Jump to content
Dogomania

Amstaffka Hera ma już dom:):)


Justii2388

Recommended Posts

[SIZE=3][COLOR=green][B]Wielkie podziękowania dla ab-agnieszki za wczorajszy transport astki!:Rose: :iloveyou:[/B][/COLOR][/SIZE]

[COLOR=black]Agnieszko naprawdę wyratowałaś nas wczoraj z wielkiej opresji, jesteśmy Ci wdzięczne, szczególne podziękowania masz od pani Ani:loveu::loveu::loveu:.[/COLOR]

Sunia już była Tekilą, Dianą, teraz Herą..., niech będzie byleby tylko domek jej sie trafił najlepszy:lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bylam dzisiaj na odwiedzinkach u Hery.
Sunia sie zaklimatyzowala rewelacyjnie a mozna powiedziec ze nawet za bardzo:evil_lol: Biedny Majro jest przez nia przeganiany dziewczynka wie po co ma zabki. Bylismy z Ambo i jak chlopaczki sie w najlepsze bawili to ona wszczela awanture:mad:
Niedobra dziewczynka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, kobita musi rządzić:evil_lol:. Tylko niech za bardzo nie podskakuje, bo ją wyeksmitują:cool3:.


Jeżli ktoś by mógł sie dołożyć do transportu Hery i bulka ze schronu, bardzo proszę /150 zł/. Przez ostatnie trzy dni zapłaciłam za trzy transporty /jeszcze Diny i Funi/, a tyle nie dam rady.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Ab-agnieszce wirusy pozarły komputer:angryy:

są problemy z Herą...potrzebny szkoleniowiec z katowic lub okolic, który ma pojęcie o pracy z trudnym psem i w dodatku bullowatym:-( Jeśli nie znajdzie się jakiś, albo jeśli dt straci cierpliwosć to trzeba będzie mysleć o zabraniu Hery z dt i umieszczeniu jej w hotelu, gdzie ktoś będzie mógł ją ocenić i ew. przygotować do adopcji...no i na to bedzie potrzebna kasa...jeśli nie...to nie chcę myśleć:-(

czy ktoś z was zna te szkoły?

[url]http://www.gostar.katowice.pl/index.php?option=com_contact&view=category&catid=12&Itemid=66[/url]
[url=http://www.miastopokoju.republika.pl/kontakt.html]Miasto Pokoju hodowla i SHALOM oœrodek szkolenia psów[/url]


czy jeśli tak, to któryś z tych szkoleniowców moze przyjść na indywidualne konsultacje? Jeśli myślicie o Jacolu to raczej odpada...

przydałoby się zmienić tytuł na bardziej alarmujacy....

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Arial]nie wiem czy nie najtrafniejszym szkoleniowcen nie byłby Jacek Gałuszka z Gliwic , o gostar słyszałam ale sama nie mam doświadczenia w znajomości szkoleniowców w tych stronach , Amikat bądź ktoś z dziewczyn z Katowic na pewno jakieś rozeznanie powinien mieć [/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

[quote name='andzia69']nie - miała mleko, dostawała lek na laktację jak pojechała ...miała byc wysterylizowana w dt...no ale z tego co wiedziałam, jeszcze tego nie zrobiono:([/QUOTE]

czyli tak jak pisałam .....ani jedno nie miało [B]do WRZEŚNIA [/B]zrobionej sterylki /kastracji ....aż boję się myśleć co może być w tej chwili .
W jaki sposób i kto ?? bo mi sie wydaje ze teraz to już na 100% działka Agnieszki by po przyjeździe do POlski dopilnować kastracji i oby zdążyła ze sterylką Hery ;/ oby nie było za późno ;/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...