Jump to content
Dogomania

Azyl u Majki. Pomoc pilnie potrzebna!


Luzia

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Luzia&Funia']Fajne tylko że p. Marii nie stać na takie akcesoria :( Wszystko co ma tego typu jest podarowane.[/quote]Myślałam, że może jakąś ściepę by zrobić, jeśli zacznie się walka o te zestawy... A jeśli walki nie będzie to tylko 2 zł ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']luzia i funia, nie wiem czy wiesz jak funkcjonuje allegro? z tego co zauwazylam to nie za bardzo. chyba 2zl pani maria znajdzie, bo kazdy z tych zestawow to koszt 1zl... ;)[/quote]

Wiem jak funkcjonuje allegro ale dla osoby która z własnej kieszeni utrzymuje 80 psów każda złotówka jest na miarę złota ( 2 złote to prawie paczka suchej karmy dla jednego psiaka)

Link to comment
Share on other sites

Irysku można kupić karmę np. u nas w delikatesach centrum jest karma za 1,69 zł - pewnie, że nie markowa, ale zawsze coś biedaki zjedzą /przynajmniej nie głodują/ np ja kupuję ją często i wysypuję kotom podblokowym - ja przy czterech zwierzakach w domu nie moge sobie pozwolić na droższą karmę dla bezdomniaków, a co dopiero przy 80-ciu:crazyeye::crazyeye: więc...

Link to comment
Share on other sites

no ja mam psa i 5 kotow :) ale jakos sobie dajemy rade.
powiem tak, ze taniej ta pania wyniesie jakby im gotowala.
znajdzcie watek przyborowka. tam pani wanda zajmuje sie 400 psami i im codziennie gotuje.
dostaje z pobliskich sklepow (z szamotul i innych miasteczek - tam gdzie byal, opisala sytuacje i poprosila o pomoc!!!) chleb, mieso, warzywa itd. co dostanie to gotuje. co drugi dzien ma mieso to dzieli, z kasza z chlebem, odpadami warzywnymi itd. psy sa najedzone, maja lsniaca siersc.
A KUPOWANIE GOTOWEJ KARMY TO STUDNIA BEZ DNA!!!

warto by jej podpowiedziec, zeby poprosila o pomoc w piekarniach, miesnych i innych taki, moze jakies bary, restauracje, o odpadki.
gotowanie nei dosc, ze zdrowsze, to tansze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']2zl to paczka jakiej karmy dla psiaka? suchej, mokrej ile kg?
chyba, ze mialas na mysli porcję...

juz jest walka o zestawy. moglas na pw wyslac komus ta oferte, albo sama licytowac w ukryciu ;) oj ty maciaszku ty.[/quote]


[B]Dzwoniłam do gościa prywatnie jutro ma się odezwać ile chce bez licytacji za to wszystko.
I tu prośba do dogomaniaków czy pomogą mi w kwesti finansowej jak już będę wiedziała jak to wygląda.[/B]

[quote name='Basia1968']Irysku można kupić karmę np. u nas w delikatesach centrum jest karma za 1,69 zł - pewnie, że nie markowa, ale zawsze coś biedaki zjedzą /przynajmniej nie głodują/ np ja kupuję ją często i wysypuję kotom podblokowym - ja przy czterech zwierzakach w domu nie moge sobie pozwolić na droższą karmę dla bezdomniaków, a co dopiero przy 80-ciu:crazyeye::crazyeye: więc...[/quote]

Dokładnie o to mi chodzi (dzięki Basiu), jeśli ktoś nie ma kasy bardziej mu zależy by nakarmić psa niż kupic mu smycz. Dla mnie to logiczne.

[quote name='irysek']no ja mam psa i 5 kotow :) ale jakos sobie dajemy rade.
powiem tak, ze taniej ta pania wyniesie jakby im gotowala.
znajdzcie watek przyborowka. tam pani wanda zajmuje sie 400 psami i im codziennie gotuje.
dostaje z pobliskich sklepow (z szamotul i innych miasteczek - tam gdzie byal, opisala sytuacje i poprosila o pomoc!!!) chleb, mieso, warzywa itd. co dostanie to gotuje. co drugi dzien ma mieso to dzieli, z kasza z chlebem, odpadami warzywnymi itd. psy sa najedzone, maja lsniaca siersc.
A KUPOWANIE GOTOWEJ KARMY TO STUDNIA BEZ DNA!!!

warto by jej podpowiedziec, zeby poprosila o pomoc w piekarniach, miesnych i innych taki, moze jakies bary, restauracje, o odpadki.
gotowanie nei dosc, ze zdrowsze, to tansze.[/quote]

A czy zdajesz sobie sprawę że aby Majka mogła im coś ugotować musi to przewieść prawie 5 km. rowerem? (podkreślam że mieszka w górach).nNa tyle ile mogła się dogadać ze sprzedawcami to próbowała za resztę musi płaci sama. Ale jej na to nie stać stąd ten wątek.

Link to comment
Share on other sites

ja uwazam, ze zamiast posylac pieniadze na jedzenie i inne rzeczy warto, zeby osoba, ktora jest w poblizu (moze i zakladala ten watek) podeszla do tej pani, porobila zdjecia psom, zalozyla osobny watek i zeby pomoc tej pani szukac domow. bo wplacac pieniadze mozna bez konca, a psow bedzie coraz wiecej. wazne, zeby jej tych psow ubywalo! i bylo mniej gebulek do wykarmienia, prowadzenia na smyczy, odpchlania itd.
chyba dobrze napisalam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']ja uwazam, ze zamiast posylac pieniadze na jedzenie i inne rzeczy warto, zeby osoba, ktora jest w poblizu (moze i zakladala ten watek) podeszla do tej pani, porobila zdjecia psom, zalozyla osobny watek i zeby pomoc tej pani szukac domow. bo wplacac pieniadze mozna bez konca, a psow bedzie coraz wiecej. wazne, zeby jej tych psow ubywalo! i bylo mniej gebulek do wykarmienia, prowadzenia na smyczy, odpchlania itd.
chyba dobrze napisalam?[/quote]

dlaczego zamiast?można i to i to, jeżeli ktoś jest w pobliżu i ma czas na pomoc tej pani.
niech każdy pomaga jak chce, może i umie,.

