Jump to content
Dogomania

PIĘKNY BUGI - już na wieki (męczy :) DT :-)


leni356

Recommended Posts

Naprawdę nie sądziłam, że taką histerię będzie urządzał ... miny strzela, płacze, raz potulny, uszka tuli, łapkę daje, piszczy cichutko i nagle jeb ! rzuca się jak dziki do kuchni, atakuje stoły i lodówkę, poschiziło go na maxa ... muszę wytrzymać, tablety działają najlepiej w pustym układzie pokarmowym, może to przetrwam jakoś ... ?

Link to comment
Share on other sites

Rany co Ty z tą głodówką:crazyeye:
Dawniej rzeczywiście mówiono żeby dawać tabletki na głodnego, godzinę przed jedzeniem, wtedy podawałam rano, a po godzinie jedzonko. Ale już od dłuższego czasu podaję z posiłkiem, bo okazało się, że to wcale nie musi być na głodniaka:cool3:

No straszna mama:mad:specjalnie dzieci przegłodziła:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']No,dobra,głodówkę przeżyją,ale....co to jest to takie śliczne portretowe "coś",co wyżebrałaś???Bardzo interesujące...[/QUOTE]

Psiaki przeżyły :D

Portret wydębiłam od tego malarza: [URL]http://www.kijeapokalipsy.art.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=10&Itemid=11[/URL]

To nie ja jestem na nim, tylko jedna jego znajoma, niekoniecznie o ile wiem najszczęśliwsza z tego powodu, że dopadłam ten obraz ;) Ale miałam argumenty nie do pobicia: kurczaki do pieczenia (zapobiegliwie pojechałam z przyprawą do kurczaka pieczonego) oraz żarcie dla kotów i psów surowe i chrupki zapas :D No i trułam już długo o ten obraz, upierdliwa byłam jak nie wiem :D jak Bugi !

Link to comment
Share on other sites

Obejrzałam sobie tą stronkę wnikliwie...Interesujące to.
P.S. A nie uważasz, że wszystko co Bugi zniszczy , pogryzie itp. mogłabyś przekazywać temu twórcy do wykorzystania? Na pewno by coś wymyślił, a niszczycielstwo Bugiego nabrałoby innych wymiarów, takich artystycznych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Qrde, to ja jestem całkiem zacofana...
Nelkę odrobaczam regularnie, z powodu przewalających się przez mieszkanie schroniskowych burków, ale nigdy na głodniaka...

E-S, kiedy "otwierasz" działkę?:cool3:[/QUOTE]

He, he - wraz z ubiegłoroczną powodzią iodpłynęły ... rury doprowadzające wodę do odzielnego budynku, w którym mieliśmy prysznice, wielką łazienkę i 2 toalety, niestety zanim ktoś się kapnął, że rury wybrały wolność - włączył pompę ... która się spaliła. Doprowadziliśmy rury do domku mieszkalnego, jest zrobione WC i kuchnia, ale ... trzeba dobudować kawałek domku, żeby zainstalować prysznic ... no i kasa na to potrzebna, więc działkę otworzę weekendowo na razie tylko, jak się cieplej zrobi, a na dłuższy pobyt MUSI być prysznic, więc ciężko mi powiedzieć kiedy :( jak kasę jakimś cudem skombinujemy w rodzinie.

Link to comment
Share on other sites

To ja się chciałam przywitać na wątku Bugiego :) Przebrnęłam przez cały i już wiem,że to była prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia :) Może się kiedyś umówimy na wspólny spacerek po wąwozie? Zobaczysz przy okazji jak się miewa Kubuś, a może się psiaki dogadają ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Ale to nad Tanwią takie atrakcje? :)
A chciałam się na weekend z futrami wprosić ;)[/QUOTE]

Nad Tanwią, fajna rzeka, co roku inaczej wygląda, nowe wyspy, nowe plaże, nowe rozlewiska, nigdy nie jest tak samo.
A ja zapraszam !!! :D Tylko wiesz, szanse na prysznic najbliżej w Biłgoraju, 30 km u mojej przyjaciółki w bloku, jakbyś nagle zapragnęła się ukąpać.

Kiedy ? Szepnij mi tylko słówko !


[quote name='katarzynek']To ja się chciałam przywitać na wątku Bugiego :) Przebrnęłam przez cały i już wiem,że to była prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia :) Może się kiedyś umówimy na wspólny spacerek po wąwozie? Zobaczysz przy okazji jak się miewa Kubuś, a może się psiaki dogadają ;)[/QUOTE]

Witam Katarzynek :D Koniecznie musimy się umówić, a może na Roztocze nad Tanew się ze mną, Andzike i wszstkimi futrami wybierzesz ? Tylko wiesz już co z prysznicem .... :( Ty masz mój nr telefonu ? Bo ja swój telefon ekhm, zdemolowałam (jaki pan taki kram :D) i straciłam wszystkie numery nie zapisane na karcie sim, m.in. Twój ... i nie mam jak zadzwonić, żeby się na wąwóz umówić.

