Jump to content
Dogomania

Amstaffka Hera ma już dom:):)


Justii2388

Recommended Posts

[quote name='fridaoo']obawiam się, ze będzie cieżko z transportem:placz: do Szczecinka z Kielc to jakieś 500 km:-(

chyba....ze Ab-agnieszka jadąc z Mają po drodze zostawi biedula w Szczecinku - wtedy transport do Gliwic byłby potrzebny...no i czy Aga dałaby radę...:cool3:[/quote]

ale aga jadąc po maję zawozi ambo!
niech ktoś napisze na wątku transportowym, może akurat coś się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 538
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ania z poznania']Troszkę :diabloti:....
Tak, w sobotę trzeba go dowieźć do Częstochowy, a już później będzie w psim Hiltonie. Dziewczyny, błagam:modla:, złapcie go, bo nie przeżyję jak coś mu się stanie! Jest już tak blisko![/quote]
ja nie jestem na 4 kółkach,sprawdzę połączenia z kielc-częstochowa(pkp)

no i sprawa ważka-musi mi się udać złapać go do soboty!
na dzień obecny łapanki do Dymin nie ma,ale niestety się kroi(powodem tylko przepełnienie schronu)...info ze źródeł

znikam:cool3:

Link to comment
Share on other sites

No proszę, to chłopak z Końskich występujący gościnie na wątku Tekili ma juz transport do DT, a sunia niestety nie ma jak dotrzeć do Katowic .

Nie moge nikogo znaleźć, kto by ją tam dowiózł najpóźniej w sobotę rano, bo wtedy wyjeżdża pani Ania, u której sunia jest.
Nie wiem, co wtedy będzie z suką, nie ma jej gdzie dac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Zaraz jutro założę, chciałam dzisiaj ale dogo nie działało....
Na razie mamy DUŻY PROBLEM- Kobix nie udało się chłopaczka znaleźć :-(:-(:-(!!!!!!!!!!!!![/quote]

wpisuję się dopiero teraz,bo niektórzy jeszcze nie mogą iść spać:mdleje:o 2 w nocy znalazło się coś "innego";)
chłopaka szukałam od rana,jest m-ce,transport a psa jak na złość nie...:mad:
na pewno jest bezdomny(ofiara wakacji?),ale może pochodzić z okolicznych wioch i wracać...
był widziany na boisku,wepchał się głodny do sklepu zoo,

zostawiałam wszędzie tel-musi wypłynąć,czekam tylko na cynk
na razie nie jest zgłoszony do wywózki,ale to tylko kwestia czasu:p

pies się znajdzie -żeby tylko znalazł się potem transport i hotelik zaczekał
:-(

Erka p-szam za offa
dobrze byłoby założyć osobny wątek koneckiemu astkowi...bo tak ludzie pogłupieją...

Link to comment
Share on other sites

A ja tak z innej beczki.
Sunia reaguje rewelacyjnie na imie hera i tak juz chyba zostanie. Majro zakochany po uszy w swojej kolezance spiewal jej wczoraj serenady do puki go nie pogonila. prawie cala droge przespala. Pierwsze co to poszla do wanny pozniej szybkie suszenie i do lozeczka. Teraz jak dzwonilam do nich to Daniel z Majro na spacerze a dziewczyny jeszcze w poscieli :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']A ja tak z innej beczki.
Sunia reaguje rewelacyjnie na imie hera i tak juz chyba zostanie. Majro zakochany po uszy w swojej kolezance spiewal jej wczoraj serenady do puki go nie pogonila. prawie cala droge przespala. Pierwsze co to poszla do wanny pozniej szybkie suszenie i do lozeczka. Teraz jak dzwonilam do nich to Daniel z Majro na spacerze a dziewczyny jeszcze w poscieli :loveu:[/quote]

[B][FONT=Arial]:evil_lol::evil_lol:to sie podzielili ...każde ma swojego pluszaka :loveu:[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ab-agnieszka']A ja tak z innej beczki.
Sunia reaguje rewelacyjnie na imie hera i tak juz chyba zostanie. Majro zakochany po uszy w swojej kolezance spiewal jej wczoraj serenady do puki go nie pogonila. prawie cala droge przespala. Pierwsze co to poszla do wanny pozniej szybkie suszenie i do lozeczka. Teraz jak dzwonilam do nich to Daniel z Majro na spacerze a dziewczyny jeszcze w poscieli :loveu:[/quote]

boskie wieści!:loveu::loveu::loveu: Aga - dzieki!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...