Jump to content
Dogomania

PIĘKNY BUGI - już na wieki (męczy :) DT :-)


leni356

Recommended Posts

[quote name='evel']Nie no, stawiałam na jakieś pamiętniki jak przetrwać z Bugotworem, czy cuś :evil_lol:[/QUOTE]

Jak już będę na rencie albo emeryturze albo mnie nerwowo w tej robocie wykończą i ją rzucę, dzięki czemu będę miała czas pisać co innego niż różne "pracowe" prace to może się porwę :D
Chociaż większą sztuką przetrwania jest przetrwać jeden dzień w mojej pracy.
Właśnie otóż się dowiedziałam, że kolega po fachu napisał na mnie skargę, z tego powodu, że jestem chora, owszem, tak, uprzedziłam go, telefonicznie, że jestem chora, ale termin był wyznaczony jeszcze w grudniu i spadł przez moją chorobą, a skoro wiedziałam od grudnia kiedy jest termin, że teraz, to ... konkluzja jest taka, że nie wolno mi było zachorować, a mimo to zachorowałam ! I należy mnie za to surowo ukarać.
Mam napisać wyjaśnienia do jednostki nadrzędnej.
Jakieś rady ? :cool3:
Zastanawiam się nad wnioskiem o samoukaranie - 10 klapsów w gołe poślady :evil_lol: Ale nie od pana mecenasa - od jego aplikanta :loveu: świeża krew taka młoda poprawia krążenie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Zgroza, ale nie jesteś odosobnionym przypadkiem, jeśli Cię to pociesza. Osobiście byłam świadkiem sytuacji, kiedy do pewnej księgowej miano pretensje że umarła nie w porę, wyrażone słowami "też se wybrała moment żeby umierać, jak trzeba złożyć te papiery!"
Może powinnaś napisać odpowiedź na tą skargę, wyjaśniając, że Twoją chorobę spowodowały wyższe instancje ( niebieskie, rzecz jasna) i to do owych instancji należy się zwracać z pretensjami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Florentynka']Zgroza, ale nie jesteś odosobnionym przypadkiem, jeśli Cię to pociesza. [B]Osobiście byłam świadkiem sytuacji, kiedy do pewnej księgowej miano pretensje że umarła nie w porę, wyrażone słowami "też se wybrała moment żeby umierać, jak trzeba złożyć te papiery!"[/B]
Może powinnaś napisać odpowiedź na tą skargę, wyjaśniając, że Twoją chorobę spowodowały wyższe instancje ( niebieskie, rzecz jasna) i to do owych instancji należy się zwracać z pretensjami?[/QUOTE]

Sory, ale teraz ja umarłam :D :D :D
Wiem, że to straszne, ale śmieszne, nie mogę, sory ... :D

Link to comment
Share on other sites

On nie ma jakiegoś zeza rozbieżnego ? Weźcie się przypatrzcie, czy to normalne co on z tymi oczami wyczynia ....

[URL=http://img713.imageshack.us/i/4059b.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/6598/4059b.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Dopiero wlazłam poczytać...umarłam:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Ja też :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ludzie są jednak the best. Nawet mój mąż się pokładał ze śmiechu i mówi: Marta czym są na napady na waszą placówkę ( pracuję w banku i były 2) w porównaniu z tymi tel.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado'] Marta czym są na napady na waszą placówkę ( pracuję w banku i były 2) [/QUOTE]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:


W sumie to taki Bugiś do rozpakowywania paczek jest super, ja zawsze "mięchem" rzucam jak muszę te wszystkie przesyłki z tych folii i taśm porozklejać, a u Ciebie myk myk i po kłopocie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']


W sumie to taki Bugiś do rozpakowywania paczek jest super, ja zawsze "mięchem" rzucam jak muszę te wszystkie przesyłki z tych folii i taśm porozklejać, a u Ciebie myk myk i po kłopocie :)[/QUOTE]

