Jump to content
Dogomania

Asza bardzo pilnie potrzebuje tymczasu lub ds


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Juz sama nie wiem co robić w takiej sytuacji! szkoda ze nie może zostać u ciebie kasiu! a nie myślałaś o tym? :) może partner się z tym pogodzi i znajdzie pozytywne aspekty posiadania psa :) no ale jesli nie mozesz to trzeba dalej szukac jej domku! ale ja juz nie mam pomyslow jak! no chyba ze rozwiesze ogloszenia doslownie wszedzie! moze to pomysl jest kurcze! wezme taki mega wielki zszywacz do drewna i polece po całosci! :>

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

mój tż lubi bardzo zwierzęta i nie ma nic przeciwko Aszy jako takiej. Dla niego 4 zwierzaki w domu, to po prostu za dużo. Ciężko nam finansowo, bo pracuje tylko on. No i nie wiem naprawdę, jak będzie od października, bo wtedy mam nadzieję iść do pracy w Wwie i będzie ogromny problem z zajmowaniem się psem w ciągu dnia, bo tż pracuje ok 10-12 godzin.

Link to comment
Share on other sites

Guest kasia mierzejewska

Nemi, wolałabym, żeby Asza poszła do domu, gdzie będzie miała silną węź z domownikami. Ona bardzo potrzebuje czułości. Obawiam się, że pies pilnujący (miałam niestety nieprzyjemność widzieć, w jakich warunkach takie firmowe psy pilnujące żyją), nie ma na to szans.

Szukamy dalej. Już 3 miesiąc mija:(((

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...