Jump to content
Dogomania

"Fundusz kasztanka" - ratujemy życie karego źrebaka Łobuza


Dorothy

Recommended Posts

czasem po prostu za duzo na moja jedna biedna glowe.
:-(
nie chce pisac bo po co narzekac, czekam az mi przejdzie.
bylam u handlarza, niewysoka gniada klaczka moze ma z 8 lat, tuczona na mieso gruba, spokojna tylko glowy dotykac nie daje, boi sie, byla matka ale przestala sie zazrebiac...:-( to juz niepotrzebna a pod siodlem nie chodzila, to na co komu taka jalowa góra mięsa...
cena rzezna 2500. :-( :-(
patrzylam jej w oczy calowalam w chrapy. Nie umiem nie miec dola. :-(
brak mi na weta a co tu mowic o jej wykupieniu w tej chwili.
Dól, i tyle.:-(


Wlasnie staram sie o dzierzawe osrodka (stajni z zapleczem) na potrzeby fundacji i na potrzeby zarabiania jakichs pieniedzy, trzymajcie kciuki potrzeba duzo dobrej energii.

Byl u mnie dzis znajomy proponowal ze za Łobuza da mi dwie gniade starsze klacze po sporcie. :-D



ktos ma tanszy dostep do obrozy KILTIX?? bardzo potrzeba dla psiakow , kleszczy zatrzesienie....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Dorothy']

ktos ma tanszy dostep do obrozy KILTIX?? bardzo potrzeba dla psiakow , kleszczy zatrzesienie....[/QUOTE]

a dr Seidla? - [URL="http://animalia.pl/produkt,5829,167,Z_laboratorium_dr_Seidla_Sabunol_obroża_.html"]obroża[/URL]
U Miśka stosujemy fiprex, więc doświadczenia z zadnymi obróżkami nie mamy

Link to comment
Share on other sites

kilitx na allegro ok 50 zl z dostawa za duzego psa. 30 za mniejsze. U weta nie kupuje bo za drogo, ok 60 zl. Kiltix dziala 6 miesiecy i rzeczywiscie jest sprawdzony i skuteczny. Dr Seidl pozostawil w zeszlym roku na karku Berta na bialej siersci fatalna żółtobrazowa plame, a niecaly miesiac pozniej wyciagalam kleszcze, wiec to dziala krotko, chyba sie nie oplaca.

MALGOSIA DZIEKUJE ZA LEKI DLA MORGANKI!
nic nie mam z allegro dzis monitowalam w tej sprawie, zapomnialam sobie o tym.

Tak, musze odwiedzac handlarza, nie wyobrazam sobie nie zajrzec tam przejezdzajac, ale caly czas byly tam konie do kuligow, ktorymi handlowal, albo konie do pracy w lesie, teraz kuligow koniec zaczyna skupowac co innego, ta klacz kupil okazyjnie i nikt jej wziac nie chce, pojedzie do rzezni do Wodzislawia albo do Rawicza za tydzien, zalamana jestem, ona jest piekna, okrągla gniada sliczna dziewczynka :-(

Link to comment
Share on other sites

a ja tutaj napiszę, ze na watku Morgany zbieramy dobrowolne deklaracje na badanie suni u kardiologa we wrociławiu
każdy pieniązek mile widziany

szacujemy (mamy nadzieję, ze z górką) że potrzeba ok 200-300 zł (w tym dojazd)
brakuje nam jeszcze tylko 8 osób które zadeklarują 30 zł ;)
czyli brakuje nam 240 zł żeby było tip top
ale tak naprawde jak nazbieramy cokolwiek będziemy się cieszyć
nei mówiąc o Dorothy i Morganie :)

ktoś chętny się dołożyć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']a gdzie ten watek?:)
ja poprosze konto na pw;-)[/QUOTE]


watek morgany jest tutaj:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/61511-Kiedy-po-deszczu-wychodzi-słońce-czyli-historia-Morgany"]Morgana[/URL]

kurcze z numerem konta bym się wstrzymała
bo może już na Fundację trzeba wpłacac?
poczekajmy na Dorothy (chyba wyjechała na dwa dni)
poki co dopisze Cię do deklaracji
tak miło się robi jak się dopisuje kolejne osoby
30 zł? mniej ? więcej?

