Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

[quote name='irenaka']Obawiam się KWL, że saldo nie jest zgodne, ale jeżeli Biafrze będzie to obojętne, to wstawię którąś z wersji którą zaakceptuje. Pytanie co na to darczyńcy, jak nie będziemy szukać błędu, tylko rozliczać wpłaty byle jak.
Poczekam na decyzję Biafry.[/QUOTE]
Jeśli nie jest poprawne to proszę o wskazanie błędu lub błędów. Nie zamierzam rozliczać czegokolwiek byle jak. Rozliczenia powstały w oparciu o dane zamieszczone na wątku.

Link to comment
Share on other sites

nie ma tej mojej wpłaty ok 30 zł w tamtym tygodniu poszła.

sprawdzic dokładnie?

potzrebuję biafra powtwierdzeń na watku bazarkowym, psiałam - sytuacja jets nietypowa, bazarek saszy ja rozliczam i moje konto, sasza niedostepna i nie wiadomo, czy w ogóle będzie atzreba jakos klepnąć sprawę...

obydwie wpłaty - jedna nazwana bazarek sonikowej i saszy 193 zł oraz ta nie ujeta - tzreba poświadczyć na watku bazarku saszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Obawiam się KWL, że saldo nie jest zgodne, ale jeżeli Biafrze będzie to obojętne, to wstawię którąś z wersji którą zaakceptuje. Pytanie co na to darczyńcy, jak nie będziemy szukać błędu, tylko rozliczać wpłaty byle jak.[/QUOTE]
[quote name='sonikowa'] [SIZE=3][B]
SUMA WPŁAT: 1642,80
było: [/B][/SIZE][SIZE=3][B]MINUS 602, 63 zł[/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]SALDO: 1002,13
[/B][/SIZE][/QUOTE]
Masz rację irenaka, saldo się nie zgadzało. O 38,04 zł.

(Wczoraj wszystko przeliczałam robiąc naszą prezentację rozliczenia.)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']Jeśli nie jest poprawne to proszę o wskazanie błędu lub błędów. Nie zamierzam rozliczać czegokolwiek byle jak. Rozliczenia powstały w oparciu o dane zamieszczone na wątku.[/QUOTE]

Nadal KWL chyba się nie rozumiemy. Uzgodnienie salda nie polega na tym, że każde z nas wrzuca dane z wątku w Excel i później porównujemy wynik na 15.02. Uzgodnienie salda polega na porównaniu naszego salda z wątku z saldem które ma fundacja. Te dwie kwoty są różne i dlatego tylko mozolne sprawdzanie kwot na rozliczeniu fundacji i naszym da efekt i odnalezienie błędów. Nie wiem ,jak chcesz to zrobić bez udziału Biafry, bo tylko ona ma wgląd w dane fundacji.
Jedyna różnica jaką wyłapałam między moim rozliczeniem a Twoim na koniec stycznia jest kwota za hotelowanie z końca stycznia. Ja liczę 390,00 a Ty 400,00. Wynika to z tego, że Biafra chciała wyrównania na koniec miesiąca wg. stawek dziennych po 13,00.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa']Masz rację irenaka, saldo się nie zgadzało. O 38,04 zł.

(Wczoraj wszystko przeliczałam robiąc naszą prezentację rozliczenia.)[/QUOTE]

Różnica jest większa. Po wczorajszej rozmowie z Biafrą wiem, że już saldo -602,63 jest niezgodne z fundacyjnym.
Uzgodniłyśmy z Biafrą, że zostaje jednak ta kwota jako wyjściowa + rozliczenie do 15.02.
Rozliczenie trzeba zrobić jeszcze raz od początku pobytu kaukazów u Biafry i dopiero wtedy będziemy mieć pełny obraz sytuacji.
Nie sądzę, żeby te różnice były duże i wpływały na sytuację finansową psów, ale mimo wszystko poprawić to trzeba. Wklejam na pierwszą stronę rozliczenie do 15.02 przyjmując błędne saldo -602,63 a później wprowadzę poprawki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']nie ma tej mojej wpłaty ok 30 zł w tamtym tygodniu poszła.

sprawdzic dokładnie?

potzrebuję biafra powtwierdzeń na watku bazarkowym, psiałam - sytuacja jets nietypowa, bazarek saszy ja rozliczam i moje konto, sasza niedostepna i nie wiadomo, czy w ogóle będzie atzreba jakos klepnąć sprawę...

obydwie wpłaty - jedna nazwana bazarek sonikowej i saszy 193 zł oraz ta nie ujeta - tzreba poświadczyć na watku bazarku saszy.[/QUOTE]

