Jump to content
Dogomania

Warszawa międzynarodówka 9-10 lipca


Kachna

Recommended Posts

[quote name='jo-jo']A pewnie że wiem :evil_lol:
Jojek ma jakiś tam numer i sama już nie pamiętam :evil_lol:
A Ciukoskiej to na wystawie odbiore tak jak i Fisii:razz:[/quote]

Jojo ty potworze :evil_lol:

jak wiesz to pisz nie daj sie prosic :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to zadzwoniłam dzisiaj do oddziału w wwie i poruszyłam cały zwiazek pytaniem co musi miec pies nie zgłoszony na wystawe a prezentowany na mp.. pierwsza pani powiedziała mi, ze nie wie i powiedziała żebym poczekała po czym odłożyła słuchawke.. druga pani powiedziała mi, ze pies musi być zgłoszony na wystawe.. powiedziałąm, ze w regulaminie jest inaczej.. zajrzała do regulaminu, który dotarł do nich dopiero dzisiaj i zaczeła sie interpretacja właściwego punktu... głównym ich problemem jest to, że każdy pies który ma być na wystawie powinien być ujęty w katalogu.. czy to w swojej rasie czy to w rubryce mp.. tyle tylko że na tej wystawie nie ma rubryki mp.. i zaczyna sie problem..
jak ustalą jak to interpretować mają do mnie oddzwonić..

swoją drogą nigdzie nie ma napisane do wiadomosci publicznej że pies musi miec książeczke zdrowia i świadectwo zdrowia.. takie rzeczy przychodzą tylko jesli pies jest zgłoszony...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gazuś']Agappe, jest pełno osób, które chodza na MP z psami nie zgłoszonymi i nie ujętymi w katalogu, więc musza Was wpóścić :lol:
A jak coś, to stały kit - potwierdzenie nie dosżło, odbiore w sektetariacie :lol:[/QUOTE]
najpierw jestem ciekawa co ta związkowa burza mózgów przyniesie i do czego dojdą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']A, nie wiedzialam. To nieladnie :shake:
Ale zaswiadczenia i tak wezme - nie mam wyboru.

Asiaczku, mam nadzieje Cie zlapac w sobote i przynajmniej sie przywitac ;) Na miejscu bede pewnie kolo 11, ok. 13 mam ocene, a potem wyruszam Cie poszukac :lol:[/quote]
SuperGsia - baski są wystawiane o 12.15, ale - niestety - nie znam nr ringu.:razz: Ale po ocenie będę grzecznie czekała na Ciebie. Do zobaczenia.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']SuperGsia - baski są wystawiane o 12.15, ale - niestety - nie znam nr ringu.:razz: Ale po ocenie będę grzecznie czekała na Ciebie. Do zobaczenia.
Pzdr.[/quote]

Asiaczku, bron Boze specjalnie na mnie nie czekaj przy ringu, bo nie wiadomo, czy nie bedzie opoznien, a nie ma sensu, zeby Ci sie psy "zagotowaly" (skwar ma byc okropny), chyba ze jestescie dobrze zabezpieczeni. Ja i tak sie bede starala Cie znalezc, zeby chociaz powiedziec "Czesc, to ja, a to moj paszkudnik maly" :evil_lol: Sprawdze w katalogu, jakie masz numerki i jakos Was namierze lub po prostu bede zaczepiac wszystkie baski - ja tam nie mam oporow :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hihihi...
Ja - dla łatwiejszego rozpoznania - będę miała metalową klatkę i/lub plastikowy kennelik na niej. Generalnie biorę 4 baski: 4 młode rudzielce, dorosły trikolor i dorosły Gusio-pręgusio.
Pzdr.[/quote]

Jak zobaczysz rudawa kobite lat 30 z malym czarnym jamnikiem pytajaca sie psa: "No i po co ciagniesz?" ew. mowiaca znudzonym tonem:"Okruszku...", to krzycz - bedzie to SuperGosia we wlasnej osobie. Bo to-to moje to tylko na ringu potrafi chodzic na ringowce, a poza nim jest psem straszne lubiacym integracje z innymi czworonogami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SuperGosia']Jak zobaczysz rudawa kobite lat 30 z malym czarnym jamnikiem pytajaca sie psa: "No i po co ciagniesz?" ew. mowiaca znudzonym tonem:"Okruszku...", to krzycz - bedzie to SuperGosia we wlasnej osobie. Bo to-to moje to tylko na ringu potrafi chodzic na ringowce, a poza nim jest psem straszne lubiacym integracje z innymi czworonogami :evil_lol:[/quote]
Super, SuperGosiu!
Będę na nasłuchu!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie - mam prośbę do wszystkich wybierających się na wystawę do Warszawy. Pod Krakowem likwidowana jest hodowla owczarków belgijskich - potrzebna jest pomoc w każdej postaci. Począwszy od pieniędzy przeznaczonych na szczepienia, odrobaczenie, sterylizację dorosłych zwierząt a kończąc na zabawkach, smyczach, obrożach itp. które może u Was leżą niepotrzebne. Właścicielka wyraziła zgodę na sterylizację - pomóżmy w likwidacji! Z 'niesieniem pomocy' najlepiej zgłaszać się do belgomaniaków, których będzie można spotkać przy ringu owczarków belgijskich.

Poza tym poszukiwane jeszcze są domki dla młodych gronków (3 wyciągnięte ze schroniska w Olkuszu już są w domkach, najmłodsze szczeniaki czekają na transport, młode pieski czekają na domki) - więcej informacji na temat likwidacji hodowli tutaj:
[URL="http://www.belgi.com.pl/viewtopic.php?t=1526"]http://www.belgi.com.pl/viewtopic.php?t=1526[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Będziemy tam już przed 10 w niedzielę (belgi ida jako pierwsze) do której - nie mam pojęcia.... Rozpoznać nas będzie można po kartonie na podarunki, ja będę z wózkiem dziecięcym (z zawrtością oczywiście ;-)) no i czarnym belgiem.
Z góry dziekujemy!!

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][COLOR=#ff0000]Zmiana sędziego: [/COLOR][SIZE=2][COLOR=#005633]zamiast sędziego p. Shamila Abrakimova w sobotę na ringu nr 1 sędziować będzie p. Jwdwiga Niciewicz, zaś w niedzielę na ringu nr 11 sędziować będzie p. Janusz Opara.[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=#005633]
[/CENTER]
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga.aksa']z góry przepraszam jeśli już wcześniej takie pytanie padło, ale przyznam szczerze, nie przeczytalam całego wątka.

jaka jest cena wejściówki na dwa dni bez psa?[/quote]

To chyba cięzko powiedziec ile kosztuje bilet. Rok temu na WAT kosztował 20 zł normalny i chyba 10 czy 12 ulgowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...