Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja nie mam ukrytych waśni do nikogo:cool3: :cool3:
czasami warto zastanowić się czy inni przypadkiem nie mają racji:razz:
ja tam nie wchodze na każdy temat w dziale zywienia.
nikogo nie uszcześliwiam na siłe ,podawaniem składu.
nie karmie na przykład Acaną to sie tam nie sprzeczam z tymi co karmią-próbując udowodnić swoje racje.
kiedys na dogo było inaczej-wchodziło się by pomóc,teraz po to by rozpisywać sie o swoim pupilku.
do Zamościa jest daleko i zamiast jechać i wydać pieniądze na PKP wole przesłać te pare groszy na psy.
Cathedral bedziesz w schronie ,jak możesz zrób zdjecie i wstaw napewno postaram sie jakos pomóc.
nikogo nie oceniam zle tylko,krew mnie zalewa jak widze co się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Mi o Purinie Dog Chow powiedziala pani,ktora ma dosc znana hodowle weimarow i powiedziala,ze to szajs jak marketowka i która dość dobrze zna się na karmach gdyż je sprzedaje ;). Bardziej jej zaufamniż niektórym tu. A ja karmie britem bo jest dla mnie tani i dobry. Ja nie mam rasowcow co musza sie lsnic jak niewiadomo co na wystawe.Dla mnie jest ważne,że smakuje i,że to co karmie nie jest za przeproszeniem głównem

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A propos - ktoś tu pisał, że wychodzi mu 140 zł za 15 kg przy niesprzyjającym wietrze - ja kupuję karmę w krakvecie, wydaje mi się, że mają tam dobre ceny, a powyżej 100 zł wysyłka jest gratis. (Brit z kurczakiem dla dorosłych 15 kg - 75 zł, a za 140 to można kupić hohohoh, nie będę pisać co bo wyjdzie że zachęcam/zniechęcam)
[/QUOTE]

Ja pisałam :evil_lol: i hcyba mnie nie zrozumialas. Miałam na mysli raczej to, ze nie dosc, ze karma jest prosto importera na PL, to jeszcze tak droga! Po prostu zdzierstwo - skoro w hurtowni mozna kupic za 57zł to to jest ponad 100% zysku ...

Link to comment
Share on other sites

Witam zwolennikow jak i przeciwmikow karmy Brit:)Ja takze karmilem swojego psa ta karma i rzeczywisacie bylem z niej zadowolony. Pies zjadl dwa 15 kg worki, wygladal rewelacyjnie, byl zdrowy. Dodatkowo moje zadowolenie wynikalo z tego, ze pies jadl te karme w miare dobrze, a znany jest z tego, ze jest strasznie wybredny. Po zjedzeniu 2-go worka udalem sie do sklepu zoologicznego, w ktorym zawsze zaopatrujemy sie w jedzenie dla psiaka. Jest to dobry sklep, polozony na terenie galerii handlowej. Ma dobra renome, szeroki wybor towarow etc. No i wlasnie, tak jak zwykle poprosilem pana sprzedawce o Brita 15 kg dla duzych ras i pan odpowiedzial: "Brita nie ma i nie bedzie. Zostal wycofany ze sprzedazy ze wzgledu na to, ze byl konserowany substancja, ktora zawiera pochodne fenolu, a ten jak wiadomo jest silnie rakotworczy!!!" Wyobrazcie sobie moje zdziwienie. Czy slyszeliscie cos na ten temat? Sprawdzilem, ze w wiekszosci sklepow internetowych karma ta jest wciaz dostepna wiec moze to jest tylko jakas plotka, ale z drugiej strony, nie mam powodow zeby nie wierzyc temu sprzedawcy z zoologicznego. Chcialbym sie dowiedziec co i jak, bo kupilem teraz swojemy psu karme Arion i jest strasznie kiepska, pies schudl na niej, siersc stracila polysk i pojawiaja sie klopoty z zoladkiem. Chcialbym wrocic do Brita, bo na karmy typu Royall itp niestety mnie nie stac, ale boje sie zamawiac te karme w sklepach internetowych ze wzgledu na te informacje od sprzedawcy. Jesli macie jakies wiesci na ten temat to prosze podzielcie sie nimi. Pozdrawiam ja i moj Pies:)

Link to comment
Share on other sites

Informacja na opakowaniu 'Uwaga! Rakotwórcze!' czy jaka? :lol: . No chyba, że chodzi o skład ;) .
Ja również nie widzialam Brita ostatnio w zoologicznym :shake: . Musze sprzedawcy spytać... ale dziwne troche, mam nadzieje że to tylko plotka :shake: .

Link to comment
Share on other sites

Tom
nie strasz:evil_lol: :evil_lol:
może sprzedawca tak powiedział bo chciał nakręcić cię na coś droższego:roll:
może to nie jest prawda??
cholercia może przydałoby się napisać do importera Brita.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio'] mi odpisali migusiem nt. próbek ....[/quote]

O! A do mnie się nie odezwali. Wyslalam do nich maila już z miesiąc temu z prośbą o konkretne próbki i ani odpowiedzi ani próbek nie widać. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mnie osobiście dystrybutor Brita irytuje. Zapytałam mailowo czy przyslą mi próbki karmy - chciałam wypróbować przed zakupem wora - pan mi odpisał, że oczywiście, żebym podała adres, itp. itd.....cisza, próbek nie dostałam.

Ze 2 tygodnie temu poprosiłam ich mailowo o przesłanie mi miarki do karmy, chciałam nawet zapłacić - pan odpisał ze akurat dostali miarki i oczywiscie mi wyslą i to za darmo....i znów cisza....dziś zapytałam co z moją miarką...zaczał się mgliście tłumaczyć że mu się pomyliło, że dopiero dojdą do nich miarki....nie rozumiem tego, to niech mi napisz, że nie ma takiej możliwości...po co zwodzić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ASICA']Zmierzyłam na seniorze-tam są takie małe kółeczka:cool3:
wychodzi mi 100-125 ml.[/quote]


yyy pogubiłam się.....czyli 100 gram karmy zmieści sie w polowie szklanki czy jak?
Chodzi mi własnie o to zeby mieć jakis odnośnik ile to jest te 100 gram...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...