Jump to content
Dogomania

szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3


esperanza

Recommended Posts

  • Replies 593
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Założyłam dzisiaj wreszcie konto na alegratka.pl, więc zrobię za chwilkę również w tym serwisie ogłoszenia Fidze i Gryzi. Wyróżnię dziewczynom ogłoszenia jednak mogę pozwolić sobie tylko na 1 punkt, gdyby ktoś był chętny dorzucić od siebie sms'a to mogę podać szczegóły.

Link to comment
Share on other sites

Deska ma ogłoszenia w Necie.

Zrobiłam także dla kilku innych. Nie mogłam doczekać się na imiona nadałam własne. Dolly to jedna z suczek zabranych z obwodnicy. Są prawie identyczne więc zrobiłam jedno ogłoszenie dla imienia Dolly. Czworaczki : czarny chłopaczek to Dark, suczki kolejno to: Dasza, Doris, Doxa. Czekam na zdjęcia ósemki szczylków i ich mamy. Czy któregoś przeoczyłam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aganela']Dziewczyny,mogę zrobić "dzieciaczkom":loveu:;)bez wypasu niestety,allegro zbiorowe,jest potrzebne?
Tylko kontakcik,by pasował i może pomóc w drodze jak dojechać?[/QUOTE]

Myślę, że allegro by nie zaszkodziło :)

Kontakt:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Justyna - 607-077-350

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam dzisiaj maila od pani zainteresowanej adopcją Figi. Esperanza ma zapchaną skrzynkę i nie mogę przesłać PW ze szczegółami. Czy w związku z tym mam podesłać treść tej wiadomości komuś innemu czy czekamy na wyczyszczenie skrzynki? A może najlepiej poprosić panią o kontakt telefoniczny z Esperanzą ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lilmo']Otrzymałam dzisiaj maila od pani zainteresowanej adopcją Figi. Esperanza ma zapchaną skrzynkę i nie mogę przesłać PW ze szczegółami. Czy w związku z tym mam podesłać treść tej wiadomości komuś innemu czy czekamy na wyczyszczenie skrzynki? A może najlepiej poprosić panią o kontakt telefoniczny z Esperanzą ?[/QUOTE]

Tak, najlepiej żeby zadzwoniła do esperanzy bezpośrednio lub do Jayo. A moze podaj mi wszystko na pw ja się skontaktuje z panią lub z którąś z dziewczyn.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']Trzymam kciuki za adopcję Fridy :multi::multi::multi: Spytajcie się proszę pani skąd dowiedziała się o suczce. Dobrze wiedzieć na jakie ogłoszenia stawiać :D[/QUOTE]

Odpowiedź była ze strony oxl.pl :) Wiem, bo Pani napisała wiadomość używając formularza kontaktowego na tej stronie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...