku,bo pewnie znowu bedzie zimno,ale nie bardzo sobie wyobrazam egzystencje w jednym domku mlodego czarnorysza i Malenstwa.Chyba,ze czarnorysz jest przyjacielski,bez zapedow dominacyjnych wzgledem innych samcow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'] moje kochaja wszystko co sie rusza[/quote]

Moje Malenstwo takze,ale z racji faktu kilkakrotnych pogryzien na wstepie ustala kto rzadzi,a dopiero potem sie zaprzyjaznia,aczkolwiek wzgledem psow przyjacielskich od poczatku,czesto "zapomina" o ustaleniu hierarchii :wink:
PS.Jesli sie zdecyduje na domek to z gory uprzedzam,ze kanapa na dole i miejsce pod schodami na koldre sa moje i Malenstwa ! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan'][quote name='Olcia'] moje kochaja wszystko co sie rusza[/quote]

Moje Malenstwo takze,ale z racji faktu kilkakrotnych pogryzien na wstepie ustala kto rzadzi,a dopiero potem sie zaprzyjaznia,aczkolwiek wzgledem psow przyjacielskich od poczatku,czesto "zapomina" o ustaleniu hierarchii :wink:
PS.Jesli sie zdecyduje na domek to z gory uprzedzam,ze kanapa na dole i miejsce pod schodami na koldre sa moje i Malenstwa ! :lol:[/quote]

mi tam obojetnie , byle po schodach zbyt wasko nie bylo(jesli beda) zeby moje misie sie zmiescily i wyrobily na zakretach:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']o materdyjo
kaja dostanie zawałuu :evilbat:

koń,niedzwiedzie,labek,wilson,husky.coolli.... a kajunia tylko malutka :cry:

olcia ,a twoja suczka nie zagryzie mojej :roll:[/quote]

jesli sie poznaja na gruncie neutralnym to nikogo nie zje:), na psy sie nie rzuca jesli nie ma takiej potrzeby a nawet bym powiedziala ze skora jest do rozdzielania zadymy niz rozskrecania jej:)

tutaj mozesz zobaczyc moje misie
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=22852&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiunia']Hej!!

Moj wyjazd jak narazie nadal pod znakiem zapytania :(

Matka mowi nie... :cry:[/quote]

to szukaj kogos z dogo kto tez jedzie i jest straszy i namowi, Twoja mame ze bedziesz pod jego opieka, do sierpnia jeszcze troche czasu wiec moze mama da sie urobic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']o materdyjo
kaja dostanie zawałuu :evilbat:

koń,niedzwiedzie,labek,wilson,husky.coolli.... a kajunia tylko malutka :cry:

olcia ,a twoja suczka nie zagryzie mojej :roll:[/quote]

Jak już to o madre dia :evilbat: hehehe

No moje collie na pewno nie przepuszczą szansy pobawienia się Kają :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia'][quote name='carragan'][quote name='Olcia'] moje kochaja wszystko co sie rusza[/quote]

Moje Malenstwo takze,ale z racji faktu kilkakrotnych pogryzien na wstepie ustala kto rzadzi,a dopiero potem sie zaprzyjaznia,aczkolwiek wzgledem psow przyjacielskich od poczatku,czesto "zapomina" o ustaleniu hierarchii :wink:
PS.Jesli sie zdecyduje na domek to z gory uprzedzam,ze kanapa na dole i miejsce pod schodami na koldre sa moje i Malenstwa ! :lol:[/quote]

mi tam obojetnie , byle po schodach zbyt wasko nie bylo(jesli beda) zeby moje misie sie zmiescily i wyrobily na zakretach:)[/quote]
Czy ktos z was ma psa przyzwyczajonego do spania na lózku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...