Jump to content
Dogomania

Asza bardzo pilnie potrzebuje tymczasu lub ds


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest kasia mierzejewska

W mojej siostrzenicy, 9 letniej dziewczynce, Asza jest zakochana. Ma nastawienie pozytywne, chociaż, ponieważ to pies po przejściach, potrzebuje trochę więcej czasu na poznanie i oswojenie się z nowymi osobami. Jednak jak już się zapozna, to git. Na podwórku u mnie jest chłopczyk, tak ok. 7, 8 letni, który bardzo lubi Aszę i kiedy tylko ją widzi podchodzi do niej i ją głaszcze - Asza zawsze to akceptuje.
Trzeba jednak pamiętać, że Asza to duży pies, ok 40 kg i może niechcący przewrócić dziecko, zrobić krzywdę.

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Podnoszę sunię ostatecznie na noc. Nie wiem już, co mam robić. Mimo ogłoszeń, znów cisza i NIKT nawet nie zadzwoni. Ostatni telefon miałam ponad tydzień temu, a pierwsze słowa, które usłyszałam w słuchawce, to pytanie, czy Asza oby na pewno jest owczarkiem niemieckim. Może poza totalnymi oszołomami zadzwoni w końcu ktoś konkretny?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"kasia mierzejewska"']Ostatni telefon miałam ponad tydzień temu, a pierwsze słowa, które usłyszałam w słuchawce, to pytanie, czy Asza oby na pewno jest owczarkiem niemieckim.[/QUOTE]
O matko :grin: Nie, Asza to pewnie Dalmatynczyk :grin:
Zycze powaznych ofert.
Aszunio, trzymam kciuki za normalny kochajacy domek :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

[quote name='Caragh']O matko :grin: Nie, Asza to pewnie Dalmatynczyk :grin:
Zycze powaznych ofert.
Aszunio, trzymam kciuki za normalny kochajacy domek :loveu::loveu::loveu:[/quote]


:razz::roll:;):cool3::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Podnoszę, bo sunia cały czas czeka. Ja już nie wiem, co robić. Mam bardzo napiętą sytuację w domu i Asza musi, jak najszybciej, najpóźniej do końca września, znaleźć dom.

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

beka, dzięki, ja też tak robię już od dwóch miesięcy, ale cisza, jak cholera. Jedynie dzwonią oszołomy typu:
oszołom: proszę pani, czy to pies krótkowłosy?
ja: tak. (tu następuje mój dokładny opis suni charakteru i tego, jak się u mnie znalazła)
oszołom: ale to jest pies krótkowłosy?
ja: Tak, krótkowłosy (kontynuuję swoją opwoieść o Aszy)
oszołom: ale ona na pewno krótką sierść ma?
ja: tak... i ręce mi opadaja.

Taki był ostatni telefon, jaki miałam. Nic, tylko się upić z rozpaczy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia mierzejewska']beka, dzięki, ja też tak robię już od dwóch miesięcy, ale cisza, jak cholera. Jedynie dzwonią oszołomy typu:
oszołom: proszę pani, czy to pies krótkowłosy?
ja: tak. (tu następuje mój dokładny opis suni charakteru i tego, jak się u mnie znalazła)
oszołom: ale to jest pies krótkowłosy?
ja: Tak, krótkowłosy (kontynuuję swoją opwoieść o Aszy)
oszołom: ale ona na pewno krótką sierść ma?
ja: tak... i ręce mi opadaja.

Taki był ostatni telefon, jaki miałam. Nic, tylko się upić z rozpaczy:)[/QUOTE]
Ja tez strasznie ubolewam, ze taki piekny psiak nie ma szczescia :shake:

Ale 'oszołom' poprostu powalajacy... Nie zainteresowany samym psem tylko krotka sierscia...:angryy::angryy:
Taki i tak by Aszuni nie dostal:p ona zasluguje na kochajacy JĄ, a nie jej krotka siersc domek :p:loveu: i wierze, ze sie taki znajdzie :)

Aszunia, mizianko dla Ciebie :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...