Jump to content
Dogomania

Asza bardzo pilnie potrzebuje tymczasu lub ds


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest kasia mierzejewska

Kurcze, co się dzieje? Dlaczego nikt, zupełnie nikt, nawet nie zadzwoni? Wiem, że teraz są wakacje i ciężko o domki, ale niktóre psy znajdują, a tu nikt nawet nie zapyta. Myslałam, że tak ładny pies, jak Asza, szybko znajdzie fajny dom, ale się pomyliłam. Gdzie ją jeszcze ogłosić? Ma allegro, alegratkę (premiowaną), gumtree, cafe animal, adopcje,org, lecznica w Wwie?
Dobrze byłoby, gdyby Asza znalazła dom do końca sierpnia. Ja we wrześniu bronię się, a potem będę szukać pracy i wtedy ciężko będzie mi się nią opiekować z braku czasu.
Domku, gdzie jesteś???????????????????????????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia mierzejewska']Kurcze, co się dzieje? Dlaczego nikt, zupełnie nikt, nawet nie zadzwoni? Wiem, że teraz są wakacje i ciężko o domki, ale niktóre psy znajdują, a tu nikt nawet nie zapyta. Myslałam, że tak ładny pies, jak Asza, szybko znajdzie fajny dom, ale się pomyliłam. Gdzie ją jeszcze ogłosić? Ma allegro, alegratkę (premiowaną), gumtree, cafe animal, adopcje,org, lecznica w Wwie?
Dobrze byłoby, gdyby Asza znalazła dom do końca sierpnia. Ja we wrześniu bronię się, a potem będę szukać pracy i wtedy ciężko będzie mi się nią opiekować z braku czasu.
Domku, gdzie jesteś???????????????????????????[/quote]

nie wiem czy to Cie pocieszy ale mam podobna sunie na DT i tez zero zainteresowania,cos mi sie wydaje ze ludzie ktorzy moga im zaoferowac domki nie maja dostepu do internetu albo najzwyczajniej nie szukaja psa w ten sposob,najlepiej popytac znajomych ktorzy mieszkaja gdzies na wsi czy nie znaja kogos(rozsądnego oczywiscie),ja tak rozpytywalam i znalazlam bardzo milą pania(znajoma znajomej)super ludzie,dom z ogrodkiem ale niestety ona sie jeszcze zastanawia bo narazie kiepsko z pieniedzmi a w domu male dziecko i brak czasu ,zobaczymy.pozdrowienia dla suni

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam ogłoszenia do druku w wordzie o suczce mogę je porozwieszać w lecznicach na Terenie Warszawy,potrzebuje tylko jakieś dobre zdjęcie psa bo obecnie wykorzystałam te z banera i telefon kontaktowy do obecnego opiekuna,jesli nie dotrzemy przez internet,dotrzemy tradycyjnie!

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Katie05, ja pytałam i pytam cały czas, gdy spotykam kogoś nowego, nie szukam tylko przez internet, ale nic, jak dotąd. Oby twojej tymczasce się udało:) asza nie ma szczęścia, widocznie coś "specjalnego" się dla niej kroi:)

chromosomku, dzięki wielkie za pomoc. Rozwieszenie zdjęć w lecznicach na pewno pomoże. Możesz wykorzystać któreś ze zdjęć ze strony 2 tego wątku, jest tam parę. Jeśli nie, to wyslę na pw. Daj znać.

A asza zrobiła się naprawdę domowym przytulakiem. Na początku nie byłam pewna, co się z niej wykluje, traktowałam ją z rezerwą, jednak po miesiącu spędzonym u mnie widzę, że to psinka, która potrzebuje dużo miłości, czułości, głasków, przytulasków. Moją siostrzenicę, która ma 9 lat, traktuje, jak członka rodziny. Aza po prostu potrzebuje trochę czasu, żeby poznać człowieka.
Także domki, ustawiać się w kolejce.

Link to comment
Share on other sites

Od 13 do 19 jeździłam po warszawie rozwieszając -w sumie najwięcej czasu zajęło mi dojście do klinik,ogłoszenia,na Żoliborzu już chyba wszystkie kliniki obleciałam,jutro Bielany pojutrze centrum,mam nadzieje ze wszystko się ułoży i piesek znajdzie dom :)
nie sadziłam ze tyle się namęczę z tym wszystkim ;/ ale warto :) cel jest ważny oczywiscie zamieściłam numer 782... bo taki znalazłam

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Chromosomekx - nie wiem, jak CI dziękować. Jesteś niesamowita :))) Jak mogę Ci się odwdzięczyć?

