Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

[quote name='3 x']ja se tak głośno pomędrkuję
najwyzej mnie olejecie albo zlinczujecie ;)

a może by zrobić tak, te pół miesiąca to jak rozumiem 400 zł
to może (nie wiem czy mi sie to uda) ale może spróbuję to przez jakiś czas zbierać na siebie w sensie nie przelewac od razu bazarków czy jakis pojedyńczych wpłat które uda mi się od kogoś wyciagnac
i jesli nazbieralabym powiedzmy za miesac czy dwa czy trzy no wogole kiedykolwiek te 400 zł to przelalabym je wówczas na konto Biafry i byłoby wyrównane i można by było liczyć chłopaków od pierwszego do pierwszego
co wy na to?

[COLOR="#c0c0c0"]ps. po cichaczu sie przyznam ze planuję szydełkowy bazrek i znajac mnei pewnie pojdzie na kaukazy ;)
tylko jeszcze musze nad scar popracowac zeby i jej czesc tez poszła na kaukazy ;)[/COLOR]


edit:
moja deklaracja byłaby wpłacana normalnie do Biafry
pisze o jakiś dodatkowych pieniądzach[/QUOTE]

zacytuję sama siebie
bo zdaje się ze mój post umnknął ;)

co o tym sądzicie ?

Link to comment
Share on other sites

[B]Irenka[/B], to nie o mnie chodziło chyba a o Morisową ;-) Też na - owa...

[B]Maruda[/B], napisz proszę do Biafry jak się nazywasz, to sprawdzi przelew. Ja w wyciągu nic więcej nie miałam.

[B]3x[/B], propozycja jest bardzo dobra. Potraktujmy te 400 zł za połowę lipca jako ekstra okres, który pokryjemy ekstra wpłatami. Np. 100 zł od Irenki + 200 zł od pewnego kochanego anonima, która nas wczoraj wsparł. I zostanie 100 do pokrycia..
Musze tylko uaktualnić kto ile deklaracji wpłacił i wtedy będzie łatwiej liczyć na miesiaće.

Ja ze swej strony przelałam 68 zł ekstra na pokrycie weta Bacy i zastrzyków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']

[B]3x[/B], propozycja jest bardzo dobra. Potraktujmy te 400 zł za połowę lipca jako ekstra okres, który pokryjemy ekstra wpłatami. Np. 100 zł od Irenki + 200 zł od pewnego kochanego anonima, która nas wczoraj wsparł. I zostanie 100 do pokrycia..
Musze tylko uaktualnić kto ile deklaracji wpłacił i wtedy będzie łatwiej liczyć na miesiaće.
[/QUOTE]


to na dniach bedzie z moich bazarków minimum 100 zł ksiazkowy sei zakonczył wczoraj i bedzie z niego 50 zł
świeczkowy ma sie w miare dobrze licytacja jest juz na 54 zł
ale mam nadzieje, że dziewczyny powalczą

moim skoromnym zdaniem
łatwiej bedzie liczyc na miesiace od pierwszego do pierwszego

edit.
czyli wychodzi mi ze krwawica gremlina bedzie jako bonus ;)
tylko musze sprawdzić czy mu takie same czekoladki dali co zazwyczaj ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, prepraszam za zwloke! Zdjecia fantow na bazarek zrobie i przesle w weekend.

Poznalam temat Krezela, i Krezela2. Pani Ewa Biedrzycka, znow ma 100psow.. Blagam o DT
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175410-17-szczeniAE-t-szuka-domA-w-i-prosi-o-karme-NOWE-SZCZENIAKI-BA-AGAM-O-OGA-OSZENIA/page82[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, prepraszam za zwloke! Zdjecia fantow na bazarek zrobie i przesle w weekend.

