Jump to content
Dogomania

Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy? [2]


dog_master

Recommended Posts

[quote name='badmasi'] Ostatnio wylądowała na niej amstaffka, na prośbę o odwołanie usłyszałam "ale ja nie wiem jak":roll:[/QUOTE]

Bardzo Cię przepraszam, ale mnie to strasznie rozbawiło, i z "Rejsem" mi się skojarzyło, taka parafraza: "paszczą koleżanko, paszczą odwołujemy psa":lol:

z moich doświadczeń wynika, ze jeszcze w dużych miastach ludzie na ogół wiedza jak się z psami zachować, natomiast na wsi lub miasteczkach, to napięta smycz, nakręcanie psa, pies nieogarnięty itd

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']gops, agresywne i problemowe mogą być tylko duże samce, pamiętaj ;)[/QUOTE]
Za mało cieciorki dziś zjadłaś? Chyba pisałam zupełnie coś odwrotnego na ten temat. Od mojego dużego i agrrresywnego psa NAWET ludzie nie uciekają w popłochu. Dlaczego mieli by to robić na widok milusiego staffika?

Focia żabolała, ale to nie powód, żeby pisać od rzeczy :grins:

Link to comment
Share on other sites

Nie musisz mi zazdrościć :) nie martw się następnym razem kup sobie ttb to może będą się was bali .
To na prawde brzmi jakbyś tego zazdrościła innym .
Kilka osób Ci potwierdziło że tak się zdarza w różnych miastach są różni ludzie , poporstu .
Dla mnie to bardzo głupia dyskusja .

Link to comment
Share on other sites

Gops ja sobie nie muszę niczego udowadniać "groźnym" psem, za to ty od lat żyjesz tylko tym, żeby się ciebie bali na dzielni. Ja nie uprawiam WP z jamnicami, nie golę ich jak Misię, żeby wyglądały bardziej bojowo, nie kupuje Jariemu 6 cm z kolcami i nie ma tryliarda kagańców ala Hanibal Lecter (dla jednych i drugich). Co najważniejsze, że pisze odcinkowych powieści na pograniczu fantasy & SF jakie to moje psy są groźne, kogo dziś zjadły i jak to ludzie przed nami spierdzielają.

Jak już sobie kupisz tego rottka (oby nie), to chyba będą posty w stylu, że właśnie wpierdzielił Pudziana na śniadanie, skoro z kundelka do łydki i staffika robisz postrachy dzielnicy. Sorry, można napisać to raz czy dwa, ale ludzie nie od dziś mają z ciebie bekę przez takie wyolbrzymianie sytuacji.

Link to comment
Share on other sites

Widać jak dokładnie czytałaś to co pisałam bo powiem Ci że mam alergie na kudły psie i Misia mnie uczulała ale widać tego nie chciałaś doczytać :)
Nie widzę związku w trenowaniu wp a tym co piszesz , tak samo jeśli o kagańce , musiała chodzić większość swojego życia w kagańcu (z tego co widzę Jari też w nim chodzi , chcesz żeby wyglądał groźnie? czy masz powód ? widzisz , ja tez miałam powód) a obroże to już w ogóle kwestia gustu .
Nie zamierzam się z tego tłumaczyć .
Misia była problemowym psem czy w to wierzysz czy nie , nie rusza mnie to .

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak Clay tez musi chodzić w 10 już kagańcu bo... zjada śmieci ;) A Misia była idealna do WP, mniej więcej jak Cortina. Jedna i druga może uprawiać ten sport, owszem zgadza się :evil_lol: Serio, rób ze swoimi psami co uważasz, ale te bajeczki są już nudne od dawna. I tylko psów szkoda, że pełnią rolę podbudowywania niskiego ego swojej pańci.

