Jump to content
Dogomania

Studentki poćwiartowały psa!


Aleksandrossa

Recommended Posts

Studentki poćwiartowały psa

Tak przyszłe lekarki weterynarii odrabiały "pracę domową"
Zobacz wstrząsające zdjęcia, jak dwie studentki w Rosji poćwiartowały psa

źródło:
[URL="http://www.efakt.pl/galerie/galeria.asp?Id=268"]Studentki poćwiartowały psa >> eFakt.pl[/URL]
W Rosji i na Ukrainie wrze. Tamtejsi miłośnicy zwierząt, a zwłaszcza psów, oburzeni są na Annę (18 l.) i Alisę (19 l.). Te dwie studentki weterynarii choć powinny okazywać ciepłe uczucia zwierzętom, zachowały się jak zimnokrwiste rzeźniczki.

Dziewczyny zauważyły na poboczu drogi leżącego psa. Był ciężko ranny. Prawdopodobnie potrącił go samochód. Zamiast udzielić psu pomocy, czy zabrać go do weterynarza, cierpliwie poczekały aż zdechnie.

Wtedy zabrały jego truchło do domu. I tam urządziły prawdziwą jatkę. Obdarły psa ze skóry, wypatroszyły i poćwiartowały. Wygłupiały się przy tym i fotografowały. A gdy zdjęcia trafiły na portale w Rosji i na Ukrainie, broniły się twierdząc, że tylko "odrabiały pracę domową".

[B]UWAGA! DRASTYCZNE ZDJĘCIA!![/B]
__________________________________________
Nie chciałabym nigdy trafić do takiego "weta" :( Powinni wywalić je z tych studiów...Różne epitety się cisną na usta jak się czyta takie coś :( Jedynie jak zwykle zwierzęta na tym cierpią :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie mam jakoś odwagi wejść w linka... opis mi wystarczył...
kobiety niby są bardziej wrażliwe???;/ słów mi brak... nawet nie wiem jak je nazwać:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: uczelnia powinna skreslić je z listy studentów!!!

Link to comment
Share on other sites

ja studjuję biologię i na zajęciach z fizjologii zwierząt trzeba było pokroić żabę. wypadała 1 na cała grupę czyli ok 15 osób.
prowadzonca zabiła ją na naszych oczach. wedle prawa nie można pokazywać tego studentom. zdekapitowaną żabę obcierały ze skóry moje koleżanki z grupy były całe podekscytowane i wręcz się o to biły. z 3 dziewczynami nie wytrzymałyśmy gdy kilka osób czytając instrukcję do ćwiczeń śmiało się z sposobu zabijania żaby. skrypt był z lat 80 jeśli nie starszy wiec nie było to nic humanitarnego...
może to "tylko" żaba ale mnie przerażała ekscytacja dziewczyn z grupy gdy widziały śmierć. wiem, że inna grupa na youtube zamieściła filmiki jak podłączali martwą żabę do prądu dla zabawy.
a i powadzący był na sali... i żeby było śmieszniej wszystko działo się na poznańskim UAM, który ma niby super renome;/

a co do wterynarii... we wrześni jest technikum weterynaryjne i czekając na pociąg do domu na peronie czekała też masa osob z wetu. pewnego dnia po stacji chodził pies i grupa chłopaków bardzo dokładnie opisała co by z nim zrobiła, jak by go zabili i obdarli ze skóry... niestety zajęcia uczą przedmiotowego traktowania zwierząt... wiele zależy od empati i wrażliwości studenta, ucznia wetu...

o niewybrednych żartach już pisać nie będę, bo już i tak jest dużo okropności na tym forum;(

Link to comment
Share on other sites

No ok, tylko czy mają uczucia ludzie którzy dają radę studiować kierunki na których robi sie "doświadczenia" na zwierzętach? Bo moim zdaniem ludzie mogący na to patrzec i to robić również nie maja uczuć.. nie ważne czy sie ekscytuja czy nie.. Miedzy innymi dlatego nie uczyłam sie w LO pod kątem weterynarii. Bo i tak bym na nią nie poszła. Chociaż gdyby nie aspekt odzwierzęcy było to moje marzenie.

Link to comment
Share on other sites

Mogly sobie i zatanczyc na jego grobie, ale szczytem bylo czekanie na skonanie zwierzecia. Juz lepiej mogly go dobic niz czekac az umrze w cierpieniu. To jest najokrutniejsze. Gdyby pokroily cialo psa, ktorego znalazly martwego, nie widzialabym w tym nic zlego, oprocz jakiejs zboczonej fantazji, ale to nie krzywdzi zwierzecia po smierci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gabryjella']A w jaki sposób taki przyszły weterynarz ma się nauczyć swego fachu ? Nie popadajmy w skrajności. Jak nie będą na "to" patrzeć ani "tego" robić to kto będzie zajmował się naszymi zwierzakami, leczył je, operował ? [/quote]
Oczywiście. Lekarze też muszą uczestniczyć w kilku sekcjach zwłok,by w przyszłości mieć pojęcie co i jak, no i nie paść na widok krwi przy żywym pacjencie. Nie jestem lekarzem, ale ucząc się na mojej uczelni anatomii też miałam w rękach LUDZKIE kości, bo dokładniejsze, niż plastiki.

[quote name='Gabryjella']Co innego jak komuś adrenalina skacze na samą myśl o pokrojeniu zwierzątka, czy tak jak w tym zdarzeniu - czekanie i patrzenie jak zwierze kona, aby potem się "pobawić" jego zwłokami.[/quote]
Oby to była prawda, że czekały... a nie zaczęły tą "zabawę"jeszcze za życia psiaka :roll:
Dla takich osób powinien być dożywotni wilczy bilet na kierunku weterynaria (i pokrewnych)
Nie miałam ochoty już wgłębiać się w lekturę artykułu (zdjęcia mnie odstraszyły), ale czy ktoś się orientuje na jakiej one są (były)uczelni? Może by napisać petycję o ich usunięcie?

Link to comment
Share on other sites

Ja też mam nadzieję, że wyrzucili je z uczelni - to zaprzeczenie etyki lekarskiej czekać aż pies umrze i nie pomóc. O bezczeszczeniu zwłok nie mówię... Toż sekcje na uczelni są pewnie jakimiś przepisami i wymogami obwarowane, a nie znajdujemy i kroimy co się napatoczy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Ja też mam nadzieję, że wyrzucili je z uczelni - to zaprzeczenie etyki lekarskiej czekać aż pies umrze i nie pomóc. O bezczeszczeniu zwłok nie mówię... Toż sekcje na uczelni są pewnie jakimiś przepisami i wymogami obwarowane, a nie znajdujemy i kroimy co się napatoczy...[/QUOTE]
Dokładnie. :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Uczyć się muszą i studenci weterynarii i medycyny i innych pokrewnych kierunków ale wstrząsające jest ich podejście do istoty cierpiącej a potem do zwłok:angryy:za brak etyki i empati powinny być usunięte z uczelni,tacy ludzie nie powinni być lekarzami w jakiejkolwiek specjalizacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...