Mogę Cię prosić o linka do wątku :oops::oops::oops:
Przepraszam jeśli przeoczyłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']Nadal KWL chyba się nie rozumiemy. Uzgodnienie salda nie polega na tym, że każde z nas wrzuca dane z wątku w Excel i później porównujemy wynik na 15.02. Uzgodnienie salda polega na porównaniu naszego salda z wątku z saldem które ma fundacja. Te dwie kwoty są różne i dlatego tylko mozolne sprawdzanie kwot na rozliczeniu fundacji i naszym da efekt i odnalezienie błędów. Nie wiem ,jak chcesz to zrobić bez udziału Biafry, bo tylko ona ma wgląd w dane fundacji.
Jedyna różnica jaką wyłapałam między moim rozliczeniem a Twoim na koniec stycznia jest kwota za hotelowanie z końca stycznia. Ja liczę 390,00 a Ty 400,00. Wynika to z tego, że Biafra chciała wyrównania na koniec miesiąca wg. stawek dziennych po 13,00.[/QUOTE]
Pracuje na tym co mam. Z dostępnych mi danych wynikają takie a nie inne liczby. Jeśli istnieje niezgodność między danymi mi dostępnymi (z wątku, co rodzi też pytanie na jakiej podstawie były one wprowadzane na wątek skoro nie są zgodne z danymi fundacji) a danymi mi nie znanymi(z fundacji) trudno mi się do tego odnieść.
Mogę jedynie zaproponować podzielenie się danymi i wspólną, bądź równoległą pracę nad tematem.
I nie widzę w tym nic specjalnie mozolnego, dobrze zaprojektowany arkusz w excelu szybko prawdę Ci powie ;-)
Jeśli wolisz może być Access :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']
I nie widzę w tym nic specjalnie mozolnego, dobrze zaprojektowany arkusz w excelu szybko prawdę Ci powie ;-)
Jeśli wolisz może być Access :evil_lol:[/QUOTE]

I po co się rozdrabniać?:razz:

Od razu trzeba stworzyć aplikację w C++ a dane wprowadzać w M$ SQL... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Drodzy dogomaniacy - te psy pojechały do Biafry z kompletem deklaracji, które niestety się bardzo wykruszyły - jeśli możecie wygrzebać coś z portfela - będziemy bardzo wdzięczni! To są olbrzymy, które codziennie pochłaniają miednicę jedzonka - bardzo, bardzo prosimy o jakiekolwiek stałe deklaracje (jednorazowe oczywiście też - ale takie 5 zł na które zawsze można liczyć - są na wagę życia tych niedźwiedzi!)


[SIZE=5][B]FRED[/B][/SIZE]

[U]DEKLARACJE STAŁE[/U] (potrzeba 400)

30 - Maruda666 (od grudnia 2009)
10 - Bjuta (od stycznia 2010)
20 - Samoglow (od lutego 2010)
20 - Aziza (od lutego 2010)
30 - uzona (od lutego 2010)
20 - Agata51 (od lutego 2010)
10 - morisowa (od lutego 2010)
"coś" - rencia42

SUMA: [B]140 zł [/B]brakuje[B][COLOR=Red] 260[/COLOR][/B]

[SIZE=5][B]BACA[/B][/SIZE]

[U]DEKLARACJE STAŁE[/U] (potrzeba 400)

45 - Coronaaj
20 - Sonikowa
10 - SBD
20 - Samoglow
10 - Waldi481
10 - morisowa
10 - Anna 33
20 - Agata51
10 - Bjuta
wysokość deklaracji do wyjaśnienia - Ninka
10 - Gremlin
10 - 3x
20 - Moresik

SUMA: [B]195 zł[/B] brakuje [B][COLOR=Red]205 [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Super, że Irenka już może edytowąc pierwszy post. Jeśli możecie dajcie mi znać, gdzie nie zgadza sie saldo, a raczej o ile się nie zgadza.[/QUOTE]

Jak Biafra sprawdzi swoje dane, to skoryguję pierwszą stronkę. Różnica na 15.02 jest niewielka.
Buziaki dla Ciebie Pati:buzi:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']
Fred w Boguszycach - czerwiec 2009
[IMG]http://img519.imageshack.us/img519/8351/fred001b.jpg[/IMG]
Fred u Biafry - styczeń 2010
[IMG]http://img205.imageshack.us/img205/5528/fred01a.jpg[/IMG][/QUOTE]