Link to comment
Share on other sites

Masz problem widzę z tym na co lubię wydawać moje pieniądze .
Owszem była idealna , cała masa dostępnych filmików z Misią w akcji , można sprawdzić jak bardzo cierpiała z tego powodu .
Twoje czepianie się o wszystko też już jest nudne, nie tylko moich postów . Wyluzuj znajdź sobie jakieś hobby .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Nie musisz mi zazdrościć :) nie martw się następnym razem kup sobie ttb to może będą się was bali .
To na prawde brzmi jakbyś tego zazdrościła innym .
Kilka osób Ci potwierdziło że tak się zdarza w różnych miastach są różni ludzie , poporstu .
Dla mnie to bardzo głupia dyskusja .[/QUOTE]
wszyscy chcą, żeby ludzie się ich bali :evil_lol: to już zakrawa na jakąś paranoję
[quote name='gops']Widać jak dokładnie czytałaś to co pisałam bo powiem Ci że mam alergie na kudły psie i Misia mnie uczulała ale widać tego nie chciałaś doczytać :) [/QUOTE]
"alergia na psie kudły" by ci nie ustąpiła od golenia, bo, wiem, że może cię to zdziwić, ale pies tą sierść ma ciągle na sobie. Chyba, że alergia na długą sierść, ale twoja, oczno-mózgowa ;)
[quote name='gops']Masz problem widzę z tym na co lubię wydawać moje pieniądze .
Owszem była idealna , cała masa dostępnych filmików z Misią w akcji , można sprawdzić jak bardzo cierpiała z tego powodu .
Twoje czepianie się o wszystko też już jest nudne, nie tylko moich postów . Wyluzuj znajdź sobie jakieś hobby .[/QUOTE]
no mogło jej się nawet podobać, ale co z tego, skoro to nie był pies odpowiednio do tego zbudowany, a ty z niej robiłaś TTB :grins: poza tym, niektóre pieski dla pileczki wszystko zrobią

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']

"alergia na psie kudły" by ci nie ustąpiła od golenia, bo, wiem, że może cię to zdziwić, ale pies tą sierść ma ciągle na sobie. Chyba, że alergia na długą sierść, ale twoja, oczno-mózgowa ;)

no mogło jej się nawet podobać, ale co z tego, skoro to nie był pies odpowiednio do tego zbudowany, a ty z niej robiłaś TTB :grins:[/QUOTE]
Wyobraź sobie że jak była łysa alergia ustępowała o czym wiele razy pisałam , tak samo uczula mnie jej brat .
Jak powinien być zbudowany pies do wp ? prosze wytłumacz mi to , podziel się swoją wielką wiedzą .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra'][URL]http://www.photoblog.pl/kaska0022/161963206/mrrr.html[/URL]

ihahahaha :grins:[/QUOTE]
O tak się kończą niespełnione inspiracje :evil_lol:

[QUOTE]Masz problem widzę z tym na co lubię wydawać moje pieniądze .
Owszem była idealna , cała masa dostępnych filmików z Misią w akcji , można sprawdzić jak bardzo cierpiała z tego powodu .
Twoje czepianie się o wszystko też już jest nudne, nie tylko moich postów . Wyluzuj znajdź sobie jakieś hobby . [/QUOTE]
O [B]twoich[/B] pieniądzach to też już była mowa. A inne hobby radzę znaleźć tobie, no chyba, że przekierujesz je na jakiś słuszny tor. JK Rowling na powieści fantastycznej o Harrym Potterze zarobiła miliony funtów... Może to jakieś wyjście dla ciebie? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']
O [B]twoich[/B] pieniądzach to też już była mowa. A inne hobby radzę znaleźć tobie, no chyba, że przekierujesz je na jakiś słuszny tor. JK Rowling na powieści fantastycznej o Harrym Potterze zarobiła miliony funtów... Może to jakieś wyjście dla ciebie? :razz:[/QUOTE]
Ok może ja tez zaczne się czepiać każdego postu.
Więc zaczne , na pewno zaatakowal was amstaf? nieee myślę że kłamiesz a Jari zachaczył sie pewnie o jakiś krzak .
Jari jest agresywny ? a może chcesz żeby taki był ? bo w kaganku i kolcach wygląda tak groźnie czym podbudowujesz swoje niskie ego .
Fajnie co nie? :) Mogę się czepiać każdego posta tak jak lubisz robić to Ty .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Wyobraź sobie że jak była łysa alergia ustępowała o czym wiele razy pisałam , tak samo uczula mnie jej brat .
Jak powinien być zbudowany pies do wp ? prosze wytłumacz mi to , podziel się swoją wielką wiedzą .[/QUOTE]
ależ ty już wiele pisałaś :grins:
przede wszystkim, musi być CHUDY