Poznalam temat Krezela, i Krezela2. Pani Ewa Biedrzycka, znow ma 100psow.. Blagam o DT
[url]http://www.dogomania.pl/threads/175410-17-szczeniAE-t-szuka-domA-w-i-prosi-o-karme-NOWE-SZCZENIAKI-BA-AGAM-O-OGA-OSZENIA/page82[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maruda666']Dziewczyny, deklarowała, 30 zł na Bacę i Freda. W rozliczeniu styczniowym nie widzę mojej wpłaty - napiszcie proszę, czy one nie dochodzą?[/QUOTE]

[B]Marudo Kochana[/B], sprawdziłam - są w rozliczeniu za okres 1-9 stycznia. Na pierwszej stronie w 3 poście.
W sumie wpłynęły od ciebie 2 wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Czytam watek, ale widocznie z tych mniej gramotnych jestem. Ile jest jeszcze dlugu.
Inaczej, ile trzeba splacic dlugu zeby byc na czysto i zaczac prowadzic rozliczenia miesieczne?
Ostatnia Szansa sledzi watek i dziewczyny robia burze mozgu zeby jakos pomoc.
Zarzad moze wesprzec kaukazy kwota 200 zl.
To niezbyt wiele, ale sytuacja w OS dosc trudna..
Potrzebna bedzie na te 200 zl faktura, Fundacja nie moze tak po prostu przeslac drugiej Fundacji kasy.

Link to comment
Share on other sites

Anno, miesięcznie brakuje nam ok. 600 zł deklaracji. Mówię o samym hotelowaniu. Plus nieprzewidziane wydatki jak gardło Bacy.
Jednak i ty i Ostatniaszansa (mówię o osobie, nie fundacji) co miesiąc przelewacie na psy po kilkadziesiąt złotych, choć wasze deklaracje (czasowe) już się zakończyły. W grudniu ostatniaszansa wpłaciła na kaukazy kilkaset złotych. Robicie tyle ile możecie. Zaś Fundacja Ostatnia Szansa ma pod swoją opieką kilkaset psów, które tez potrzebują kramy i leków. Po to zabieraliśmy kaukazy aby się nimi zająć, a nie żebyście wy dalej miałyście ja na głowie.
Dlatego dziękuję za wpłaty i wsparcie, ale rozwiązanie musimy wymyślić my, na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']
Z kaukazami było jednak niestereotypowo - [B]to ja założyłam wątek, więc to ja jestem za nie odpowiedzialna, ale decyzja o zabraniu ich do hotelu była wspólna moja i Biafry. Ostatnia Szansa zorganizowała transport. [B]W ogóle do Bacy, który miał być uśpiony, ściągnął mnie KWL. [/B]
Teraz możemy sie bawić w szczegóły - że ja wyciagałam Bacę, a potem zrobiło się z tego 3 psy. Że Fred pojechał tylko dlatego, że Nanhoo wzięła na siebie wszystkie koszty utrzymania w hotelu. I faktem jest, że gdybym miała tylko Bacę, to nawet z takimi brakami w deklaracjach dałabym radę dozbierać resztę. Choćby nasz bazarek karnawałowy (mój i SBD) - to prawie 400 zł. Starczyłoby na pokrycie długów Bacy przez dwa miesiące. [/B]
[B]Ale 600 zł miesięcznie nie jestem w stanie dozbierać. Problemem jest tu Fred, który w dodatku okazał się nieadopcyjny. Ale o tym już pisaliśmy. [/B]
[B]Irenko, martwię się i poczuwam. Dlatego proszę o cenę szczepień bo zamierzam je w części lub całości zapłacić. Nie byłabym jednak w stranie opłacać całego pobytu Freda w hotelu, nie mam takich pieniędzy, a w związku z pewnymi przykrymi zmianami w życiu, zaraz mogę mieć sama powazne problemy finansowe. Co zatem mam zrobić z Fredem? Namierzyć [B]Nanhoo [/B]i na nią nakrzyczeć? Też nie. Nie wiem. Po prostu nie wiem.
Dodam, że poza kaukazami zakładałam watek tylko Ogryzkowi, który od początku do końca był moim pomysłem, i tam akurat nie tylko nie było długów,ale jeszcze 400 zł po nim zostało i poszło do Siwej i Dakoty... Po prostu nie możę być tak jak z Fredem - że pies zależy od jednej osoby i jej planów.[/QUOTE]

I tu jest pies pogrzebany. Jak bylo "kaukazy ratowac", to KWL usmiechal sié jak kot do smietany. Ba, nawet anonima z deklaracjá sciágnál. I tyle go widzialy boguszyckie kaukazy. Gdyby mial odrobiné honoru, sam pokrylby chocby tá skromná deklaracjé swojego anonima. Nie mówiác, ze w ogóle zostawil sonikowá samá i martw sié babo.

