Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

[quote name='Marinka']Monika już Ci mówiłam, że sny nic nie znaczą...wiara w sny i horoskopy to dzieciniada :P
Super, że Twój mąż wrócił cały i zdrowy :) Cieszę się naprawdę :)
Świętować jednak przyjdzie jeszcze czas....rób bazarek :)[/QUOTE]

no i Monia albo spała, albo świętowała powrót Marcina.... bo bazarku nie widać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Hehehe nie pije szampana :D .....:D[/QUOTE]


noooooooooo.... to ja już nie pytam, co pilaś w takim razie i jak świętowałaś ;) ;) ;)
może jednak zastosowałaś się do mojej rady i wyspałaś się po prostu :)

obie wypoczęte ;) - bierzemy się do pracy.... znaczy - ja do pracy, Ty - za bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']noooooooooo.... to ja już nie pytam, co pilaś w takim razie i jak świętowałaś ;) ;) ;)
może jednak zastosowałaś się do mojej rady i wyspałaś się po prostu :)

obie wypoczęte ;) - bierzemy się do pracy.... znaczy - ja do pracy, Ty - za bazarek :)[/QUOTE]

Haha wypoczęta nie jestem bo sasiad ma szczeniaka który od 6 rano piszczy i uzala się nad sobą...I spać się juz nie da.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Z deklaracji wynika, że do hoteliku brakuje nam 300 złotych :(
No i przede wszystkim musimy pamiętać o pieniążkach na szkolenie...mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu odbędzie się pierwsza lekcja....potem kolejne...[/QUOTE]


Marinko jak masz chwilkę proszę podeślij watek ludzikom z prośba o deklaracje .. Teraz musze wyjsc z domu .

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz przypominam aktualne saldo Kseni


[quote name='Marinka'][URL="http://www.dogomania.pl/members/101861-Marinka"] [IMG]http://www.dogomania.pl/image.php?u=101861&dateline=1307800129[/IMG] [/URL] DołączyłMar 2009Mieszka wLublinPostów6,724
[B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/icons/icon1.png[/IMG] [/B][INDENT] No to żeby było łatwiej z rozliczeniem skopiuję do tego posta rozliczeniowe posty mari23 :smile:

[U][B]Wydatki:

[/B][/U]dotychczas opłacone koszty za hotelowanie: ( z konta Stowarzyszenia Help Animals)
120,- za lipiec ( 8 dni) zapłacone
465,- za sierpień - zapłacone
450,- za wrzesień - zapłacone
[B]razem za hotel 1.035,-zł[/B]

[B]Behawiorysta[/B] - [B]50,-[/B]- w listopadzie

zapłacone koszty "medyczne"
18,- odrobaczenie
129,60 badania i tabletka
17,60 Hydroxyzyna ( 2 x 8,80)
18,- odrobaczanie
[B]razem "medyczne" 183,20 zł[/B]
[B][COLOR=red]
suma zapłaconych rachunków: 1.268,20

[U][COLOR=black]Wpływy:

[/COLOR][/U][/COLOR][/B]10,- Magdalena Anna B., Bytom - 02.08.
45,- Anna M.W., Kłecko – 02.08.
20,- Aleksandra F., Świętochłowice- 02.08.
10,- Anna Maria Sz., Rzeszów – 02.08.
35,- Magdalena W., Wrocław – 03.08.
50,- Agata L., Oleśnica – 03.08.
30,- Przemysław Cz., Ostrów Maz. – 03.08.
30,- Beata W., Wrocław – 03.08.
20,- Grzegorz B., Gliwice – 04.08.
15,- Natalia T., Wrocław – 04.08.
50,- Paweł Piotr W., Wrocław – 05.08.
10,- Marcin K. ( od Moniki T.) 05.08.
20,- Domonika R., Gdańsk- 10.08.
10,- Magdalena Anna B., Bytom – 11.08.
100,- Ilona O.-M., Zabrze – 24.08.
50,- Ewa K., Wrocław – 26.08.
7,- Paulina H., Poznań – 26.08.
50,- Beata W., Warszawa – 29.08.
100,- Ilona O.-M., Zabrze – 31.08.
100,- Jolanta G.K. ( Ksenia i gdzie jeszcze potrzeba) – 08.09.
50,- Beata W., Warszawa – 27.09.
200,- Paweł Piotr W., Wrocław – 03.10.
5,- Paulina H., Poznań – 20.10.
50,- Beata W., Warszawa
6,- Magdalena M.S., Szamotuły
56,42,- Monika - LADYMONIA0610 (03.11.) - bazarek na behawiorystę
50,- Joanna J.Brzeziny (03.11.)
[B]1.179,42,- Razem wpłaty dla Kseni[/B]
[B][COLOR=red]
[/COLOR][/B]Wpłaty na bazarek dla Kseni i Hektora – zostały ujęte na wątku Hektora( jeszcze to sprawdzę)

