Jump to content
Dogomania

PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)


Recommended Posts

[quote name='McDzik']Psiara taka prawdziwa? Interesujesz się kynologia czy to psiarstwo kończy się na opiekowaniem sie kundlem? Jaką rase bierzecie? Będziecie z nim jeździc na wystawy?[/quote]
przepraszam bardzo, ale Twoim zdaniem kryje się pod pojęciem "psiara prawdziwa" a "nieprawdziwa" ? o.O
[quote name='Cambel&Megi']Sugerujesz, że ktoś, kto opiekuje się Kundlami, czyimś, swoim, lub schroniskowymi, nie jest prawdziwym psiarzem?....[/quote]
też tak to odebrałam:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Sugerujesz, że ktoś, kto opiekuje się Kundlami, czyimś, swoim, lub schroniskowymi, nie jest prawdziwym psiarzem?....[/quote]

Zgadzam sie z wami .! Pies rasowy czy Kundelek to cos innego? Obaj psy . To sa swoi rowiesnicy tylko ze ten ma jakas rase i jest popularny a kundelek nie . Ale wlasnie kundelki maja to ze kundelek nigdy nie jest taki sam (zdaza sie ze sa) . A np. Owczarkow niemieckich sa setki. A kundelek jest jedyny w swoim rodzaju :loveu: . I bardzo Kochany szczegolnie kundelki sie przywiazuja do czlowieka :lol: . Kto sie ze mna zgadza .?

A to galeria mojego pieska i kroliczka : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=107053[/URL]

Zapraszam :p .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Interesujesz się kynologia czy to psiarstwo kończy się na opiekowaniem sie [B]kundlem[/B]? Jaką rase bierzecie? Będziecie z nim jeździc na wystawy?[/quote]

z tym kundlem to miała byc jakas dygresja xP ze kundel to cos gorszego?!
kundel jako pies?

witam wszystkich nowych włascicieli [B]kundelków[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']ofc nie, ale niektórzy mówią, że są psiarzami i takich osób co chwila poznaje mase, a okazuje się, ze o kynologii nie mają pojęcia...[/quote]
Jest tu wiele osób, które zajmują się schroniskowymi nieszczęściami, często ratują im życie, znajdują nowe domy, gdzie psy są szczęśliwe już do końca -
i nie obrażając ich - nie siedzą w ZK, nie mają o tym pojęcia.
Ich też nie nazwiesz psiarzami..?

Link to comment
Share on other sites

no dla mnie tez nie.. ale coz kazdy ma swoje zdanie... ja np. w ZK tez sie zbytnio nie orientuje bo nigdy psa z rodowodem nie mialam i jakos nie "wchodzilam" w to wszystko ;) ale psy kocham ponad zycie, jestem wolontariuszka w schronisku, cale moje zycie jest zwiazane z psami i uwazam siebie za wieeeeeelką psiarę :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szachrajka14']przepraszam was zbyt dużo czasu nie mam więc jka ktoś mi odpowie na moje pytanie to będę bardzo zadowolona.
na niektórych wądkach są banerki i ja chciałabym się dowiedzieć jak je pobrać, może mi ktoś pomóc????[/quote]
poprostu skopiuj i wklej do podpisu;) ale widzę że już Ci się udało..?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...