Tak, świetnie sobie radzi i nie niszczy zawartości paczki - interesuje go folia bąbelkowa, po rozpakowaniu pakunku tylko nią się już zajmuje.
Ale Kado, 2 napady ???? jezuchryste. Ja też kilka razy musiałam wzywać policję do firmy. Ale to na prośbę jostel5 pewnie będzie trzeba opisać nie skrótowo, tylko w literackiej formie :D kiedyś w przyszłości ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak kochana...swego czasu grasował u nas i napadał na placówki finansowe ni mniej ni więcej, ale sam....strażnik miejski:crazyeye: uzależniony od hazardu:shake:
Ale u nas to nie on....U nas do tej pory nie odnaleziono tych dziadów.

Szkoda Ewa, że tak daleko mieszkasz, bo wybrałybyśmy się z naszymi gałganami razem na spacer i pogadały:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']Tak, tak kochana...swego czasu grasował u nas i napadał na placówki finansowe ni mniej ni więcej, ale sam....strażnik miejski:crazyeye: uzależniony od hazardu:shake:
Ale u nas to nie on....U nas do tej pory nie odnaleziono tych dziadów.

Szkoda Ewa, że tak daleko mieszkasz, bo wybrałybyśmy się z naszymi gałganami razem na spacer i pogadały:)[/QUOTE]

No, ale biorąc pod uwagę charakter naszych gałganów to albo spacer z nimi - albo gadanie, jedno i drugie skutecznie by uniemożliwiły, zakład ? :D

Link to comment
Share on other sites

O rzeczy oczywiste się nie zakładam...no chyba, że o piwko:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Najszczęśliwsza jest moja mama, która właśnie dzisiaj się dowiedziała, że będzie miała malutkiego:cool3: na parę dni u siebie...Z resztą nie tylko jego, bo Młodą też....Właśnie kupiliśmy mieszkanie i czeka nas przeprowadzka:roll:

Link to comment
Share on other sites

Mowa..pewnie, że dawaj:) Będziemy chodzić wszyscy na spacerki na wały, bo mieszkamy nad Odrą. Kado wraca zawsze taki wylochany, że wodę pije na leżąco:)

Ja też się strasznie cieszę z tego mieszkania, ale perspektywa spłaty przez 20 lat mnie powala:roll:

Link to comment
Share on other sites

Aaaa, w tym sensie ... ale ile zapachu wiosny naniósł do domu ! Dobrze, że mam katar to nie czuję :D
I weź, żre surowe, nie ? Tzn dzisiaj rąbnął mi jeszcze zapiekankę z serem z talerza, no ale pomińmy ten szczegół, żre surowe - i kurna dalej mu polowania we łbie tylko ... i tak to robi błyskawicznie, że cholera nie masz szans ocalić zycia myszy czy kretowi, bo zanim zauważysz, że on coś złapał jak kobra, to to coś już ma odgryzione i zjedzone połowę ciała ... :(

Link to comment
Share on other sites

No to dobry z niego psiak:cool3:nie męczy zwierzątka tylko szybko zjada:diabloti::evil_lol:

Kiedyś w zoo widziałam jak wąż polował na kurę:crazyeye:normalnie pół godziny:placz:

Ubawiłam się czytając wszystko, dawno się tak nie śmiałam:evil_lol:
Bugi jest CUDNY:loveu:Zdrapka oczywiśćie też:loveu:
Ale psoty:cool3: Bugiego są nie do podrobienia:evil_lol:

Jak on się do papużek dostał:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

On łapie pióra z ogona, jak je bałwany wystawią przez pręty bo się zapomną i łażą na nogach śpiewając wniebogłosy. Próbowałam zrobić zdjęcie, ale łapie mi ostrość na pręty woliery i oprócz nich niczego nie widać.

Jeszcze wczorajsza paczka po rozpakowaniu:

[URL=http://img21.imageshack.us/i/dsc4076l.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2587/dsc4076l.jpg[/IMG][/URL]

Bugi kończący zadanie etatowego rozpakowacza:

[URL=http://img855.imageshack.us/i/dsc4089.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/7804/dsc4089.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...