Link to comment
Share on other sites

dziekuje Wam dziekuje dziekuje :multi::multi::multi:
fundacyjny numer konta w moim podpisie w zoltym banerku!!

dzis piekne slonce wzielam do kąpieli Dolara, baaardzo mu sie to nie podobało, kopal krecil sie jak zle piwo denerwowal i w ogole byl niezadowolony. Siersc ma w okropnym stanie wyglada jak ogryzek, plamy wylysienia placki... jak w jednym miejscu zalecze w innym wychodzi nastepne i tak w kolko... uporczywe paskudztwo.

Jutro przyjezdzaja dzieci z przedszkola z Bielska-Bialej do konikow,na wycieczke, popatrzec, poglaskac, chca tez zeby je na chwilke powsadzac na konie i oprowadzic, poza tym w planach jest ognisko kielbaski i zabawy rozmaite animowane mam nadzieje przez panie z przedszkola bo ja troche nie mam pomyslow :-)
dzieci ma byc cala sfora, 24 sztuki, mam nadzieje ze nie rozniosa stajni i pastwiska.
:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']dziekuje Wam dziekuje dziekuje :multi::multi::multi:
fundacyjny numer konta w moim podpisie w zoltym banerku!!

dzis piekne slonce wzielam do kąpieli Dolara, baaardzo mu sie to nie podobało, kopal krecil sie jak zle piwo denerwowal i w ogole byl niezadowolony. Siersc ma w okropnym stanie wyglada jak ogryzek, plamy wylysienia placki... jak w jednym miejscu zalecze w innym wychodzi nastepne i tak w kolko... uporczywe paskudztwo.

Jutro przyjezdzaja dzieci z przedszkola z Bielska-Bialej do konikow,na wycieczke, popatrzec, poglaskac, chca tez zeby je na chwilke powsadzac na konie i oprowadzic, poza tym w planach jest ognisko kielbaski i zabawy rozmaite animowane mam nadzieje przez panie z przedszkola bo ja troche nie mam pomyslow :-)
dzieci ma byc cala sfora, 24 sztuki, mam nadzieje ze nie rozniosa stajni i pastwiska.
:-)[/QUOTE]

super wieści
rozumiem, ze to w ramach działania fundacji?

bardzo dobrym i tanim pomysłam na zajęcie dzieci są kalambury - tytuły bajek rysowane na bloku przyklejonym chociażby do ściany lub/i pokazywane
przerabialiśmy to kilka razy z Młodym i Żabą i byli zachwyceni tylko oni kilka lat starsi.
Ale najpierw o bajki zostali delikatnei podpytania apotem śmiechu było co niemiara przy samej juz zabawie :)

Link to comment
Share on other sites

jutro Michaś idzie na czyszczenię zębów
ryzyko że nam sie nie wybudzi czy coś pojdzie nie tak: "takie jak w przypadku każdego innego zdrowego psa"
czyli nie powinno być źle :)

oby mu tylko zębiska nie wypadły ;)
bo w jego wieku to już wszystko jest możliwe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']akurat
sciemniacie cos, kolezanko, mlody chlopak z niego, na zdjeciach powierzchownosc jak mlody bóg, wyniki ma jak nastolatek w gimnazjum a wy tu o wypadajacych zebach... i to w urodziny.... zgroza :ekmm::ekmm::ekmm:[/QUOTE]

łoj, bo ja myslalam, ze to taka nowa moda, korekcja uszu na komunię
to my idac z uchem czasu - czyszczenie zebów na 10 urodziny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']korekcja uszu na komunie????:-o:-o:-o[/QUOTE]

a to Jula taka ładna bez "prezentu"? :evil_lol:

[URL="http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80279,2675011.html"]prezent na komunię ;)[/URL]

btw Michałowi usunieto cztery zębole
teraz leży rozjechany i popiskuje
widać ze go pychol boli
dostał dodatkowo pyralginę (już w domu - po konsultacji tel z wet)
jutro po południu jedziemy do pani Kasi na kroplówke
przy okazji wezme recepty dla Morgany
dzisiaj pani Kasi nie było, a skoro mamy się widzieć jutro, to dzisiaj juz nie robiłam zamieszania w klinice

Link to comment
Share on other sites

hihi, no Jula na prezent dostala rower jednak...
ale moze jestesmy staroswieccy...

operacja uszu na komunie
swiat idiocieje naprawde :shake:

po wyrwaniu zebow zawsze boli, biedny pies :-(

doszly leki :calus: :calus: :calus:
cudowna Malgosia!!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...