A Nanhoo gdzie sié podziala? Tez cudownie zniknéla ze swojá deklaracjá?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']
[Potraktujmy te 400 zł za połowę lipca jako ekstra okres, który pokryjemy ekstra wpłatami. Np. 100 zł od Irenki + 200 zł od pewnego kochanego anonima, która nas wczoraj wsparł. I zostanie 100 do pokrycia..
[/QUOTE]

To 100zł dla wyrównania wpłacę ja.

Link to comment
Share on other sites

Wiem Pati, wszystko wiem. Ale sama rozumiesz, dziewczyny tez nie czuja sie komfortowo ze swiadomosci, ze Biafra ma taki klopot teraz.
I tak wiecej nie bedziemy mogly jako OS pomoc, tych 500 paszczy do wykarmienia to nie byle co faktycznie.
Jednak teraz jednorazowo 200 zl dziewczyny chca wplacic i dajmy im szanse)
Znalezc 600 zl w deklaracjach miesiecznych to jakas masakra.
Tu chyba trzeba poszukac sponsora cala geba.
Sama nie wiem.
Biafra, mamy jakies firmy w okolicach Krakowa, ktore maja w logo kaukazy? Kto moze miec takiego psa w logo? firmy ochroniarskie? szkoly tresury psow? Myslcie, mozna wysmarowac ladna oferte. Logo firmy na strone.
Dziala tez jednorazowe podziekowanie w lokalnej prasie, przy czym nalezy w nim wymienic pelna nazwe firmy.

Link to comment
Share on other sites

Firmy ochroniarskie i szkoły tresury psów mają przeważnie ONki.
Kaukaz za bardzo nie nadaje się ani do firmy ochroniarskiej ani na tresurę :evil_lol:
To jest pies - orkiestra ...samowystarczalny.
Zapytam , czy nie chcą Freda do logo cyrku :diabloti:

A tak serio, to pomyślę.
Apropos pieniędzy tez uważam, że OS nie powinna dokładać do kaukazów.
I tak fura pieniędzy już na nie poszła , a w Boguszycach nie brakuje paszcz do wykarmienia i leczenia :shake:
Jakoś musimy kasę na Freda znaleźć.
Bazarki, allegro, żebry w zoologicznych z puszkami ...
Jeszcze nie umieramy z głodu. Damy radę. Chyba :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Anno, psy zostały wzięte z Boguszcy , żeby i im i wam bylo lżej, Mam wrażenie, że gdyby zostały to kosztowałyby mniej ;-) Nie czujcie się więc niezręcznie -- to nasza/moja odpowiedzialnośc. Wpłacacie bardzo dużo. I poczuwacie się :-) a to najwazniejsze.

Mamy z Goś pomysł. Pomysł z firmami też super. Potrzebne sa długoterminowe rozwiązania.

Do postu Emilii :-) się odniosę, ale w nocy, bo teraz dziecko mnie odpędza od jedynego kompa, który nam został ;-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Aziza[/B], wielkie dzięki!!!

Uaktualniłam wpłaty w liście deklaracji w poście nr 4 na pierwszej stronie. Jutro przegadam to jeszcze z Irenką, ale w związku z cudownym pokryciem lipcowych 400 zł w ciągu dwóch dni, możemy teraz liczyć deklaracje w trybie miesięcy kalendarzowych. Czyli od sierpnia. POWINNY TERAZ WPŁYWAĆ SIÓDME WPŁATY DEKLARACJI, ZA LUTY.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']o rety! ktos mi mówił, że psia la la kość jest wygwiazdkowywana, myslałam, ze to mit, ale jednak!!!!!! ale jaja, tak sie boją? ciekawe, czy na stronie coca-coli na forum można napisac pepsi? bo co, jak wygwiazdkują, to zniknie z rzeczywistości?[/QUOTE]
To forum to podpucha, kolejne wcielenie Ninki, która ma zamiar pomagać pani Biedrzyckiej :] w nocy się działo..
Kto widzi posty kolorowesny123 niech je zaraportuje jak najszybciej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...