Jump to content
Dogomania

karma Brit


Olcia

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gucio']Mam pytanie - ile w hurtowni kosztuje worek 15kg Brita dla sczzeniaków dużych ras???

Chyba sobie zamowie próbki :cool3:[/quote]

Jakiś szczeniak sie szykuje?:cool3:
A w hhurtowniach nie wiem, ostatnio było podawane tutaj gdzies pare stron dalej ile kosztuje w sklepach www;) A to wychodzilo od 70-115 wiec pewnie wiecej niz 60zl w hurotowni nie powinna kosztowac:roll:

Link to comment
Share on other sites

Czytalam wlasnie na poczatku wątku ceny dla dorosłych - ok 56zł z tego co pamiętam. Ale wiesz, dla szczeniakow moze sie roznic.
Maila po próbki juz wysłałam 8) dla dorosłych i szczeniora ;-) Jak bedzie smakowac to kupie im i nie bede musiala ryżu przypalać codziennie tak jak to teraz robie :diabloti:

[size=1]KaRa_Tc juz jest, brzdąc 7tyg 8) tyle, ze na dgm to nie ma co sie chwalic bo przyjdzie olekg18 i zrobi awanture jak zwykle :roll: a niektorzy modzi go bronią ...
Ten z avatarka - to Gofer jest 8)[/size]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']Czytalam wlasnie na poczatku wątku ceny dla dorosłych - ok 56zł z tego co pamiętam. Ale wiesz, dla szczeniakow moze sie roznic.
Maila po próbki juz wysłałam 8) dla dorosłych i szczeniora ;-) Jak bedzie smakowac to kupie im i nie bede musiala ryżu przypalać codziennie tak jak to teraz robie :diabloti:

[SIZE=1]KaRa_Tc juz jest, brzdąc 7tyg 8) tyle, ze na dgm to nie ma co sie chwalic bo przyjdzie olekg18 i zrobi awanture jak zwykle :roll: a niektorzy modzi go bronią ...
Ten z avatarka - to Gofer jest 8)[/SIZE][/quote]
No,no:cool3: A skad?a jak?:lol:
A co do BRITA polecam dla psow ;) Ja się śmieje,że dla moich kundelkow to najlepsza karma;)

Link to comment
Share on other sites

Dobra, czekam na próbki. A mam jesczze pytanie - czy ci, co jezdzili do hurtowni w Wawie nadal tam jeżdżą? Bo jesli tak to jesli moim psom bedzie smakowac to ja z checia pieniadze podam i w stolicy odbiore, tylko trzeba sie domowic gdzie i kiedy.

[size=1][u]KaRa_Tc[/u] podam Ci linka na PW to sobie poczytasz :cool3:[/size]

Link to comment
Share on other sites

Karma activity jest bardziej kaloryczna od juniora.
na opakowaniu napisali że to karma od 1 roku.
na juniorze ze do 24 m.
nie wiem jakiego masz psa,jaki tryb zycia prowadzi.
wydaje mi się ze możesz spróbować,zobaczysz co z tego wyniknie.
moja suka po activity sporo przytyła ale to było zimą i miała mało ruchu.
drastycznie składy obu karm się nie rożnią wiec...

Link to comment
Share on other sites

Jak byłam na wystawie mialam kupic 15kg za 75zł + przysmaki(?). Niestety nie wziełam za duzo kasy :-( a strasznie załuje.
Co myslicie o Bricie dla ras małych? (jak bede miała tekiego pieska, moze sie zdecyduje ;))

Link to comment
Share on other sites

moj ONek raz mial Brita junior large breed a obecnie wcina juz 2 miisac activity.. ma ruchu troche:) jakis rowerek... dlugie spacery polaczone ze szkoleniem... tzn nic specjalnego.. i jak byl chudy tak jest a dostaje wieksza dawke tego jedzenia niz powinien:)))

Link to comment
Share on other sites

a ja bym chciała mieć taka przemiane materii jak twój ONek:evil_lol: :evil_lol:
tyje od samego patrzenia na jedzenie:evil_lol: :evil_lol:
moja suka przytyła,ale to bylo w zimie.
teraz w takie upały to psom jeśc się nie chce.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MoniŚ']Jak byłam na wystawie mialam kupic 15kg za 75zł + przysmaki(?). Niestety nie wziełam za duzo kasy :-( a strasznie załuje.
Co myslicie o Bricie dla ras małych? (jak bede miała tekiego pieska, moze sie zdecyduje ;))[/quote]

Mam Brita dla małych ras, moja mała suńka wcina kulki aż uszy się trzęsą, wielkość jest akuratna dla 7 kg psiaka.... Kupki są ok, generalnie jestem zadowolona:)....no i cena :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gucio']znalazlam dzis BRIT'a w moim zoologiku - ku wielkiemu zxdziwieniu bo to zadupie za przeproszeniem jest. Ale jaka cena! 4.60zł za [B]pół kilograma![/B] wzielam dwie torebki 0.5kg po 3.50 ale puriny dog chow ...[/quote]
Dog Chow ponoc porownywana jest do marketowek tylko,ze drozsza;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']Od marketówek jest lepsza, ale tylko trochę. Szału nie ma, ale jednak ma w sobie coś więcej niż Pedigree.
Na początku karmiłam nią mojego rudzielca i nie było źle - tzn. kupki w porządku, zero alergii, sierść ok.[/quote]
Gzies pisalo,ze wlasnie DOG CHOW i My Friend to takie typowe marketowki,ze nic specjalnego;). Dlatego jetem teraz na Bricie cenowo dobra i jakosciowo moim kundla starcza:lol:

Link to comment
Share on other sites

Popatrzmy z czego składa się karma Brit lub Purina Dog Chow... "produkty pochodzenia zwierzęcego" (pozostawiam pole do popisu dla wyobraźni) plus mąka (zboża). Wiem, że nie wszystkich stać na droższą karmę, ale jakbym miała niewiele kasy, to wolałabym już psu gotować.

Link to comment
Share on other sites

Cathedral
jak już cytujesz to zacytuj od początku :razz:
brit adult large:
składniki:mięso drobiowe i produkty pochodzenia drobiowego(min 35%)
wiesz jak bym miala jednego psa i to niedużego to pewnie bym gotowała:razz:
ale mam dwa psy :jeden olbrzymi młody
drugi średni straruszek
niestety nie moga jeśc tego samego:shake:
dla mnie Brit za ta cene jest ok.
obydwa psy jedza inny rodzaj Brita
ps.gotowałam w zeszłe lato,ile jedzenia mi się skwasiło ile powyrzucałam to tylko ja wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cathedral']Popatrzmy z czego składa się karma Brit lub Purina Dog Chow... "produkty pochodzenia zwierzęcego" (pozostawiam pole do popisu dla wyobraźni) plus mąka (zboża). Wiem, że nie wszystkich stać na droższą karmę, ale jakbym miała niewiele kasy, to wolałabym już psu gotować.[/quote]
Przy pieciu psach łatwo godowac by nie bylo;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...