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Chromosomekx, jesteś WIELKA:) Dziękuję.

Naprawdę dobrze by było, gdyby Asza jak najszybciej znalazła dom. Ja powoli wysiadam, jeśli chodzi o opiekę nad nią. Zajmuję się nią sama i nie wyrabiam ze spacerami - Asza często chce wychodzić, od prawie tygodnia oprócz spacerów dziennych domaga się wyjść nocnych. Na pewno jest to spowodowane przez cieczkę, ale ogólnie jest to pies o dużych wymaganiach spacerowych. Jeszcze wczoraj jeden z psów, kóre uganiaja się za Aszą (ten spray jakoś nie pomógł) ugryzł mnie w nogę w szale, kiedy gryzł się z innym o względy suni. Rany są sporawe, trochę krwawią. Nie umrę, ale, jak na razie, moja sprawność jest trochę ograniczona, bo noga trochę boli.
Nie mam czasu na naukę, dla moich kotów, mój tż zaczyna się burzyć, bo Asza mocno krwawi (już 3 tydzień!) i już nie nadążam ze sprzątaniem. Jednym słowem atmosfera jest nie najlepsza. Jesli coś się nie znajdzie wkrótce, to będę musiała szukać dla ASzy innego tymczasu. Pomocy!!!

Link to comment
Share on other sites

Kasia jeśli to już trzeci tydzień to niedługo bedzie po cieczce.
Wytrzymaj jeszcze trochę. Ja mam ostanio trochę prywatnych zawirowań życiowych, ale 16 wrcam po urlopie i bedę ją promowac na prawo i lewo.
jeśli bedzie trzeba bedę szukać tymczasu, tylko błagam nie wydawaj jej pochopnie.

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

beka, nie wydam Aszy byle komu, nie martw się:) Jesli nikt właściwy się nie odezwie w najbliższym czasie, będę szukać innego tymczasu dla suni. Może nawet już zacznę. U mnie w domu robi się pomału "gorąco." Mam dość naburmuszonego i wciąż oskarżającego Aszę o wszelkie zło tż. Myslałam, że to krócej trochę potrwa, chociaż mogłam się domyslić, że w wakacje będzie trudniej. No nic, zostawić samej Aszy w parku już dłużej nie mogłam i musiałam ją wziąć. Zresztą wiecie, jak to jest.
beka, dzięki za pomoc. powodzenia w zawirowaniach:)

Link to comment
Share on other sites

Dobra informacje są następujące-pani z lecznicy przy Wolumenie widziała ogłoszenia a także ode mnie kilka ich wzięła, powiedziała ze tez pokseruje i porozwiesza i popyta,pytala mnie o rozne informacje o psie :) wiesz bo dzwonilam do ciebie dzis :) i jesli okaze sie ze piesek bardzo jest dla ciebie ciezarem wezme ja do siebie na dom tymczasowy,w tej klinice pani zobowiazala sie ja wysterylizowac za darmo :) dostalaby tez czipa :)

tylko ze ja nie mam jak ja do siebie przywiesc :( musialybysmy cos wykombinowac a cieczka sie nie przejmuj bo jak minie to wszystko sie uspokoi ,dzis znowu dzien na rozklejaniu ogloszen :) zostalam obszczekana przez wszystkie psy w klinikach w ktorych byłam ^^ hehe trzymamy kciuki za Asze

Link to comment
Share on other sites

jutro przyjeżdża do mnie Aga na 2 tyg później dam ci znać co do DT dla Aszy u mnie,jak już pisałam sterylke ma już załatwioną :) jesli w Warszawie znajdzie sie DT wczesniej to prosze o kontakt w sprawie sterylizacji suczki.i oczywiscie trzymamy dalej kciuki za psine! ja to nie wiem ludzie teraz to wola te male poduszkowce od owczarków :( kiedys wszyscy mieli owczarki teraz wola labradory i yorki ;(

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Ok, dzięki CHromosomekx za wszystko. Nadal szukam dt/ds dla psinki i to w trybie pilnym.
Jesli chodzi o poduszkowce, to rozumiem, że cieszą się popularnościa, bo są małe i poręczne. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...