Jump to content
Dogomania

KAMYK, pies niebanalny. Od trzech lat w pensjonacie u Sylwiaso - zbieramy na utrzymanie i szukamy domu idealnego... niebanalnego ;-)


Recommended Posts

Relacja luki:
[I]
1. Pan jest ok. Młody i widać, że lubi zwierzaki.
2. Mają trzy psy. Dwa duże, owczarek w kojcu i owczarkowaty przy budzie na łańcuchu. Psy są puszczane. Podchodził do nich i reagowały fajnie, bez strachu, radośnie. Wyglądają super - dobra sierść, odżywione. Z domu wyskoczył jeszcze jeden podobno kilkunastoletni ale bardzo energiczny. Karmią je gotowanym makaronem, ryżem, kaszą z mięsem.
3. Garaż w którym miałyby być psy w chłody jest duży i faktycznie ciepły. Nawet jeśli nie ogrzewany to pies tam nie zmarznie bo jest głęboki i jest możliwość bycia z dala od drzwi.
Ogólnie mówiąc całkiem fajne jak na wiejskie - warunki
Teraz najważniejsze - tam nie ma ogrodzenia!
Pan zamierza na początku Kamienia umieścić w kojcu z tym owczarkiem niemieckim. Pies jest młody, prawie szczeniak,i toleruje inne psy. Kojec zrobiony z siatki częściowo zadaszony, wymiary ok 2 x 3m. Raczej sprawia wrażenie prowizorycznego. Pan na wiosnę ma zamiar zrobić prawdziwe boksy - nawet mu uwierzyłam, ale to dopiero wiosną.
Po przyzwyczajeniu się Kamień byłby żył sobie wolno.
Gdyby więc Kamień przyjął do wiadomości, że ma nie uciekać byłby to całkiem fajny dom. Tam jest kupa terenu do biegania, kury i kaczki do ganiania, tak siejsko anielsko. Ludzie są w trakcie odremontywowania domostwa i kiedyś może tam być nawet ładnie.

[/I]Ciotki, jednoosobowo podjęłam decyzję ( a co, wolno mi!). Kamyk zostaje u Sylwii. Z bólem serca tę decyzję podjęłam, bo Pan jest fantastyczny. Samo to, że Kamyka wypatrzył i ukochał wystarczy, żeby za takiego go uznać. Jestem po rozmowie z Panem, jest fantastyczny i tego będę się trzymać. Nie wiem, co luka zrobiła, siłą perswazji może, ale Pan
przyznał, że dla Kamyka, na razie, jego dom nie jest najlepszym miejscem. Zaprosiłam go na wątek, zasugerowałam wizyty u Sylwii, Pan jest cały gotowy, w dodatku z karmą, a przy okazji spacerek z Kamykiem zaliczy. I tyle.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, no szkoda, choć faktycznie raz, ze moglby nie dogadac sie z psem, dwa uciekałby. Ale zastanówmy się, jaki dom jest dla Kamienia, bo z tego co jest na watku, to nie mieszkanie, chyba ze ktos bylby z nim caly czas, 10h pracy i pies sam w domu - to nie dobry pomysl; brak oglodzenia tez nie, bo Kamyk ucieka, buda - nie i wiadomo, dlaczego nie, jedyne co to kojec..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Cioteczki kochane, może zechcecie zajrzeć do mojego podpisu i wspomóc łowickie psiaki??? Prosimy!!!!!!!!![/QUOTE]

Zachęcam - świetna zabawa! Chyba są na wątku Kamyka hazardziści?

Ciotki, pracę skończyłam, weekend z wnuchą odbyłam, dzisiaj przestało mi kapać z nosa, więc zasiadam spokojna o los klawiatury. Ta mała progenitura mojego syna chyba specjalnie mi to robi. "Baba, tak się za tobą stęskniłam, że musiałam do ciebie przyjechać." Koniec wizyty, fajnie było, baba załatwiona. Wredna mał(p)a!

Strasznie, strasznie mi żal tego niedoszłego domku Kamyka. Pan idealny - samo to, że akurat Kamyka wypatrzył, jest najlepszą rekomendacją. Ale nie mogłam się zgodzić. Kto wie, może wiosną Pan ogrodzi.

madcat, w poniedziałek wysyłam kasę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonek666']Z bazarku [B]Ulvhedinn [/B]przekazała Swoją wygraną dla Kamysia:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235404-ROZLICZAMY-wesprzyj-Swojego-Podopiecznego-)[/URL]
Proszę o dane do przelewu to wyślę i również jakiegoś grosika od siebie :)[/QUOTE]

Madcat, gdzie jestes???

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem ;-)

A cioteczka zamiast wzywac mnie nadaremno mogła po prostu nr konta wysłać, przeca wpłaca i to jak pięknie, regularnie:)

Napiszę tu, bo nie mam czasu się rozhulać po dogo - Olu dziękuję za zaproszenie, ale udziału w bazarku nie wezmę z prostej przyczyny, gdyż nie mam pieniędzy i ... dvd. A kosmetyków Avonu nie potrzeba mi, bo dokładnie wczoraj zostałam konsultantką :) Jakby ktoś coś chciał na święta to piszcie ludzie na [email][email protected][/email] Prześlę katalogi. Grosza zysku dla siebie nie wezmę, to co zarobię z tych zamówień przekażę na wybranego psiaka.

Koniec bezczelnej reklamy nie na miejscu;) Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Jestem, jestem ;-)

A cioteczka zamiast wzywac mnie nadaremno mogła po prostu nr konta wysłać, przeca wpłaca i to jak pięknie, regularnie:)

Napiszę tu, bo nie mam czasu się rozhulać po dogo - Olu dziękuję za zaproszenie, ale udziału w bazarku nie wezmę z prostej przyczyny, gdyż nie mam pieniędzy i ... dvd. A kosmetyków Avonu nie potrzeba mi, bo dokładnie wczoraj zostałam konsultantką :) Jakby ktoś coś chciał na święta to piszcie ludzie na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Prześlę katalogi. Grosza zysku dla siebie nie wezmę, to co zarobię z tych zamówień przekażę na wybranego psiaka.

Koniec bezczelnej reklamy nie na miejscu;) Pozdrawiam![/QUOTE]

Nie mialam juz sily wchodzic na konto i szukac nr konta wczoraj:(, jakto, a co z tymi kosmetykami co byly ostatnio, Ciotka jaka Ty szybkozmiennodecyzyjna jestes!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...