Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moje psy jedza ta karme juz 2 mieisac:)) tez jestem bardzo zadowolona aczkowliek drazni mnie to, ze nie ma opakowan np 4 kg.. bo 8 km dla mojej malej suczki wystarczy na 4 miesiace jak nie dluzej a mala karmie senior& light... musi zrzucic troszke sadelka po zimie;p;p i nabrac kondycji;p;p ale nad tym tez pracujemy z osobna;p nawet jak przejde dla niej na adulta.. to i tak nie moze jesc z psem bo miedzy nia a ON jest ogromna roznica wiekowa i wielkosciowa.. ONa karmie etraz activity.. i tak chyba zostanie... a malej nie bede karmic ta karma bo sie wtedy spasie;p;p bo jednak starsza juz jest.. mogli by jednak sprzedawac karme w mniejszych opakowaniach.. narazie karme malej wykorzystujemy tez na spacerki;p;p wiec zejdzie syzbciej.. ale przy nastepnym zamowieniu bede musiala poszuukac kogos kto wezmie polowe karmy..

Link to comment
Share on other sites

Zamowilam kolejne 30kg karmy i postanowilam,ze czekolady beda caly czas na Large Breed bo ma wieksze kuleczki, od Adulta ktorego daje maluchom. A co stwierdzilam Adult jest bardziej tlusty od large breed

[quote name='tufi']Kara_TC - co to za bullik na spacerze?[/quote]
To jest Fiesto, znajomy bullek z spacerow. Bardzo fajny i cierpiliwy do moich psow:lol: . Właściciel szuka mu domu tymczasowego na 3miesiace bo wyjezdza do pracy na ten czas, i ma mi go dac na 3dni jesli nie bedzie klotni z moimi zwierzakami moze u mnie bedzie,a jesli bedzie sie nie zgadzal pojdzie niestety na ten czas do jakiegos hotelu.

Link to comment
Share on other sites

doszłam do końca, ale się naczytałam o tej karmie
fred był karmiony eukanubą, royalem i teraz kończy proformance i zastanawiam się nad zmianą ponieważ w chwili obecnej nasze finanse są kiepskie. czy brita można porównać do tych karm??
a i na allegro BRIT JUNIOR LARGE BREED 15 kg kosztuje 115zł, czy to przystępna cena czy może gdzieś jest tanie??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunia_51']doszłam do końca, ale się naczytałam o tej karmie
fred był karmiony eukanubą, royalem i teraz kończy proformance i zastanawiam się nad zmianą ponieważ w chwili obecnej nasze finanse są kiepskie. czy brita można porównać do tych karm??
a i na allegro BRIT JUNIOR LARGE BREED 15 kg kosztuje 115zł, czy to przystępna cena czy może gdzieś jest tanie??[/quote]
w Krakvecie Brit junior large breed 15kg jest po 104,90:cool3: Wiec jest roznica:cool3: u masz namiar na [url=www.krakvet.pl]ten sklep[/url] ja tutaj zamawiam wlasnie Brita bo maja najtaniej w sklepach www i zawsze daja jakiegos gratisa dla psa:cool3:

Link to comment
Share on other sites

U nas Brit Large Breed dziala od jakichs dwoch tygodni i poczatkowo powodowal okropne gazy :shake: teraz jakos to ustalo. Mam wrazenie ze ta karma nie jest zbyt strawna, kupy owszem nie sa wielkie ale moglyby byc lepsze i mniejsze ;)
Malej kupie Brita dla maluchow bo te kulki w LB sa przeogromne :crazyeye:

Koty rowniezsprobowalam przestawic z Acany na Brita ale bez sukcesu. Poczatkowo wcinaly chetnie, a teraz chodza naokolo tego i miaucza ze glodne :mad: Bedziemy musieli wrocic do acany.
Czy ktos testowal Brita na kotach? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Ma-ja[/B] wiem,że [B]Jureja[/B] (ta od rodezjanki) karmi od niedawana swoja kotke Britem;)
[B]Magia[/B] mi daja bo przypadkiem zrobili mi pomylki i teraz dokladaja:cool3: Ostatnio przyslali mi dwie pary szelek dla kociat za friko, bo kiedys przyslali dla doroslych zamiast dla kociat;)

