Jump to content
Dogomania

PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)


Recommended Posts

[quote name='rotek_']Dariette. to wspaniałe jak myślisz
oby na świcie było więcej takich osób jak ty
:loveu:

gdyby co dziesiąty polak wziął do domu psa ze schroniska wiecie ile nieszczęśc znalazlo swoje domy
a tak kupują po hodofflach i cieszą się że uratowali psu życie od złych warunków:shake:[/quote]
[FONT=Georgia]
bo ja po prostu mam taką manię zbierania psów z ulic, bo niestety w moim mieście nie ma schroniska, a to wstyd, bo drugie miasto pod względem wielkości w świętokrzyskim. :shake:
a takie pupile najbardziej się odwdzięczają i mają temperament, a to w nich [B]kocham[/B], no. :loveu:[/FONT]

[FONT=Georgia]witam też wszystkich nowych, choć sama jestem nowa, ale zdążyłam już uzależnić się od Dogo. < 3[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam nowych i obecnych;).na forum jestem juz jakiś czas ale chciałam powiedzieć że też niedawno straciłam psiaka (16.05.) I bardzo cierpiałam... psinka była ze mną 16lat czyli prawie całe moje życie. Ale nowy psiak czyli Shira wyciagneła mnie z depresji. Bardzo wsparłamnie po utracie Nuki i mysle że nowy psiak pomoże też po utracie Upsa:)

Link to comment
Share on other sites

Heh, ja też się przywitam^^ Jestem Patrycja, ze Szczecina :p Jestem wolontariuszką TOz. Moim ukochanym towarzyszem jest 15-sto miesięczna bestia zwana Lokim :cool3: Bestia jest mieszanką wybuchową- robi stójkę, ma dobry węch, zagania jak owczarek, pilnuje jak pies stróżujący :D A to wszystko w niespełna 17 kg ciele :cool3:

Link to comment
Share on other sites

To ja też się przedstawię. ;) Mam na imię Sandra. Mieszkam w Radomiu. Mam 14 lat. Posiadam 2 psy, wlaściwie suczki Sonię i Chanel(jest już ich galeria ;) ), 2 myszki Gin'a i Tonic'a(z rodowodu Gower i Garth) oraz 2 myszoskoczki Tomkę i Black'era. Dokarmiam błąkającą się sunię, która śpi przy drzwiach mojego domu oraz kota. Jestem miłośniczką aktywnego wypoczynku. :) Uwielbiam sport i muzykę. Dużo czytam, bo lubię. Jestem wolontariuszką w schronisku. Ogólnie mówiąc kocham zwierzęta :) Witam wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam, wszystkich dogomaniaków.
Chciałam przedstawić swoją panienkę.
4 tygodniowa Estia :loveu:
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/3056/kolae2.th.jpg[/IMG]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]pośpieszyłam się trochę ze „swoja” :roll:, bo sunka jest jeszcze przy mamie :lol:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman]Od jakiegoś czasu jestem gościem na dogomaniiiii. Podziwiam zdjęcia, czytam rady a już niebawem będę mogła przedstawić Wam galerie Esti :loveu: [/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nazywam się Marta i jestem z Białegostoku, z mężem postanowiliśmy wziąść szczeniaczka, ale nie jakiegoś rasowego tylko kundelka,dla nas liczyło się żeby mieć pieska - przyjaciela, to było najważniejsze.
Nasza suczka ma ok 2 miesięcy i jest u nas jest już prawie miesiąc (niestety za wcześnie była odebrana matce). Wabi się Nutka:) Jak na razie naszym największym problemem jest nauczyć jej siusiania w określonym miejscu, bo jeszcze nas czeka ok miesięczna kwarantanna, bo dopiero w następnym tygodniu będzie miała I szczepienie.
A, no i jeszcze mamy żółwia wodno - lądowego żółtobrzuchego :) Jest z nami już prawie 2 lata. Nie ma imienia, nie chciał na żadne reagować ;)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie Kochani.
Czytam od dawna, podziwiam i chcę pomóc w miarę swoich możliwości
Mam na imię Marta. Jestem mamą świeżo upieczonej gimnazjalistki i starszaka.

Zwierzaki wszelkie kocham od dziecka. Opiekowałam się gołębiami, wróblami, motylami, sarnami, jeżami, bocianami, a nawet tygryskami w warszawskim zoo... i długo bym musiała jeszcze wymieniać. To jest miłość na całe życie:smile:

Na chwilę obecną w domciu jest znajdka Jami i królica Elza.

Nasza historia jest typowym przykładem, że to nie człowiek wybiera sobie psa, ale pies - człowieka.

7 lat temu pracowałam w biurze pod Warszawą. Gospodarz biura miał na podwórku 2/2 m klatkę z budą pośrodku. Na dachu budy jamniczka długowłosa, dookoła budy błoto, odchody, a pod budą w dziurze do połowy zalanej błotem mała mordka...
To było szczenię wypędzone przez matkę z budy. Sunia z brzuszkiem jak balonik i chudziutka tak, że serce się kroiło :-(
Tego wieczoru w domu nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Następnego dnia wzięłam wolne i zabrałam suńkę do domu. To była ostatnia chwila, tak była zarobaczona. Teraz nie wyobrażam sobie jak by było bez niej:smile:

A to link do naszej mini galerii:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f80/jami-145808/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj Makoba w naszych dogomaniackich szeregach. Cieszę się bardzo, że przybywa jeszcze jedna osoba zakręcona na punkcie zwierząt i z doświadczeniem. Pomoc tu jest bardzo potrzebna, bo potrzebujących jej jest wielu.
Zapraszam na wątki piesków będących pod moją opieką

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/mieszkalam-pod-krzakiem-na-wegrowskim-rynku-mala-szurka-138012/index26.html#post12962224[/url]

[url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/spanielka-z-obory-po-sterylce-szukamy-odpowiedzialnego-domu-131787-new/]Spanielka z obory po sterylce. Szukamy odpowiedzialnego domu. - Strona 73 - Dogomania Forum[/url]

[url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/piekna-oryginalna-kudlatka-pilnie-szuka-b-odpowiedzialnego-domku-siedlce-112932-new/]Piękna,oryginalna kudłatka pilnie szuka b.odpowiedzialnego domku/Siedlce - Strona 49 - Dogomania Forum[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...