Link to comment
Share on other sites

a tak mogą skończyć pieski osób bez mózgu

[URL]http://metromsn.gazeta.pl/Wydarzenia/1,126477,15120203,Owczarek_nie_przezyl_spaceru__Dostal_trzy_ciosy_nozem.html[/URL]

stronniczość dziennikarską pomijam

przez ludzką głupotę , pies stracił życie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Ok może ja tez zaczne się czepiać każdego postu.
Więc zaczne , na pewno zaatakowal was amstaf? nieee myślę że kłamiesz a Jari zachaczył sie pewnie o jakiś krzak .
Jari jest agresywny ? a może chcesz żeby taki był ? bo w kaganku i kolcach wygląda tak groźnie czym podbudowujesz swoje niskie ego .
Fajnie co nie? :) Mogę się czepiać każdego posta tak jak lubisz robić to Ty .[/QUOTE]
Gops, nas raz zaatakował ast... Ciebie atakowały stada psów codziennie, a jak nie atakowały, to inne stada również uciekały przed wami w popłochu. No po prostu życie na krawędzi. Dostałaś już zapytanie o rolę w następnej części Niezniszczalnych? To tez jest jakieś wyjście :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Amber']Gops, nas raz zaatakował ast... Ciebie atakowały stada psów codziennie, a jak nie atakowały, to inne stada również uciekały przed wami w popłochu. No po prostu życie na krawędzi. Dostałaś już zapytanie o rolę w następnej części Niezniszczalnych? To tez jest jakieś wyjście :)[/QUOTE]
Lubisz sobie dopowiadać . I wyobraź sobie że tak zaatakowalo nas stado psów, ostatnio ponad rok temu i to stado mix labów z niedaleko będącej firmy i dzieki temu mój pies tak kocha czarne labki .
Od kiedy ja piszę codziennie w galeri czy tutaj ? od lat tego nie robię , może i prowadziłam galerie codiznnie ale 4 lata temu .
Jak Cię drażnią moje posty to je olej , jest takie coś jak ignoruj użytkownika możesz sobie kliknąć .

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, przed nami psy często uciekają, ludzie schodzą nam z drogi.
A jak stałam z 4psami pod szkołą to dopiero była jazda, bo ludzie skrajnie różnie reagowali. Zresztą jak szłam przez miasto z takim zestawem: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-_T6f2Sluz4w/UqSnMEMCYfI/AAAAAAAAYMw/G106jdemCI0/w640-h427-no/IMG_2059.png[/url] to też dziwnie reagowali :evil_lol:

No dobra, ja mam psiego olbrzyma i drugiego kundla, oba czarne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Naklejka']Hmmm, przed nami psy często uciekają, ludzie schodzą nam z drogi.
A jak stałam z 4psami pod szkołą to dopiero była jazda, bo ludzie skrajnie różnie reagowali. Zresztą jak szłam przez miasto z takim zestawem: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-_T6f2Sluz4w/UqSnMEMCYfI/AAAAAAAAYMw/G106jdemCI0/w640-h427-no/IMG_2059.png[/URL] to też dziwnie reagowali :evil_lol:

No dobra, ja mam psiego olbrzyma i drugiego kundla, oba czarne.[/QUOTE]
Uwielbiam Arniego! Chętnie bym Ci go ukradła ;p Mój psi ideał kundelka .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Lubisz sobie dopowiadać . I wyobraź sobie że tak zaatakowalo nas stado psów, ostatnio ponad rok temu i to stado mix labów z niedaleko będącej firmy i dzieki temu mój pies tak kocha czarne labki .
Od kiedy ja piszę codziennie w galeri czy tutaj ? od lat tego nie robię , może i prowadziłam galerie codiznnie ale 4 lata temu .
Jak Cię drażnią moje posty to je olej , jest takie coś jak ignoruj użytkownika możesz sobie kliknąć .[/QUOTE]
Ja sobie lubię dopowiadać? Bosz... :lol:

A to na pewno było stado labów, a nie Jari? Bo z reguły to on niszczy życie innym psom i sprawia, że mają problemy do końca życia... Zastanów się dobrze. Napisałabym - użyj wyobraźni, ale może lepiej nie... :shake:

Kliknij sobie może w ten link od pieska-kucyka i się nad tym zastanów, bo to ładnie uchwyciło sedno :grins:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...