10,- Angelika M. – 05.09.
2,50,- Paulina H. – 07.09.
5,- Beata W. – 31.08.

[U][B]Razem: 1196,92 ,-[/B][/U]
[COLOR=red][U][B]
Saldo: 1268,20 - 1196,92 = -71,28,-

[/B][/U][B][I][COLOR=black]Do opłacenia hotelik za październik - 440,-[/COLOR][/I]
[/B][/COLOR] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Nie wiem dlaczego hydroksyzyna jest policzona dwa razy ...wysłąłąm rachunek na jedną .[/QUOTE]

ale ja wiem :)
Hydroxyzyna była wpisana na rachunek od funi, ale była też druga faktura z apteki - obie na taką samą kwotę, wystawione na stowarzyszenie, więc myślałam, że kupione były dwie i tak zapłaciłam, a to widocznie był tylko załącznik do rachunku, a nie oddzielny rachunek...:roll:
nawet funia napisała mi potem PW, jak przelew przyszedł, że chyba coś za dużo przelałam i sprawdzi, ale jak to w życiu zabieganych ludzi bywa - obie zajęłyśmy się ważniejszymi sprawami, niż chyba 8,80 jeśli dobrze pamiętam... przez taka kwotę zbankrutować się nie da :shake::evil_lol:

dzisiaj poszły pieniążki na szkolenie Kseni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']ale ja wiem :)
Hydroxyzyna była wpisana na rachunek od funi, ale była też faktura z apteki - obie na taką samą kwotę, myślałam, że kupione były dwie i tak zapłaciłam, a to widocznie był tylko załącznik do rachunku, a nie oddzielny rachunek...:roll:
nawet funia napisała mi potem PW, jak przelew przyszedł, że chyba coś za dużo przelałam i sprawdzi, ale jak to w życiu zabieganych ludzi bywa - obie zajęłyśmy się ważniejszymi sprawami, niż chyba 8,80 jeśli dobrze pamiętam... przez taka kwotę zbankrutować się nie da :shake:

dzisiaj poszły pieniążki na szkolenie Kseni[/QUOTE]

No i wyjaśniło się :) Paczek miał rację...nie myli się tylko ten co nic nie robi :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam zaproszenie i przejrzałam wątek, jakbym czytała o mojej tymczasowej Birze! Te same problemy z dzieciństwa, ta sama strachliwość i szczekliwość, smutny ogon pod brzuchem. Bira po przyjeździe do mnie nie chodziła na smyczy tylko czołgała się lub - w sytuacjach stresowych - ciągnęłam ją jak zwłoki. Teraz po roku pobytu u mnie ta kwestia została tyle o ile rozwiązana. Tyle o ile, bo jak się czegoś wystraszy to pełza lub ucieka! Nie wiem, co na to poradzić. Wtedy na nic nie reaguje, tylko gna przed siebie, byle uciec. Bira nie jest agresywna, ale też na spacerach obszczekuje ludzi lub - jak ktoś jej spasuje - skacze na niego i chce zalizać na śmierć. Na smyczy ciągnie - na spacer mało, ze spaceru okropnie! Mimo licznych ogłoszeń nie udało mi się dla niej znaleźć odpowiedniego domu, choć jestem tylko BDT!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Nie Mariolu..DLACZEGO p. MARYSIA MA DOKŁADAĆ DO KSENI?ODLICZAM TE 100zł. NIKT MA NIC NIE DOKŁADAĆ.
I TO Z WASZEJ STRONY NIE JEST DO KONCA FAIR.[/QUOTE]

Powtórzę raz jeszcze:
Moniu, może powinnaś wziąć szczepionkę....bo to bardzo niebezpieczna choroba :evil_lol::-o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...