Link to comment
Share on other sites

1) Azyl u Majki jest 100 km od nas /założycielki wątku, mnie/ - więc podjechanie i robienie zdjęć często jest niemożliwe - brak transportu, więc nikt tam nie podejdzie za każdym razem
2) kobieta nie ma samochodu - więc...
3) to są Bieszczady - mam zaszczyt z tamtych okolic pochodzić i wiem jacy tam są ludzie - dogomaniaków tam niestety nie ma i długo podejrzewam nie będzie - INNY ŚWIAT /aczkolwiek najpiękniejszy zakątek:loveu: kraju/
4) nikt nie prosi o pieniądze - wątek założony po to, aby jesli ktos może wspomógł karmą, smyczami itp.
5) jeśli ktos ma chęć i ochotę i stać go na to, to może zasponsorowac sterylkę - ale podkreślam [U]jesli ktoś ma ochotę
[/U]6) a poza tym - jak napisała Poker - każdy pomaga jak chce i ile może,
7) Pani nie ma internetu - jednak przesyła zdjęcia komórką,
8) wątek założony tez między innymi po to, aby jej i psiakom pomóc, nagłośnić i rozkręcić adopcje - może będzie to wolniej szło ze względu na odległość /zdjęcia psiaków i informacje o nich/ ale jednak cos się ruszy

WIĘC KTO CHCE, CZUJE ŻE CHCE POMAGAC BEZ WZGLĘDU NA PRZECIWNOŚCI, WIDZI SENS I CEL NIESIENIA POMOCY [B]ZAPRASZAM:loveu::loveu:[/B]

Link to comment
Share on other sites

paulina super pomysl, a preznych dziewczyn z rzeszowa jest cala masa. ja nie mowie, zeby karma nie pomagac, ale jak najszybciej i najwiecej psiakow od niej wyadoptowac, wtedy bedzie potrzebny mniejszy naklad finansowy na zaspokojenie psich potrzeb. a i jej bedzie lzej, bo jest roznica 80 psow a 20.

osoba ktora tam byla mogla cyknac po kilka zdjec psiakom. np tej suni czarnej, jest przecudna. i juz teraz daloby sie ja w internet, do gazety rzeszowskiej itd. jest to warte rozpatrzenia.
trzeba dziewczyny zapraszac...

(a bieszczady sa cudne, bylam pare razy, takze zgadzam sie, co do ludzi nie mam pojecia, dla nas byli mili.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']1) Azyl u Majki jest 100 km od nas /założycielki wątku, mnie/ - więc podjechanie i robienie zdjęć często jest niemożliwe - brak transportu, więc nikt tam nie podejdzie za każdym razem
2) kobieta nie ma samochodu - więc...
3) to są Bieszczady - mam zaszczyt z tamtych okolic pochodzić i wiem jacy tam są ludzie - dogomaniaków tam niestety nie ma i długo podejrzewam nie będzie - INNY ŚWIAT /aczkolwiek najpiękniejszy zakątek:loveu: kraju/
4) nikt nie prosi o pieniądze - wątek założony po to, aby jesli ktos może wspomógł karmą, smyczami itp.
5) jeśli ktos ma chęć i ochotę i stać go na to, to może zasponsorowac sterylkę - ale podkreślam [U]jesli ktoś ma ochotę
[/U]6) a poza tym - jak napisała Poker - każdy pomaga jak chce i ile może,
7) Pani nie ma internetu - jednak przesyła zdjęcia komórką,
8) wątek założony tez między innymi po to, aby jej i psiakom pomóc, nagłośnić i rozkręcić adopcje - może będzie to wolniej szło ze względu na odległość /zdjęcia psiaków i informacje o nich/ ale jednak cos się ruszy

WIĘC KTO CHCE, CZUJE ŻE CHCE POMAGAC BEZ WZGLĘDU NA PRZECIWNOŚCI, WIDZI SENS I CEL NIESIENIA POMOCY [B]ZAPRASZAM:loveu::loveu:[/B][/quote]

Dzięki Basiu lepiej bym tego nie ujęła :)
Chciała bym tylko dodać że jak na tak słabo ogłaszane w internecie przytulisko p. Maria ma bardzo dużo adopcji. Najgorzej wygląda u niej sprawa adopcji suczek bo wiadomo że nikt nie chce brać suków bez sterylizacji :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ogłoszenia szczeniaków od Majki :

[URL="http://www.rsoz.superhost.pl/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&catid=2&adid=92&Itemid=31"]RSOZ Schronisko Kundelek - Ogłoszenia - Kategoria - PSY - Szukam domu[/URL]

[URL="http://www.rsoz.superhost.pl/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&catid=2&adid=93&Itemid=31"]RSOZ Schronisko Kundelek - Ogłoszenia - Kategoria - PSY - Brygada szuka domu![/URL]

[URL="http://www.rsoz.superhost.pl/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&catid=2&adid=92&Itemid=31"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

allegro malców :

[URL="http://www.allegro.pl/item724855656_szczeniaczki.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/724/85/56/724855656[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item724855656_szczeniaczki.html"][COLOR=#0d58ac]Szczeniaczki[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...