Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

[quote name='Agnieszka(Visenna)']Bardzo fajna osoba zastanawiala sie nad adopcja Kseni i chyba niewiele brakowalo, zeby ta pieknosc stala sie moja sosiadka :)
Pani jednak wziela 10 m. suczke - szkielet z wroclawskiego Schroniska.
Zycze Kseni rownie cudownego domku.[/QUOTE]

oooo, wyglada na to, że moje życzenia się spełniają czasem hihi.
Masz rację, nie oddawaj Kseni - tyle już przeszła, a zmiana domku byłaby dla niej kolejny, niepotrzebnym stresem...

Link to comment
Share on other sites

podniosę malutką , Agnieszka (Visenna) może kolejna zmiana dla Kseni nie będzie tym o czym sunia marzy, ale z czterema sukami pod jednym dachem z tylko dwoma rękoma najłatwiej nie jest , Kseni trzeba poświęcić max czasu i próbować dziewczynkę naprowadzać na dobre tory, niwelować jej lęki. Agnieszka (agnieszkal2) musi swój czas i troskę dzielić na 4 , przypuszczam ze łatwe to nie jest.

Link to comment
Share on other sites

No,łatwo nie jest,ale ,machający wielki ogon Kseni wynagradza wszystko:) No i to,jak nas rano Ksenia wita-ładuje się najpierw na mnie i wylizuje całą,a następnie na młodzież i też go całego wylizuje robiąc ogonem wieelki wiatr:evil_lol: Poza tym Ksenia uwielbia się bawić,a do dyspozycji ma trzy chętne siostry hehe.No i nas:razz:Na spacerach chodzi na dwójniku z Nuką,więc mniej się boi,bo zawsze obok niej jest druga psica:p

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

odnosze jednak wrazenie inne i bardzo przykro z tego powodu miałam okazje poznac Age z psami na spacerze to jest meczarnia majac 4 psy zero pomocy w tym Ksenie nie ma co kryc zupelnie jakby nie przystosowana do zycia sunie totalnie nie socjalizowana bo ciagle gdzie przenoszona rozdarta jakos nie wierze ze ona znajdzie jakis domek staly juz raz wrociła z DS przeciez

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Jestem pierwszy raz na tym wątku (nawet nie wiedziałam, że istnieje) i ... jestem w totalnym szoku !!! :angryy:

Jak to się stało , że Ksenia wylądowała u Agnieszki, która już przecież miała trzy suczki ???

[B]Kto[/B] miał taki genialny pomysł :mad:, żeby dołożyć jej jeszcze jednego zwierza, a samemu pozbyć się kłopotu ???

[B]Odp[/B].: jakiś egocentryk bez cienia wyobraźni :(

Ręce opadają !!!!!!!!!!!! :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja tez nie wiedzialam ze Ksenia ma watek a co najgorsze NIC SIE TU NIE DZIEJE .

[B]Ksenia od LIPCA jest u Agnieszki, czy ktos sie zainteresowal czy Agnieszka ma fundusze zeby opiekowac sie Ksenia ?[/B] [B]Trzeba przeciez nakarmic, w razie choroby pojsc do weta ! [/B]

To jest Skandal ! ! ! jakis czas temu Ulv obdarzyla Agnieszke pieskiem o imoeniu Sean (mial byc na 2 tygodnie i zostal na zawsze ). To juz [B]5[/B] pies w bloku !

Agnieszka jest za dobra i ludzie to wykorzystuja ! ! !

Wczoraj psy sie pogryzly i trzeba bylo wziac je do weta . Wiadomo ze trzeba zaplacic. Znowu wszystko na glowie Agnieszki.

Slow mi brakuje !:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

ona nie jest beznadziejnym przypadkiem , potrzebuje jednak sporo zainteresowania i pracy pracy pracy przyszłego "świadomego" właściciela , cierpliwość i serce bardzo wskazane, to niejako wilcza krew więc intelektualne wyzwania były by fantastyczne. Oprócz tego Ksenia jest psem z dynamitem w doopce , jest energetyczna i potrzebuje sporo ruchu. Przyszły domek musi być zorientowany w temacie szkolenia , tak mi się wydaje.

Link to comment
Share on other sites

Czytam to wszystko i jest mi bardzo, bardzo smutno ...

przecież tu, na dogo, (teoretycznie!) powinny być osoby mające wielkie, czyste serca ...

myślę, że również powinny być lojalne wobec siebie nawzajem (!!!) ...

bo gdy wkradnie się brak zaufania, to działanie dla dobra psiaków będzie niemożliwe :(:(:(



.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1244']A czy Agnieszka chce oddać Ksenię? Bo może jej dt zmieniło się już w ds?[/QUOTE]

Raczej nie , tylko przy pieciu psach w bloku malo czasu zostaje zeby zajac sie ogloszeniami .
Wiecznie jest sprzatanie i zniszczenia, ja to sobie nawet nie moge wyobrazic ile to jest roboty.

Link to comment
Share on other sites

No roboty na pewno jest ogrom, a jeszcze przecież jest rodzina, która też wymaga zainteresowania, same sprawy "gospodarcze" przy takiej ilości zwierząt są bardzo trudne, a Ksenia jest jeszcze ruchliwa i strachliwa. Podziwiam Agnieszkę, że ciągnie ten wózek i nie narzeka! Ja dawno już wrzeszczałabym o pomoc, sama mieszkam w bloku i wiem, jak ciężko jest z kilkoma psami wyjść na spacer - co innego, jak się ma domek z ogródkiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...