Jump to content
Dogomania

III OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW


00000

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Olcia'][quote name='carragan'][quote name='Olcia'] moje kochaja wszystko co sie rusza[/quote]

Moje Malenstwo takze,ale z racji faktu kilkakrotnych pogryzien na wstepie ustala kto rzadzi,a dopiero potem sie zaprzyjaznia,aczkolwiek wzgledem psow przyjacielskich od poczatku,czesto "zapomina" o ustaleniu hierarchii :wink:
PS.Jesli sie zdecyduje na domek to z gory uprzedzam,ze kanapa na dole i miejsce pod schodami na koldre sa moje i Malenstwa ! :lol:[/quote]

mi tam obojetnie , byle po schodach zbyt wasko nie bylo(jesli beda) zeby moje misie sie zmiescily i wyrobily na zakretach:)[/quote]

To wydaje mi sie,ze obie bedziemy spac na kanapie,bo schody nie dosc ze strome jak diabli,waskie to i bardzo blisko sciany umiejscowione.
Jesli wejdziesz na zdjecia ze zlotu '04 to na ktoryms ze zdjec jest RAvik siedzacy wlasnie na tychze schodach.
Dlatego tez ja biore kanape na dole 8) Ale w razie czego, jestem w stanie sie nia podzielic,bowiem mysle ze nawet jakbys je w jakis sposob tam wtaszczyla to na pewno by nie zeszly.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan'][quote name='Olcia'][quote name='carragan'][quote name='Olcia'] moje kochaja wszystko co sie rusza[/quote]

Moje Malenstwo takze,ale z racji faktu kilkakrotnych pogryzien na wstepie ustala kto rzadzi,a dopiero potem sie zaprzyjaznia,aczkolwiek wzgledem psow przyjacielskich od poczatku,czesto "zapomina" o ustaleniu hierarchii :wink:
PS.Jesli sie zdecyduje na domek to z gory uprzedzam,ze kanapa na dole i miejsce pod schodami na koldre sa moje i Malenstwa ! :lol:[/quote]

mi tam obojetnie , byle po schodach zbyt wasko nie bylo(jesli beda) zeby moje misie sie zmiescily i wyrobily na zakretach:)[/quote]

To wydaje mi sie,ze obie bedziemy spac na kanapie,bo schody nie dosc ze strome jak diabli,waskie to i bardzo blisko sciany umiejscowione.
Jesli wejdziesz na zdjecia ze zlotu '04 to na ktoryms ze zdjec jest RAvik siedzacy wlasnie na tychze schodach.
Dlatego tez ja biore kanape na dole 8) Ale w razie czego, jestem w stanie sie nia podzielic,bowiem mysle ze nawet jakbys je w jakis sposob tam wtaszczyla to na pewno by nie zeszly.[/quote]

hehe bedziemy spoac na zmiane, juz to cwiczylam 2 lata temu na lodkach:)
a w sumie kto tam jedzie spac:)

Link to comment
Share on other sites

heheh diana ja ci dam niech spróbują cos zrobic mojej kajuni tpo im nogi z doopy wyrwe :evil:
ona sie boi dużych psów i bbedzie kłapać na nie :lol:

my spimy w namiocie :lol: :lol: :lol: ,a kaja na dworze bedzie nynać przywiązana do wkreta :evilbat:

asiunia ,bo mamusia niechce babcia zostać :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olcia']carragan bierzemy kanape na dole na spolke:) bo wlasnie ogladalam zdjecia i te moje pokraki to nawet nie wliza na nie ma takie opcji, przeciez by sobie nogi polamaly one takie delikatne sa:)

cos wie wykabinuje[/quote]

Eee,przeciez sie kanapa podziele 8) Chyba sie za bardzo nie rozpycham,ani specjalnie nie kopie skoro Mats ze mna w Sopocie u Agi na kanapie wytrzymala :wink:
Ale miejsce pod schodami na kolderke nasze 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan'][quote name='Olcia']carragan bierzemy kanape na dole na spolke:) bo wlasnie ogladalam zdjecia i te moje pokraki to nawet nie wliza na nie ma takie opcji, przeciez by sobie nogi polamaly one takie delikatne sa:)

cos wie wykabinuje[/quote]

Eee,przeciez sie kanapa podziele 8) Chyba sie za bardzo nie rozpycham,ani specjalnie nie kopie skoro Mats ze mna w Sopocie u Agi na kanapie wytrzymala :wink:
Ale miejsce pod schodami na kolderke nasze 8)[/quote]

spanie do najmniejszy problem wiec sie tym wcale nie przejmuje, w samochodzie tez sie sypialo i nic mi sie nie stalo:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18'] kaja na dworze bedzie nynać przywiązana do wkreta :evilbat: [/quote]
Co za okrutny człowiek! To już w namiocie nie znajdzie się miejsce dla jednego małego pieseczka?! :nono:

Ja bym chętnie uczestniczyła w zlocie, aczkolwiek mam pewne podejrzenia, że będę wówczas na drugim końcu Polski. Ale u mnie nic nie jest pewne... Jeśli okaże się, że się zdecyduję to z pewnością z namiocikiem i psem w namiociku. 8) Bardzo jestem ciekawa jak Kreska by się zachowywała w takich warunkach... :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='coztego'][quote name='olekg18'] kaja na dworze bedzie nynać przywiązana do wkreta :evilbat: [/quote]
Co za okrutny człowiek! To już w namiocie nie znajdzie się miejsce dla jednego małego pieseczka?! :nono:

Ja bym chętnie uczestniczyła w zlocie, aczkolwiek mam pewne podejrzenia, że będę wówczas na drugim końcu Polski. Ale u mnie nic nie jest pewne... Jeśli okaże się, że się zdecyduję to z pewnością z namiocikiem i psem w namiociku. 8) Bardzo jestem ciekawa jak Kreska by się zachowywała w takich warunkach... :hmmmm:[/quote]

wiec masz niesamowita mozliwosc sprawdzenia jak bedzie ze zachowywala kreska:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg18']heheh juz widze kaja która wciska sie do spiwora.. :lol: jak kangurek do torby mamusi :lol:

ja ja przyzwyczaje do wakacji do wielkich psów to bedzie oki[/quote]

musisz znalesc duzego psa, ktory olewa wszystko i pokazac malej ze co wielkie nie jest takie straszne, jesli mieszkasz w warszawie sluze pomoca ze swoimi burkami:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...