Wspaniały pies, brawo Biafra :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Baca ma zrobione w poście [URL]http://www.dogomania.pl/threads/140817-BACA-I-FRED-jest-coraz-gorzej-Nie-damy-dA-uA-ej-rady-CO-BAE-DZIE-Z-PSAMI?p=12517642&viewfull=1#post12517642[/URL]
Siwej i Dakoty mam mniej zdjęć, ale spróbuję coś zrobić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Wspaniały, tylko nie wie - jak niepewna jest jego przyszłość... Może ktoś by dorzucił grosik do deklaracji? Bardzo prosimy w imieniu olbrzymów![/QUOTE]


Wiem jak bardzo potrzebna jest jemu i innym kaukazom pomoc finansowa. Dlatego zdeklarowałam stałą wpłatę (30zł), pierwszy przelew poszedł 15 lutego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='uzona']Wiem jak bardzo potrzebna jest jemu i innym kaukazom pomoc finansowa. Dlatego zdeklarowałam stałą wpłatę (30zł), pierwszy przelew poszedł 15 lutego.[/QUOTE]

Super!!! Bardzo dziękujemy! Czy wpisać deklarację któremuś psu, czy rozdzielić po 15 na oba?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bjuta']Super!!! Bardzo dziękujemy! Czy wpisać deklarację któremuś psu, czy rozdzielić po 15 na oba?[/QUOTE]


Już wcześniej zdeklarowałam tą kwotę na Freda, z racji tego, że miał najmniejszą kwotę stałych deklaracji. Jestem już ujęta w jego deklaracjach.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie! Idę umyć okulary.

Drodzy dogomaniacy - te psy pojechały do Biafry z kompletem deklaracji, które niestety się bardzo wykruszyły - jeśli możecie wygrzebać coś z portfela - będziemy bardzo wdzięczni! To są olbrzymy, które codziennie pochłaniają miednicę jedzonka - bardzo, bardzo prosimy o jakiekolwiek stałe deklaracje (jednorazowe oczywiście też - ale takie 5 zł na które zawsze można liczyć - są na wagę życia tych niedźwiedzi!)


[SIZE=5][B]FRED[/B][/SIZE]

[U]DEKLARACJE STAŁE[/U] (potrzeba 400)

30 - Maruda666 (od grudnia 2009)
10 - Bjuta (od stycznia 2010)
20 - Samoglow (od lutego 2010)
20 - Aziza (od lutego 2010)
30 - uzona (od lutego 2010)
20 - Agata51 (od lutego 2010)
10 - morisowa (od lutego 2010)
"coś" - rencia42

SUMA: [B]140 zł [/B]brakuje[B][COLOR=Red] 260[/COLOR][/B]

[SIZE=5][B]BACA[/B][/SIZE]

[U]DEKLARACJE STAŁE[/U] (potrzeba 400)

45 - Coronaaj
20 - Sonikowa
10 - SBD
20 - Samoglow
10 - Waldi481
10 - morisowa
10 - Anna 33
20 - Agata51
10 - Bjuta
wysokość deklaracji do wyjaśnienia - Ninka
10 - Gremlin
10 - 3x
20 - Moresik

SUMA: [B]195 zł[/B] brakuje [B][COLOR=Red]205 [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy bardzo iwlajn :Rose:

Jeśli się zgodzisz dopiszę tą deklarację do Freda który jest aktualnie biedniejszy.


[SIZE=5][B]FRED[/B][/SIZE]

[U]DEKLARACJE STAŁE[/U] (potrzeba 400)

30 - Maruda666 (od grudnia 2009)
10 - Bjuta (od stycznia 2010)
20 - Samoglow (od lutego 2010)
20 - Aziza (od lutego 2010)
30 - uzona (od lutego 2010)
20 - Agata51 (od lutego 2010)
10 - morisowa (od lutego 2010)
20 - iwlajn (od marca 2010)
"coś" - rencia42

SUMA: [B]160 zł [/B]brakuje[B][COLOR=Red] 240[/COLOR][/B]

[SIZE=5][B]BACA[/B][/SIZE]

[U]DEKLARACJE STAŁE[/U] (potrzeba 400)

45 - Coronaaj
20 - Sonikowa
10 - SBD
20 - Samoglow
10 - Waldi481
10 - morisowa
10 - Anna 33
20 - Agata51
10 - Bjuta
wysokość deklaracji do wyjaśnienia - Ninka
10 - Gremlin
10 - 3x
20 - Moresik

SUMA: [B]195 zł[/B] brakuje [B][COLOR=Red]205 [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...