Link to comment
Share on other sites

ja a pierwszym razem czekałam na paczkę 1,5 tygodnia :( i nie dostałam gratisa. Za drugim razem dostałam tylko psia karmę bo kociej nie było dostałam ja chyba tydzień później i tez nie dostałam gratisa :)

Brita testowałam na kocie, pierwszą paczkę zjadł ze smakiem na resztę się wypiął. Brita jedzą też moje frety i bardzo im smakuje już nie chcą jesć mięska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC']w Krakvecie Brit junior large breed 15kg jest po 104,90:cool3: Wiec jest roznica:cool3: u masz namiar na [URL="http://www.krakvet.pl"]ten sklep[/URL] ja tutaj zamawiam wlasnie Brita bo maja najtaniej w sklepach www i zawsze daja jakiegos gratisa dla psa:cool3:[/quote]

W pupilandii jest po ok 90zł. To chyba najtaniej

Link to comment
Share on other sites

Mój kot wcina Brita od paru dni dopiero ale wydaje mi się,że ta karma jest O.K-przede wszystkim jest dość wydajna,kicia zjada jej o wiele mniej niż np.Ariona.
p.s.możecie podać linki do sklepów,gdzie jest najtaniej.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, szpinak:sabber:
My jak bylismy zadowoleni tak jestesmy. Wydajnie, prosto, szybko i tanio:eviltong:
Aler chyba jak bedziemy za rok przechodzic na seniora, to pomyslimy nad arionem, bo tam sa dodatki na stawy, a w bricie seniorze nic nie ma:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja przymierzam sie do zakupu karmy Brit dla moich suk. wyjezdzamy na wies, wiec potrzebuje czegos co po prostu wsypie do miski.
Testowalam ją ostatnio w postaci nagrodek i byla ok, bardzo sukom smakowala wiec chyba kupie 8-kilowy woreczek:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anabelka']Ja przymierzam sie do zakupu karmy Brit dla moich suk. wyjezdzamy na wies, wiec potrzebuje czegos co po prostu wsypie do miski.
Testowalam ją ostatnio w postaci nagrodek i byla ok, bardzo sukom smakowala wiec chyba kupie 8-kilowy woreczek:razz:[/quote]
Jak mala nie ebdzie chciala jesc, to powiedz jej, ze wujek Zwirek to wcina:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Jak mala nie ebdzie chciala jesc, to powiedz jej, ze wujek Zwirek to wcina:loveu:[/quote]
Bedzie bedzie, ale jakby co to jej powiem, w koncu to jej guru:loveu: . Szkoda, ze w tym roku sie nie spotkali.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][FONT=Georgia]Kupiłam Brita dla suczki mojej mamy. Mama po 10 latach w końcu dała się przekonać do suchego jedzenia dla psa. Dziewczyna je karmę senior/light. Sierść zaczęła pięknie lśnić. Mam nadzieję, że sunia zrzuci zbędny tłuszczyk.
Narazie jestem z tego wyboru bardzo zadowolona. Psu służy i baaaardzo smakuje, a jakość w strosunku do ceny wychodzi rewelacyjnie. I do tego karma jest bardzo wydajna.
A mama ma spokój z gotowaniem i odgrzewaniem :)

[B]Agamtb [/B]miarkę możesz dostać od dystrybutora, wysyłając maila z prośbą na adres [email][email protected][/email]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

moj Cekin juz 3 worek Brita zaczal:))) jest super:))) pies slicznie wyglada i kupy sa fajne:)))) i jzu nie sa zielone jak na poczatku:))) mala sucz jeszcze meczy tez Brita.. ale ona miala 8 kg i jeszcze ma duuuzo. ale psy fajnie wygladaja po tej karmie:))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...