Link to comment
Share on other sites

Mam Twój numer ;) zadzwonię to się jakoś umówimy, muszę koniecznie poznać tego wariata Bugiego, ciekawe tylko czy Koleś nie będzie próbował go wypatroszyć hehe. A i dziękuję za zaproszenie do domku, jak się uda kiedyś to pewnie, bardzo chętnie :D
Pozdrawiam Bugiego i Zdrapkę oczywiście. Jakie zniszczenia dzisiaj, co?? :D

Link to comment
Share on other sites

Bez zniszczeń - dopadł tylko świeżych gałęzi z wierzby, które przy pomocy panów z administracji szarym świtem przytargaliśmy do mnie dla papug (całe konary też mam ! HA ! :D), z części zrobił drzazgi, więc trochę zasyfiony mam pokój ...

Słuchaj, w sobotę ma ponoć śnieg padać !!! Nie wiem, skończyć tego zapalenia oskrzeli nie mogę, jak będzie zła pogoda to nie wybiorę się do wąwozu bo się jeszcze gorzej załatwię a MUSZĘ być zdrowa na 6 kwietnia, bo jadę na szkolenie do Kołobrzegu, o tu: [URL]http://www.aquariusspa.pl/pl/spa-hotel-nad-morzem[/URL] i całą ofertę hotelu mamy zapłaconą przez naszą organizację zawodową :loveu:. Jaka wyszkolona wrócę !!! Łohoho :D :D :D Żeby mi tylko skóra nie zlazła w tych wszystkich basenach :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzika_Figa']Bardzo proszę, zajrzyjcie na wielkanocny bazarek (w podpisie). Florentynka zniosła cztery piękne jaja!

U mnie już spadł śnie. I faktycznie, MUSISZ być zdrowa... (żeby było, że czytam wątek i wcale nie spamuję)[/QUOTE]

Dzika Figa, odzyskałaś swój nick ? :D
Możesz już pisać na wszystkich wątkach ? :D
To witamy ! Gorąco !

Link to comment
Share on other sites

Wątek "domowego tymczasu" Arktyki jest "hitem" na dogo :(
Ile jeszcze będzie takich przypadków oddawania psa na ślepo za 300zł i dzika radość jak cioteczka napisze raz na tydzień co słychać u psa i raz na dwa tygodnie wklei zdjęcia ?:angryy:

Nana ma się lepiej, chociaż strasznie schudła podobno:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']Wątek "domowego tymczasu" Arktyki jest "hitem" na dogo :(
Ile jeszcze będzie takich przypadków oddawania psa na ślepo za 300zł i dzika radość jak cioteczka napisze raz na tydzień co słychać u psa i raz na dwa tygodnie wklei zdjęcia ?:angryy:

Nana ma się lepiej, chociaż strasznie schudła podobno:roll:[/QUOTE]

Niestety, wiele będzie.
Ja nawet nei chcę tego czytać, o odzywaniu się tam nie wspominając.
Babrałam się z Fartem u Morii, potem z Obornikami.
O Farcie dalej nic nie wiadomo. Podobno fundacja o niego walczy - ja nie wierzę.
A Moria nadal prowadzi hotelik, przekłada kastrację Kamienia z miesiąca na miesiąc, milczy, nie wkleja zdjęć, nikogo nie wpuszcza
a obecne na wątku osby zachwycają się, jak to psu u niej dobrze...
To się nie zmieni, bo jest niestety masa osób, które ślepo ufają takim ludizom i bronią własną piersią do końca.
A że często mają na dogo wyrobioną "markę" to innym łatwo przychodzi im uwierzyć.

Przepraszam Bugi, że na Twoim wątku.
Możesz to zjeśc, jak Ci się nie podoba.
Zjeść wszytskie te Arktyki, Aliny S, doktorów Gutów, Morie i innych.
I zostawić tylko oplute strzępy.

Link to comment
Share on other sites

U Bugiego na wątku jest wszystko :D
Bugi idzie jutro na wizytę PA.
Państwo pytają mnie, od czego zależy, czy zdadzą egzamin /strasznie zależy im na psiaku, co dobrze rokuje/ - odparłam, że od mojego probierza - czyli psa Bugi :D
Dlaczego - bo Bugi jest znakomitym probierzem, NIGDY się nie pomylił. I nie chodzi mi tu tylko o wizyty PA.
Zabieram go czasem do pracy - jego stosunek do klientów sprawdza się w 100 % potem kto jakim jest człowiekiem. A jak go wzięłam i wyszedł ze szpitala, to w pracy ze mną był codziennie, bo nie mógł na początku zostawać ze Zdrapką i tymczaską Lalą /miała cieczkę/ i pięknie mi przetestował wszystkich - czasem wyłazi to, co Bugi stwierdził na 1 rzut oka po roku ... ludzi, którzy u niego nie zdali egzaminu - w mojej firmie już nie ma, jeden tylko został, ale na razie musi niestety :cool3: już niedługo :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jostel5']Aaaa....więc Bugi ma zasadniczą zaletę!:) Skoro tak,to niech sobie niszczy do woli,w końcu pogryzione rzeczy to tylko rzeczy,a osobisty psycholog i doradca personalny u boku-BEZCENNE! :)[/QUOTE]

Tak, muszę go znowu zabierać do roboty :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...